Skocz do zawartości

BBC Prime jako BBC Entertainment.


Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981
Wyczytałem na Wikipedii, że BBC Prime ma zniknąć z Cyfry 25 stycznia. :( Jednak nigdzie nie znalazłem (na razie) potwierdzenia tej informacji.

 

Zobacz na stronie C+ nowe wydanie Magazynu Plus+, to wszystko Ci się rozjaśni :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Strona 40 w lewym dolnym rogu. Nie da się powiększyć tekstu, ale widać co jest tam napisane :wink: Od 25/01/2008 BBC zaprzestanie dystrybucji kanału BBC Prime na terenie Polski :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w tej sprawie wysłałem e-maila do C+:-"> Szanowni Państwo Jak wiadomo 31.12.07

kończy nadawanie BBC Prime i w związku z tym mam pytanie czy 1.01.08r.na

jego miejscu zobaczymy jedynie czarny obraz/ewentualnie planszę

informującą/czy Cyferka zrobi nam prezent noworoczny dołączając inny program a kilka

jest chyba w zasięgu NG Wild,Comedy Central/kończy mu się wyłączność w

n-ce/TVP Sport,któryś z pakietu MTV/np VH1 classic czy Base-były już w TV

Wizji.Nie muszę Państwu tłumaczyć o zawodzie abonentów C+ że w

porównaniu do pozostałych platform Cyferka dołączyła w ostatnim okresie jedynie

Movies24 a oddała konkurencji HBO i obecność OE stoi pod wielkim znakiem

zapytania.Dlatego myślę że w Nowym Roku repertuar C+nie pomniejszy się a

zostanie uzupełniony-".No i na to uzyskałem oto taką odpowiedź :-"Szanowny Panie ..............

 

dziękuję za korespondencję. W odpowiedzi na e-mail pragnę poinformować,

że na dzień dzisiejszy nie posiadam oficjalnych informacji na temat

pojawienia się na naszej platformie nowych programów. Staramy się jednak

wzbogacać naszą ofertę programową o nowe interesujące kanały, które - mam

nadzieję zaspokoją gusta wszystkich naszych Abonentów.

Wszystkie sugestie naszych Abonentów są wnikliwie analizowane i

wykorzystywane zarówno przy planowaniu oferty programowej, jak również we wszystkich

działaniach związanych z obsługą Abonentów.

 

W przypadku pytań lub wątpliwości pozostaję do dyspozycji.

 

Z poważaniem,

 

Joanna Jarosz

Dział Relacji z Abonentami-".Czyli czeski film nic nikt nie wie i standardowa odpowiedź.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto pełny tekst dotyczący BBC Prime. :(

Uwaga! Od 25 stycznia 2008 roku redakcja BBC zaprzestaje dystrybucji kanału BBC Prime na terenie Polski oraz innych państw Unii Europejskiej. Od tej daty kanał BBC Prime nie będzie dostępny w ofercie Cyfry+

Źródło - Cyfra+ ( http://www.cyfraplus.pl/magazynplus/ - strona 40 )

Już szykuję licznik odliczający czas do śmierci BBC Prime. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Posiadam niestety tylko jedno nagranie z kanału BBC Prime polskimi napisami, ale zapodam je.

Co do filmu to audio jest lekko nie zgrane z video, ale to wina moje konwertera, który coś ostatnio źle działa i są właśnie takie błędy. Film trwa 9 minut.

[flash=425,350]

 

Filmik nagrałem ja, żeby nie było, że coś nie tak. Na kompie mam oryginał, który zajmuje 218 MB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Napisy działają bez problemów - nawet jak kanał jest zakodowany. Tak więc nie powinno być żadnych problemów ze sprawdzeniem, ile faktycznie audycji z polskimi napisami wciąż jest nadawanych na BBC Prime. Choć już sam nie wiem, może niektóre tunery są jakieś "inne" i nie potrafią odczytać napisów przy kodowanym kanale (nawet jak mają taką funkcję), albo @james_b posiada tuner, który nie ma takiej funkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

BBC Prime jest cały czas w ofercie kilku platform. Pewnie wśród abonentów tych platform jest też trochę Polaków, którzy może niekoniecznie znają angielski, a może po prostu wygodniej im oglądać z polskimi napisami, więc sobie z nich korzystają. A skoro polskie napisy już i tak są opracowane (i pewnie zapisane w jednym pliku razem z pozostałymi), to czemu by mieli ich nie nadawać? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polko: Po polsku mogliby oglądać obraz i napisy po polsku tylko abonenci TPS i osoby, które wykupiły jakiś abonament na ten kanał. Dlaczego? Z prostej przyczyny, tylko na Hot Birdzie jest polska wersja napisów (na innych pozycjach nie potrzeba), a stąd dostęp mają tylko osoby posiadające francuską platformę i indywidualni odbiorcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...