Skocz do zawartości

Atomic TV


oskar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Atomic TV nadawano tylko cyfrowo - nigdy nie trafili do analogu. To były początki TV Cyfrowej i jednocześnie Wizji TV - raczej nie w tym temacie trzebaby poruszyć sprawę, bo tu dyskutujemy o analogu ;)

 

EDIT: Wydzieliłem osobny wątek o tym kanale ;) Teraz lepiej. Wystartował w 1997 roku - nieco informacji: http://pl.wikipedia.org/wiki/Atomic_TV

 

Atomic TV trafił na tp. 99 (12,382 GHz, pol. H SR=27500 FEC=3/4). Obecnie korzysta z niego UPC Direct, czyli taki jakby następca Wizji TV, ale nie dostępny w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Nie cieszono się z końca Atomic TV, który jako jedyny w Polsce odpowiadał standardom prawdziwej telewizji muzycznej, lecz ze startu MTV, które początkowo tylko przejęło większość programów nadawanych w starej stacji. Później w ramówce zamiast muzyki zaczęliśmy oglądać "Doggy Fizzle Televizle", "Dismissed" oraz "Rodzinę Osbourne'ów". Wtedy zaczęto pakować w ramówkę MTV tanie programy rozrywkowe, które były dostarczane z USA za darmo a zarabiały na siebie równie dobrze jak pasma muzyczne. Teraz dopiero tęskni się za tamim Atomic TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 2 lata później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Kanał Atomic TV rozpoczął oficjalną emisję w Polsce już 10 kwietnia 1997 jednak wcześniej był nadawany jak kilkugodzinne pasmo w mniejszych stacjach TV.

Najbardziej w Atomic TV podobał mi się program "Bitwa o Anglię" w którym pokazywano najpopularniejsze przeboje z Wielkiej brytanii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

@Telewizja Urbanski

Na forum SK dozwolone jest napisanie kolejnego swojego posta jeden pod drugim, jeśli od napisania poprzedniego upłynęły już 24 godziny. Także, spokojnie. ;)

 

Co do kanału Atomic TV to pamiętam go jeszcze, jak dawniej był dostępny w kablówce, którą miałem, gdy mieszkałem jeszcze w Opolu. Jakiś czas później stacja ta zmieniła się w MTV Polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...