Skocz do zawartości

Forum Medialink - czy ktoś pamieta? ;)


RafiX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i po co to napisałeś?

 

Natomiast jeśli chodzi o wspomniane 16 tys. użytkowników, to po co wam taka liczba? To forum istnieje ponad rok i też nie należy spodziewać się po tak krótkim czasie jakichś dużych kokosów. Ludzie nadal mają ograniczony dostęp do internetu, nie każdy też interesuje się tv-sat i mediami. Myślę, że do 16 tys. kiedyś forum SK dobije, jednak potrzeba będzie na to lat pracy. Ale nie będzie ważna liczba użytkowników - ważne by forum trzymało poziom.

 

Mimo to uważam, że odbiegamy od tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jarek, tylko że CP dało d... dziś a głupoty w temacie były już od kilku tygodni :lol:

 

Co do Forum Medialinku, to było fajnie, ale potem niestety zaczeło być coraz gorzej, no cóż mamy teraz forum SK :) Oby trzymało poziom do końca świata i o jeden dzień dłużej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Ja bardzo źle wspominam forum Medialink. Może dlatego, że nie dorosłem do poziomu jaki tamto forum miało, tutaj jest zdecydowanie wyższy poziom intelektualny i bez urazy dla Adriana ale admin jest zdecydowanie bardziej dojrzały tutaj niż na dawnym forum Medialinku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Wątek otwieram po uprzednim oczyszczeniu. Na prośbę kilku osób z dawnego forum... Jeśli jednak będą wywody obrażające kogoś tak jak to już raz miało miejsce, wątek poleci do kosza... Ten temat ma nam przybliżyć historię MediaLinku a nie pomagać we wzajemnym obrażaniu się!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam SDTV BB, ale nie z końca lat 90., tylko z początku XXI-wieku. Byłem tam zarejestrowany od lata 2001 roku pod nickiem @dri@n. To było swego czasu najlepsze i najpopularniejsze forum o tematyce satelitarnej. Niestety upowszechnienie się typowo pirackich forów, kłótnie, wyniosłość niektórych moderatorów i brak aktualizacji na portalu przyczyniły się do jego upadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witajcie

Zupełnie przypadkiem wygooglowałam ten temat i czuję się zobowiązana trochę powspominać z Wami. Widzę, że duża część "starej gwardii" się tu wypowiedziała. Pozdrawiam Asafa, Mario98, Karola, Adriana, CYFROmaniaka i innych, których nowych nicków nie rozszyfrowałam.

Forum Medialinka to było właściwie pierwsze takie miejsce, gdzie zbierali się wszyscy, których interesowały oblicza mediów. Nie ważne czy głównym obiektem tychże zainteresowań było radio (jak w moim przypadku), telewizja, prasa, platformy cyfrowe w Polsce. Także dział polityczny cieszył się dużą popularnością. Nigdy nie zapomnę właśnie tych dyskusji, gdyż w przeciwieństwie do tego co dzieje się na największych polskich portalach były one rzeczowe - i tu podziękowania dla Sequlatina, DleVa, Goscia, Mario oraz innych, którzy brali w nich udział.

Teraz wspominamy te wszystkie batalie z przymrużeniem oka, ale tam praktycznie codziennie coś się dzieło. Każdy z aktywnych użytkowników czymś się wyróżniał. Byli zatwardziali obrońcy Cyfry, Polsatu (tej platformie wymyślano w ogóle różne złośliwe nazwy, których nie przytoczę). Zdarzały się kłótnie o Radio Maryja, Polonię1. Ogólnie śmieszno i straszno, ale pomimo tego wszystkiego, trzeba obiektywnie przyznać, że tworząc to forum staraliśmy się odkrywać media i naprawdę wielka szkoda, że cała baza tych wątków gdzieś tam przepadła, bo była to olbrzymia skarbnica wiedzy dla zainteresowanych.

Obecnie wszystko się podzieliło na poszczególne fora tematyczne. Ja jak mam czas na internet to udzielam się jedynie na boardzie dotyczącym Listy Przebojów Trójki - z telewizją jestem już całkowicie do tyłu, bo i rzadko do pudła zaglądam. Z kolei zamiłowanie do radia ciągle trwa.

Jeszcze raz pozdrawiam Was wszystkich i w chwilach wolnych od czasu do czasu będę sobie czytała co naskrobiecie Może trochę zaległości nadrobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bogdan425, na pocieszenie - cytat z mojego pierwszego posta ;)

Co ciekawe, użytkownicy, których najbardziej zapamiętałem to nasz Admin i jego charakterystyczny podpis oraz @bogdan425 (był też moderatorem na dzisiejszym forum SK, miejmy nadzieję, że kiedyś do nas wróci).
A jakiego nosa miałem co do Twojego powrotu (musisz przeczytać cały wątek, bo chyba nie czytałeś, a jest co czytać). Wśród userów jeszcze dobrze mi wpadł w oko @KwiateK - zapomniałem wcześniej o tym wspomnieć. Może dlatego, że lubię domowe kwiatki (bez żadnych skojarzeń :lol: ).

 

 

Choć już pisałem o tym kiedyś, to jednak jeszcze raz się powtórzę - dodam jeszcze ciekawostkę o mnie ;)

 

Na Forum ML zaglądałem tylko i wyłącznie jako gość w ostatnich tygodniach jego istnienia (to był też początek mojego serwowania w sieci - założyłem internet). Gdy pojawiła się chęć zarejestrowania, okazało się, że Forum przestało istnieć. Kilka tygodni później ruszyło Forum SK i postanowiłem, że natychmiast się zarejestruję. Gdyby Forum ML istniało nadal, to pewnie miałbym nick @rafako841 i nie był "częścią władzy porządkowej" - to taka mała ciekawostka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znaliśmy się aż tak dobrze, choć Ciebie z "portretu" zapamiętałem (i nie tylko - same pozytywy) na zawszę. Rejestrowałem się, kiedy już byłaś - znikałem, kiedy Ty, odchodziłaś. I tak co dzień. :wink:

Loguj się tu gęsto i często - o radiu zacznij nam opowiadać. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wśród userów jeszcze dobrze mi wpadł w oko @KwiateK - zapomniałem wcześniej o tym wspomnieć. Może dlatego, że lubię domowe kwiatki (bez żadnych skojarzeń :lol: ).

@KwiateKWarka, @KwiateK i inne ksywy, których teraz nie pamiętam, banowany przez @IZĘ w nieskończoność. Pisywałem petycje do @IZY o odpuszczenie @Kwiatkowi postępku niegrzecznego - oj, bardzo niegrzecznego. Co tylko sposobem, na Forum, w różnych godzinach się pojawiał, to mocą "rózgi" IZY, niemal natychmiast znikał. Przednia "zabawa" była, że hej. Forum się "bawiło" a @Kwiatka, żal mi było. Zdecydowanie zasłużył na to wymiatanie. @IZA nieugięta była, jak stal. Twardość i hardość tą polibilem i tak już zostało. Forum się rozsypało, o czym wcześniej, wielu napisało - ja pominę w swej treści. :(

O MEDIALINK nigdy nie wspomianałem - ale też nie zapomiałem. Czyż można było mi zapomnieć. To były piękne dni, ... niezapomnine dni...

Witaj SATKURIERZE :lol::brawo::jupi:

 

P.S.

Też lubię kwiatki domowe i te polne oraz niezapominajki leśne - niebawem Święto. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...