Skocz do zawartości

Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów na platformie CANAL+


fillion
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec jesteśmy w domu, dalej nc+ nie pozastawia alternatywy. Już myślałem, że będę zmuszony zmienić platformę. A tu Wolski, Orłowski, Laboga i Marchliński is back  w LaLiga - super się stało, że zabrali część Elevenom. Wielki plus to Borek, Iwanow i Hajto przy LM. Czekam teraz na powiedzenie Ligue 1 na którymś kanale dostępnym w nc+ i zapinamy pasy.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na poważnie, zrobił to dla kasy. Zwietrzył dobry interes, więc postanowił na tym zarobić, w przeciwnym razie nie odzyskałby kasy wydanej na te prawa.

 

Otwórzcie zatem Wasze serca... to znaczy portfele ;)

 

PS. Spokojnie. Polsat odzyska kasę za te prawa i bez NC+. Ale przy okazji sobie zarobi na NC+. Niech Canal+ się uczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwórzcie zatem Wasze serca... to znaczy portfele ;)

 

PS. Spokojnie. Polsat odzyska kasę za te prawa i bez NC+. Ale przy okazji sobie zarobi na NC+. Niech Canal+ się uczy ;)

 

Bzdura. Żadna symulacja nie wskazuje na to aby CP mógł zarobić na LM wyłącznie dystrybuując to u siebie. Za mało chętnych do dopłacania takich stawek co miesiąc . 100 mln euro za 3 lata+ koszty transmisji, studia, reklamy to jakie 500 mln zł za 3 sezony, co daje ok. 170 mln zł na sezon żeby wyjść na zero. Daje to ok. 15 mln zł m-cznie czyli ok. 350 tys. Abonentów płacących po 40 zł co m-c przez 3 lata. Nierealne. Tyle nawet w CANAL+ nie oglądało co mieli bez dodatkowych opłat. Do tego słabe występny naszych drużyn, które nie pomagają rozgrywkom (sukces naszych przekłada się ogólnie na większe zainteresowanie)

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

PS. Spokojnie. Polsat odzyska kasę za te prawa i bez NC+. Ale przy okazji sobie zarobi na NC+. Niech Canal+ się uczy ;)

 

Mnie tam LM i LE nie interesują, więc ogólnie to mi koło d... lata, bo po zakończeniu promocji i tak nie wykupię dalszej subskrypcji Polsat Sport Premium. Teraz, gdy udostępnią te kanały nc+ i innym operatorom, to z pewnością odzyskają wydaną na te prawa kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwórzcie zatem Wasze serca... to znaczy portfele ;)

 

PS. Spokojnie. Polsat odzyska kasę za te prawa i bez NC+. Ale przy okazji sobie zarobi na NC+. Niech Canal+ się uczy ;)

Uczy czego? Nie przypominam sobie, by NC+ udostępniło LM abonentom CP a CP daje/sprzedaje swoje najlepsze prawa swojej największej, bezpośredniej konkurencji. Jednak trochę obciach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

 CP daje/sprzedaje swoje najlepsze prawa swojej największej, bezpośredniej konkurencji. Jednak trochę obciach...

Widzisz masz mylne pojęcie. Czy ty sobie myślisz , ze pan Solorz siedzi na lunchu albo gdzieś na Seszelach i sobie myśli nie udostępnie NC+ LM ,bo to mój wróg?

Czy liczą się cyferki na koncie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, postawmy mu ołtarzyk i zamówny msze w kościele, aby mu podziękować. A tak na poważnie, zrobił to dla kasy. Zwietrzył dobry interes, więc postanowił na tym zarobić, w przeciwnym razie nie odzyskałby kasy wydanej na te prawa.

Tak czy inaczej wielkiej zasługi nc+ tu jednak nie widzę... nc+ nie odkupiło praw, tylko dostało kanały, za kasę, którą potem zwrócą abonenci nc+.

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz masz mylne pojęcie. Czy ty sobie myślisz , ze pan Solorz siedzi na lunchu albo gdzieś na Seszelach i sobie myśli nie udostępnie NC+ LM ,bo to mój wróg?

Czy liczą się cyferki na koncie?

