Skocz do zawartości

Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów na platformie CANAL+


fillion
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest ktoś mi w stanie wytłumaczyć, co to oznacza dla posiadaczy telewizji satelitarnej w ramach usługi udostępnianej przez nc+, dla klientów Orange? Teoretycznie - mam podpisany regulamin od nc+, a w nim organizatorem promocji jest ITI Neovision i wypisane kwoty za pakiety, które są mi udostępniane, więc w takim rozumieniu - jestem abonentem nc+ z pakietem Canal+ Select, czy mam prawo oczekiwać darmowego dostępu do pakietu Polsat Sport Premium?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwię się jak dojdą również do podobnego porozumienia, jak z TVP. Czyli część spotkań byłaby w Ultra HD wciąż dostępna, ale już na CANAL+ 4K ULTRA HD :lol:

 

Oczywiście do czasu, jak Cyfrowy Polsat sam nie wprowadzi swojego dekodera oraz kanału 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś mi w stanie wytłumaczyć, co to oznacza dla posiadaczy telewizji satelitarnej w ramach usługi udostępnianej przez nc+, dla klientów Orange? Teoretycznie - mam podpisany regulamin od nc+, a w nim organizatorem promocji jest ITI Neovision i wypisane kwoty za pakiety, które są mi udostępniane, więc w takim rozumieniu - jestem abonentem nc+ z pakietem Canal+ Select, czy mam prawo oczekiwać darmowego dostępu do pakietu Polsat Sport Premium?

 

Na FB pisało że nc+ rozmawia z Orange na temat ich udostępnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Nie zdziwię się jak dojdą również do podobnego porozumienia, jak z TVP. Czyli część spotkań byłaby w Ultra HD wciąż dostępna, ale już na CANAL+ 4K ULTRA HD :lol:

No i wtedy 10 zł dodatkowo za Canal+4K i TVP 4K miało by sens. :) Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spore? Przesuną kolejne kanały od te kilka oczek do góry i to wszystko. Ewentualnie będą zaczynać się od kolejnej dziesiątki. Na nic dużego w zmianach układu kanałów nie ma co niestety liczyć.

 

Najlepsze, że to właśnie nc+ jako pierwsze wprost poinformowało kiedy kanały wystartują i gdzie się znajdą w EPG. Cyfrowy Polsat cały czas milczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli małymi kroczkami Solorz zmierza po zagarnięcie nc+. Inaczej się tego nie da zrozumieć.

 

Przestać fantazjować. To zwykły deal, który się po prostu opłacał i obie strony na tym skorzystały. nc+ ma u siebie LM i LE, zaś CP będzie na tym zarabiać. Nie ma tutaj żadnego podtekstu. Jest to zrozumiałe w dobie ciągle rosnących cen praw sportowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno kablówki dostały ofertę i były głosy że będzie drogo. A teraz niektórzy piszą tu, że bedzie za darmo albo za 10zł. Soloż da taniej swojemu głównemu konkurentowi na rynku taniej niż dla swoich abonentów? Ciężko czasami się to czyta co tu ludzie wypisują

Edytowane przez Maximus2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli małymi kroczkami Solorz zmierza po zagarnięcie nc+. Inaczej się tego nie da zrozumieć.

 

Wcale nie.Podatki Panie podatki wiszą - przekonał się na własnej skórze.Czyli worek z kasiorką zobaczył dno.LP i Ekstraklasa w nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno kablówki dostały ofertę i były głosy że będzie drogo. A teraz niektórzy piszą tu, że bedzie za darmo albo za 10zł. Soloż da taniej swojemu głównemu konkurentowi na rynku taniej niż dla swoich abonentów? Ciężko czasami się to czyta co tu ludzie wypisują

Jeśli by nc+ wygrało przetarg to LM dalej byłaby w C+. Teraz mogą to potraktować jako inwestycje i zaoferować PSP po kosztach, albo nawet poniżej kosztów, a i tak będzie ich to kosztowało mniej niż jakby kupili LM samodzielnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W listopadzie i grudniu to chyba prawie w ogóle nie ma meczów. Czy tak dużo zmieniaja te 4 miesiące za darmo? Wszystko zależy od tego co potem będzie.

 

Mam C+ i nie wziąłem jeszcze 36 z CP gdyby ktoś pytał

 

Ty chyba wogóle nie oglądasz LM albo masz inny telewizor??? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bijecie brawa dla nc+... podziękujcie Solorzowi :) To zdaje się on udostępnił kanały konkurencji :) Abonenci CP o dostępie do LM i LE w CANAL+ mogli tyko pomarzyć :)


P.S. A co od stycznia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...