Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX LITE - dyskusja ogólna


SatExpert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Lite ma mieć interfejs znany z seri HDxxxx. A co pokażą w HD pozostaje na razie zagadką ;) no i ciekawe czy będzie miał port USB? Nie spodziewam, żeby nagle zaczęli zmieniać soft i przeszli na ten znany z Evoboksa, skoro ma jakiś zmodyfikowany z HDxxxx. Swoją drogą to ciekawe jakie mają bebechy w porównaniu do 5500s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z instrukcji można dowiedzieć się więcej o tym dekoderze: http://www.cyfrowypolsat.pl/evoboxlite/docs/EVOBOX_Lite_instrukcja.pdf Potwierdza się interfejs z serii dekoderów HDxxxx. Dekoder to moim zdaniem prawdziwa wersja LITE. Brak informacji nt. karty m.in. w części dotyczącej zawartości opakowania. Nie jest opisywany również panel boczny, gdzie mógłby być slot na kartę.

Edytowane przez kubus.kul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maly1982 Podałem to jako ciekawostkę, ponieważ inne dekodery np. Evobox PVR, Sagemcom czy też dekodery serii HDxxxx posiadały takie informacje w swoich instrukcjach. Brak tej informacji może wskazywać na to, że te dekodery działają w systemie Irdeto bez kart. Sam nie miałem okazji tego sprzętu zobaczyć, więc to tylko takie moje domysły. 

Edytowane przez kubus.kul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowany brak możliwości podłączenia dysku twardego do realizacji nagrań. A ten pomysł z odtwarzaniem nagrań poprzez sieć?To ja chyba wolę raczej w swoim multiroom przekładać karty jak do tej pory i mieć możliwość nagrywania niezależnego. Zdecydowanie zniechęca. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z moich Lite już na początku zaliczył awarię. Szuka w nieskończoność nowego softu. A ma stary, więc nie pobiera uprawnień. Jutro idzie do wymiany.

 

Problem ze sprawdzaniem softu rozwiązany. Trzeci raz zrobiłem ustawieni fabryczne i, tym razem, nie ustawiałem sieci. Poszło od razu.

Edytowane przez Mr. Orbita
Posty połączone, bo dyskusja między nimi dotyczyła innego modelu dekodera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...