Jump to content
Barti

Kanały Polsat Sport Premium

Recommended Posts

32 minuty temu, Madekp napisał:

A możesz doradzić?😉

Do telewizora najlepiej zrobić połączenie kablowe. Karty wifi w telewizorach są bardzo mizerne i wspierają najczęściej tylko standard N, co pozwala na transfery rzędu 20-50Mbit. Kupno routera wspierającego standard AC poprawi prędkość tylko w urządzeniach, które ten standard wspierają (np. nowsze smartfony czy laptopy/tablety).

W moim przypadku połączenie wifi powodowało irytujące buforowanie. Jeśli nie możesz pociągnąć kabla, rozważ rozwiązania "powerline" czyli wykorzystanie instalacji elektrycznej. W skrócie, kupujesz dwa urządzenia do kontaktu, do jednego wpinasz LAN, z drugiego wyprowadzasz go do telewizora. Można wówczas kupić switch na wyjściu, i podłączyć kablem pozostałe urządzenia.

58 minut temu, regedit32 napisał:

Karty wifi w telewizorach są bardzo mizerne i wspierają najczęściej tylko standard N, co pozwala na transfery rzędu 20-50Mbit.

W moim przypadku internet komórkowy z RBM (BTS Play), TV połączony przez  WiFi 2,4 GHz, wg Netflix dowload ~60-70 Mbit/s. Zacięć nie uświadczyłem.

36 minut temu, xMaraSSx napisał:

W moim przypadku internet komórkowy z RBM (BTS Play), TV połączony przez  WiFi 2,4 GHz, wg Netflix dowload ~60-70 Mbit/s. Zacięć nie uświadczyłem.

To już zależy od Telewizora. Twój najwidoczniej ma lepszą kartę sieciową od mojego. Mój LG to tani model 4K, który posiada bardzo mizerną kartę sieciową. Naprawiając problemy z internetem na swoim TV, trzeba mieć to na uwadze, żeby zastosować skuteczne rozwiązanie.

Niech Polsat w końcu zainteresuje się IPLĄ na takim Xbox One, których jest zdecydowanie więcej niż Apple TV. Wtedy zasięg z Polsatem Sport Premium w 4K wzrósłby bardziej.

Edited by Kirk
Wycięty offtopic

Guest kingofsouth
Teraz, Emil.1603 napisał:

Niech Polsat w końcu zainteresuje się IPLĄ na takim Xbox One, których jest zdecydowanie więcej niż Apple TV. Wtedy zasięg z Polsatem Sport Premium w 4K wzrósłby bardziej.

Niech Polsat w końcu zainteresuje się IPLĄ na PS4, których jest zdecydowanie więcej niż.........

Może ktoś potwierdzić czy w transmisjach w 4k dźwięk jest w 5.1?

Guest kingofsouth

Jest , ale nie działa to jak powinno.

Guest kingofsouth

Działa przód i tył, ale komentarz leci w bocznych przednich zamiast w głównym głośniku,  gdzie trybuny powinny iść w bocznych.

Dzisiaj nie będzie transmisji w 4K.

Edited by kingofsouth

36 minut temu, kingofsouth napisał:

Działa przód i tył, ale komentarz leci w bocznych przednich zamiast w głównym głośniku,  gdzie trybuny powinny iść w bocznych.

Dzisiaj nie będzie transmisji w 4K.

Dzięki bardzo. Będę testował w następnej kolejce. 

32 minuty temu, zuzik1111 napisał:

Zwykle zaraz jest to zauważone...chodzą Wam PSP dziś? Takie nie zamówione. Promocja trwa?

U mnie nie działają na dekoderze.

Widzę, że również na nc+GO już też zablokowane.

• Like 1

Działały bo albo były w ramach promocji, albo to był jakiś błąd tam u nich w NC+.Ja dzisiaj sprawdzałem na telewizorze u brata na NC+ GO ,i też poblokowane .

• Thanks 1

Guest kingofsouth

Godzinę temu, shevchenko1987 napisał:

Widzę, że również na nc+GO już też zablokowane.

Wczorajsza awaria NC+GO dziwnym trafem spowodowała , że nam wszystkim dzisiaj zablokowano PSP. W końcu przyszły zaległe uprawnienia na odbiór kanałów. 

Tak jak to w życiu, nic nie trwa wiecznie. ;)

Dobrze ogląda się dzisiaj 1/16 finału Ligi Europy Sevilla - Lazio.

Na kanałach PSP pokazywane jest tylko jedno spotkanie i może dlatego, chociaż studio na PSP1 zabiera również trochę pojemności  transpondera.

Myślę,  że sami się zorientowali,  że na nc+Go blokady nie było. 

Często korzystam z nc+Go w podróży i przyznam szczerze,  że nigdy tak często nie wywalało mi jakiegoś błędu.  

Chyba wielu skorzystało z ich "gapiostwa" i braku blokady. 

Dzisiaj ciekawszy mecz i tak w TVP. 

A kolejny mecz Bayernu też w środę będzie i pewnie też w TVP. 

Stąd też za te kanały póki co podziękuje.  Może w kwietniu zdecyduje się na zakup 

Guest kingofsouth

Po wczorajszym dniu, można stwierdzić jedno Ipla ma lepsze serwery od NC+GO.  

NC+ Go ma takie serwery ile płaci, czyli bez rewelacji.

Godzinę temu, kingofsouth napisał:

Wczorajsza awaria NC+GO dziwnym trafem spowodowała , że nam wszystkim dzisiaj zablokowano PSP. W końcu przyszły zaległe uprawnienia na odbiór kanałów. 

Nie dziwnym trafem,tylko najprawdopodobniej podczas uruchomienia usług na nowo z automatu pobrano nowe uprawnienia z CRM.

Edited by djadijos

Niefortunne jest przy logotypach stacji PSP oznaczenie „NA ŻYWO”. Zdecydowanie zajmuje to za wiele miejsca. