Skocz do zawartości

BBC Prime jako BBC Entertainment.


Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To już koniec BBC Prime.Zastąpi go BBC Entertainment,który będzie miał taką samą jak poprzednik markę globalną,tyle że będą tylko i wyłącznie programy rozrywkowe.BBC E wkroczył na rynek po raz pierwszy w Azji w 2006 roku,a w Polsce 2 grudnia 2007 roku tylko i wyłącznie w Cyfrowym Polsacie.Piszcie tutaj wszystko o BBC Prime.Była to dobra stacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, myślę że BBC PRIME to była dobra stacja, chociaż wprowadzaja BBC Entertainment to powinni pozostawić ten kanał - wiem, ze powtarzało by się w nim wiele pozycji z anten 4 nowych kanałów BBC w Polsce ale BBC PRIME byłby wyłącznie z napisami - całą dobę tylko z napisami po polsku a pozostałe 4 kanały oczywiście z lektorem.

 

Takie jest moje zdanie.

 

Jestem abonentem CYFRY+ i szkoda mi, ze ten kanał zniknie z mojego TV :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wogóle nie mam dostępu do BBC Prime, ale po ramówce stwierdzam, że to był świetny kanał. Teraz patrze na ramówke BBC Entertainment i widze same powtórki. Szkoda, że na BBC Entertainment nie ma napisów tylko jest polski lektor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega @Polsat gdzieś przeczytał i (chyba źle to zrobił) , że BBC Entertainment bezpośrednio zastąpi BBC Prime co jest oczywiście nie prawdą. Owszem BBC Prime kończy działanie a zamiast niego są wprowadzane 4 nowe kanały przez BBC Global Channels czyli: BBC Entertainment, BBC Knowledge, BBC Lifestyle i CBeebies i z tych czterech kanałów sieci kablowe mogą wybrać jeden do swojej oferty. np. Multimedia Polska zastąpił już BBC Prime kanałem BBC Entertainment a inne sieci kablowe mogą postawić np. na BBC Knowledge lub BBC Lifestyle i stąd to błędne rozumowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego @mrozio11 BBC Prime był nie tylko w Polsce.Także na Bliskim Wschodzie,Azji i innych krajach.Jest to odpowiednik polskiej TVP Polonii.A co do kolegi @mh_misiek masz zupełną rację.BBC P zastąpi też dokumentalny BBC Knowledge.Wydaje mi się(ale nie jestem pewien) że BBC E i BBC K będą na jednym kanale,tzn.np.BBC E startuje o 6:00,a kończy ramówkę o 18:00.Na jego miejsce wchodzi BBC K do 6:00,itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie chodzi o to, że Ciebie nikt nie chce, wręcz przeciwnie. Sam też popełniam błędy, które czasami są mi wytykane przez innych userów. Właśnie takie są uroki forum, albo trzeba nauczyć się z tym żyć, albo, zanim założysz jakiś temat, poszukaj w internecie informacji i upewnij się, że niczego nie pokręciłeś. No niestety, to jest jeden z minusów przebywania na forach internetowych (niezależnie jakim, wszędzie jest tak samo), znajdzie się ktoś mądrzejszy od Ciebie i "wytknie" Ci błędy, jeżeli sam ich nie zauważysz.

 

Mam nadzieję, że po tych lekcjach, jakie Tobie udzieliłem też na PW zmienisz zdanie o tym Forum i nie będziesz się obrażał, tylko każdy "upadek" przyjmiesz z honorem, oczywiście jak najmniej tych "upadków" na przyszłość.

 

Koniec OT. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...