Skocz do zawartości

Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów na platformie CANAL+


fillion
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To teraz niech się wypowiedzą Ci co odeszli do polsatu ze względu na ligę mistrzów. Zawsze mówiłem że pośpiech i wyciąganie pochopnych wniosków nie popłaca. A niektorzy już byle szybko umowy popodpisywali na kilka lat z polsatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd tutaj taki hurraoptymizm. Szczerze? Jak zawołają 20-40 PLN to ja nie dam, mogę mieć w Ipli za 360 zł za sezon, a nie za hmmm 100-120 zł za miesiąc, bo przecież trzeba mieć całe nc+ z setką niepotrzebnych kanałow? Wiadomo, co kto lubi, ale jak dla mnie to żadna wielka informacja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz niech się wypowiedzą Ci co odeszli do polsatu ze względu na ligę mistrzów. Zawsze mówiłem że pośpiech i wyciąganie pochopnych wniosków nie popłaca. A niektorzy już byle szybko umowy popodpisywali na kilka lat z polsatem.

Dokładnie! Tutaj się czeka spokojnie do końca jak w przypadku przedłużania umowy z nc+ ;)

Nie wiem skąd tutaj taki hurraoptymizm. Szczerze? Jak zawołają 20-40 PLN to ja nie dam, mogę mieć w Ipli za 360 zł za sezon, a nie za hmmm 100-120 zł za miesiąc, bo przecież trzeba mieć całe nc+ z setką niepotrzebnych kanałow? Wiadomo, co kto lubi, ale jak dla mnie to żadna wielka informacja...

Ty tak serio? Widziałeś jakość w IPLI na telewizorze większym niż 40"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd tutaj taki hurraoptymizm. Szczerze? Jak zawołają 20-40 PLN to ja nie dam, mogę mieć w Ipli za 360 zł za sezon, a nie za hmmm 100-120 zł za miesiąc, bo przecież trzeba mieć całe nc+ z setką niepotrzebnych kanałow? Wiadomo, co kto lubi, ale jak dla mnie to żadna wielka informacja...

W ipli? Człowieku poczytaj jak ta Ipla działa na większych imprezach (ksw, MŚ w siatę itp) i że to kasa wywalona w błoto. 

Póki co ludzie dostają całe rozgrywki grupowe za free i z tego można się cieszyć.

Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięty offtopic dotyczący Cyfrowego Polsatu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W listopadzie i grudniu to chyba prawie w ogóle nie ma meczów. Czy tak dużo zmieniaja te 4 miesiące za darmo? Wszystko zależy od tego co potem będzie.

W listopadzie dwie kolejki w grudniu jedna. :) Więc nie prawie w ogóle.

Jeśli Polsat nic nie zmieni, to jest niezły strzał w stopę na razie.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest informacja roku ;)

Będę miał kanały 4K oraz Super HD. Szok panowie. Jak to możliwe? Pan Solorz hmm zwariował? ;)

Tak jak pisałem po zagarnięciu połowy La Liga jeśli w NC+ będzie LM od Polsatu to posiadanie tej telewizji nie ma sensu dla fana sportu. W tym momencie trzeba przyznać, że Pakiet Polsat Sport Premium podarowany NC+ może dać raczej pozytywnego kopa "plusowej" telewizji, a nie tej "słonecznej".

Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięty przeoczony wcześniej offtopic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swojadroga

Nie wiem co chcesz przekazać ale sam fakt że ten pakiet pojawił się w nc+ jest sporą niespodzianką, a ty narzekasz. Kompletnie nie rozumiem Cię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Nie wiem skąd tutaj taki hurraoptymizm. Szczerze? Jak zawołają 20-40 PLN to ja nie dam, mogę mieć w Ipli za 360 zł za sezon, a nie za hmmm 100-120 zł za miesiąc, bo przecież trzeba mieć całe nc+ z setką niepotrzebnych kanałow? Wiadomo, co kto lubi, ale jak dla mnie to żadna wielka informacja...

Myślę, że będę miał i nie tylko ja w NC+GO.

Nie potrzebna nam teraz Ipla. ;)

Skąd, panie Super jakość HD i 4K na jednej platformie NC+. To jest to coś. :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...