A dlaczego tego samego nie zrobiło NC+? Widocznie nie czuli takiej potrzeby, by wspierać konkurencję, pomimo większego zarobku... Edytowane przez vigoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska, przecież Solorz nie zrobił tego z dobrego serca czy z myślą o wzmacnianiu konkurencji, zrobił to tylko z powodu rzeki pieniędzy która popłynie do niego z abonentów NC+.

Wydaje sie że dużą cześć ludzi która posiadała pakiet z Canal+ dokupi LM

Edytowane przez Maximus2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia (bez żadnej złośliwości wobec forumowiczów którzy tak się strasznie cieszą) czy do tej pory płaciliście za te wydarzenia jakoś ekstra, czy coś, czy aby one nie leciały na kanałach C+, że taka radość z tego, że do końca roku za darmo a potem trzeba płacić jakieś jak można wnioskować z co poniektórych wpisów drobne pieniądze a nie jakieś holendarne kwoty.

Panowie fajnie, że osoby które interesują te wydarzenia będą mogli je dalej oglądać w NC+ ale jakby nie patrzeć szykuje się wam spora podwyżka. Nie wiem z czego tu się tak cieszyć. Ale co kto lubi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz masz mylne pojęcie. Czy ty sobie myślisz , ze pan Solorz siedzi na lunchu albo gdzieś na Seszelach i sobie myśli nie udostępnie NC+ LM ,bo to mój wróg?

Czy liczą się cyferki na koncie?

 

Myślę, że ci, co na wieść o stracie przez nc+ praw do LM i LE tak właśnie myśleli i dlatego, zamiast poczekać na rozwój wydarzeń, rzucili się po dekodery CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej wielkiej zasługi nc+ tu jednak nie widzę... nc+ nie odkupiło praw, tylko dostało kanały, za kasę, którą potem zwrócą abonenci nc+.

 

Ja powiem inaczej, nc+ na stracie tych praw wyszło najlepiej, bo zaoszczędzili $ na inne prawa, a i tak dogadali się z CP dzięki czemu LM i LE nadal będzie dostępna poprzez dekodery tejże platformy. To, że zapłacą za to abonenci, to już inna inszość. Myślę, że fani sportu liczą  się z tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle za darmo będzie tylko faza grupowa. Potem od stycznia już płatne i zapewne nie mniej niż 40 zł miesięcznie. Dla abonenta mającego już dzisiaj CANAL+ zrobią się już poważne miesięczne kwoty. Ja jednak czekam na dalszy rozwój wydarzeń, znając Solorza chętnie w ostatniej chwili podzieli się prawami, np. z TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z innego forum

 

 

Właśnie przed chwilą przedłużyłem umowę z NC+ na kolejne 2 lata. Oto moje warunki umowy:

Pakiet Extra + ze wszystkimi Canal +, z kanałami Eleven oraz z Ligą Mistrzów (LM do końca roku za darmo, a od nowego roku 10zł miesięcznie za Champions League)

Abonament: 91,60 do końca roku oraz 101,60 od stycznia jeżeli zdecyduję się zostawić Ligę Mistrzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego tego samego nie zrobiło NC+? Widocznie nie czuli takiej potrzeby, by wspierać konkurencję, pomimo większego zarobku...

 

Może dlatego, że postanowili zaoszczędzoną kasę wydać na inne prawa, które wzmocnią ofertę sportowych Canal+. Gdzieś kiedyś czytałem, że sportowe Canal+ w większości abonują fani Ekstraklasy i to jest dla nich priorytet i z powodu tych strat mieliby znacznie większy odpływ, aniżeli z powodu starty LM i LE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się będę śmiał jak NC+ udostępni programy Polsat Sport Premium tylko tym co mają dostęp do programów C+ i zestawy z kartą Cayman. To będzie pokerowe zagranie z ich strony. Szach mat dla kart Cameleon :mrgreen:

Nie wiem czy w tej chwili im tego nie podpowiedziałeś :-) Ale tym ruchem na szachownicy pozamiataliby posiadaczy Cameleonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

30 zł , a może i być za darmo :P Nie obraziłbym sie gdyby tak od Superpremium było 0 zł. ;)

Wszystko sie dowiemy w sierpniu. Nie ma tragedi kolego @kfm877. :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...