Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX LITE - dyskusja ogólna


SatExpert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Coś więcej? Ma możliwość wyłączenia kanałów bo zastanawia mnie możliwość zastosowania w instalacji z evoboxem PVR?

 

Wspiera standard Unicable I (SCR) cztery częstotliwości do wyboru lub gotowy profil dla konwertera Inverto z zestawu CP dla Evobox PVR.

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w APS i ulotki już mają, dekoder też jest fizycznie dostępny, ale w systemie nie ma możliwości aby go dodać do umowy. Poza tym Pani nic nie wiedziała na temat dekodera, prosiła abym sobie poczytał w internecie. Coś wiadomo kiedy oficjalnie będzie można go pobrać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem w salonie Plusa  w Wieluniu w innej sprawie. Zapytałem się o tego Evoboxa Lite. Pani powiedziała, że będzie to dekoder do multiroomu poprzez wifi i nie trzeba będzie przekładać już kart. Powiedziała mi że ten dekoder będzie niby tylko do multiroomu i nie będzie on dostępny jako dekoder do zwykłej pojedynczej umowy, tylko jako dodatkowy do multiroomu.

 

Trochę szkoda bo miałem w planie go wziąść jako nową umowę do pakietu Rodzinnego HD lub Familijnego HD. Dekoder jest już dostępny u nich na zapleczu, lecz nie ma go jeszcze w systemie. Pani powiedziała, że na dniach powinien być już dostępny w systemach.

 

PS. Bardzo proszę nie brać tego jako pewniak, ponieważ być może nie są te informacje pewne na 100%.

 

PS. Kiedyś tak było i jest nadal, że dekoder HD można wymienić tylko na HD. Mam dużą nadzieję, że przejdzie wymiana uszkodzonego dekodera HD5000 na właśnie tego nowego Evoboxa Lite. Wstrzymam się z wymianą jeszcze z 2 tygodnie. Może z tego coś będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder Evobox Lite będzie dekoderem do każdej oferty i to jest pewne

 

Dzięki za odpowiedź. Fajnie by było wymienić uszkodzony HD5000 na tego nowego Evoboxa Lite :) Zdradź rąbek tajemnicy jeśli oczywiście wiesz, czy nowy Evobox ma podobne menu do dekoderów z serii HDxxxx, czy może podobne do Evoboxa PVR.

Tak z ciekawości tylko pytam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda bo miałem w planie go wziąść jako nową umowę do pakietu Rodzinnego HD lub Familijnego HD.

Ciekawe czy jest sens go brać i jakich funkcji itp. jest pozbawiony względem wersji PVR? A może poczekać na jakiś inny model skoro o kilku była mowa? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłbym skłonny przedłużyć umowę aby zrobić wymianę na EVOBOX LITE przy moim Rodzinnym HD. Wymiana serwisowa raczej nie wchodzi w grę, jednak czekam wejście do oferty i info że nie będzie ten sam pilot jak w innych modelach. Wtedy by stał obok dekodera Tv Mobilnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani mi się śni wymieniać moich HD5000 na to dziadostwo bez zegara. Wolę wachlować kartami 2 x na miesiąc niż brać ten nowy. 

Brak USB, brak możliwości podłączenia dysku.

Chyba, że dadzą możliwość odtwarzania nagrań z dysku Evoboxa po LAN czy wifi.....

Graphyne daje takie możliwości - multiscreen to się chyba nazywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Czyli taki HD5500s z dołożonym WiFi. Szkoda wymieniać, zwłaszcza, że oprogramowanie to nie Graphyne, tracąc możliwość podłączenia dysku i wyświetlacz.

 

Oznacz to, że modele HDxxxx też są gotowe na MR po WiFi/LAN, tylko kwestia czy CP na nich to udostępni.

 

Trzeba czekać na pozostałe modele z serii EVOBOX i mieć nadzieję, że nie będą aż takie LITE.

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...