Skocz do zawartości

Moja TV


Kamil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oto info z jednego z artykułów z Sat Kuriera:

 

Moja TV miała być pierwszą w Polsce telewizją poradnikową. Stacja miała utrzymywać się wyłącznie z reklam. Ramówka była oparta na programach o pieniądzach, zdrowiu, urodzie, czy komputerach. Kanał był dostępny od 27 kwietnia 2005 roku, ale niewiele sieci kablowych było zainteresowanych włączeniem do oferty.

 

Planowano nadawanie kanału Moja TV na Astrze, a nawet odbyły się testy na Hot Birdzie - nic z tego nie wyszło, a programy Mojej TV znalazły się na kanale Edusat na 1W.

 

Powstanie kanału miało być odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie u widzów na dobre i rzetelne porady. Ich zdaniem, widać to w stale rosnącej ilości tytułów poradnikowych na rynku prasowym. Niestety okazuje się, że bez poparcia w dużych sieciach kablowych lub pojawienia się w ofercie platform cyfrowych - Cyfry+ lub Cyfrowego Polsatu, nie ma szans na zaistnienie.

 

Siedzibą i miejscem produkcji programów dla kanału Moja TV są tereny Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych w Warszawie, przy ul. Chełmskiej.

 

Początkowo Moja TV miała trafić do małych sieci kablowych, ale z tym były też problemy. Ostatecznie wyłączono sygnał przekazu dla sieci kablowych z Sesata 1 - 36E.

 

Komunikat stacji Moja TV:

 

"Uprzejmie informujemy, że nasz program odbierany jest przez ponad 2 mln odbiorców w sieciach kablowych całego kraju, na kanale EDUSAT (satelita INTELSAT).

Ponadto uprzejmie informujemy, że od 15 września 2005 TV MOJA wzbogaciła swoją ofertę programową o obszerny blok sportowy - MOJA TVC.

 

Blok sportowy MOJA TVC zawierał będzie transmisje z meczów ligowych m.in. piłki ręcznej, sportów walki i innych dyscyplin nie pokazywanych na innych antenach.

Transmisja na antenie EDUSAT odbywa się w godzinach 9.30 - 16.30 w dni powszednie oraz od 20.30 do 7.40 dnia następnego we wtorki, czwartki, soboty i co drugą niedzielę."

 

Jednak koncepcja współpracy z EDUSAT upadła obecnie kanał MOJA TV został przekształcony w PROMOCJA TV: http://www.promocja.tv

 

Oficjalna strona kanału nadal widnieje w sieci: http://www.moja.tv - jednak nie ma na niej nic oprócz informacji o adresie kanału, telefonach itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tą tronę w internecie, ale to jest pozostałość po kanale MOJA TV. Właściwie ta strona jest "dziwna", ponieważ oficjalna strona kanału to http://www.moja.tv a to jest chyba pod strona, lub strona redakcji kanału. Szczerze nie mam pojęcia, chociaż wiem, ze jest już obecna całkiem długo w sieci.

 

Oficjalnie wiadomo, że kanał MOJA TV został przekształcony w PROMOCJA TV a ta strona to pewnie pozostałość po kanale.

 

Chyba, że ktoś ma jakieś inne informacje to chętnie poczytam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...