Skocz do zawartości

Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów na platformie CANAL+


fillion
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Taki, że pomimo tego, że abonenci z C+ mają za darmo otrzymują informacje o możliwości zakupu meczu za 40zł.

Dzisiaj kolega do mnie pisał czy będę kupował. Początkowo nie wiedziełem o co mu chodzi. Potem odpaliłem informacje na swoim dekoderze i faktycznie jest takie Info w EPG. Jak widać może to być mylące.

 

Teraz widzisz związek z nc+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście również jestem ciekawy tego "nowego pseudo" zjawiska.

Jak wczoraj wieczorem jeszcze spoglądałem na parametry tego kanału (plansza statyczna) parametr utrzymywał się nadal 1080i | bitrate ~4Mbit/ (liczyłem chociaż na 720p tak jak nadaje ZDF/Das Erste).

Czas pokaże, okazję będę miał zobaczyć na własne oczy po godz. 20 i będzie możliwość porównać do obrazu Canal+ 4K Ultra HD oraz TVP 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W celach porządkowych, aby niepotrzebnie nie prowadzić dyskusji o tym samym w kilku różnych działach forum i wątkach jednocześnie, niniejszy wątek zostaje tymczasowo zamknięty.

Dalszą dyskusję odnośnie jakości przekazu kanałów Polsat Sport Premium, ich zawartości itp., proszę prowadzić w tym oto wątku: :arrow:https://forum.satkurier.pl/topic/26739-nc-cp-kana%C5%82y-polsat-sport-premium/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...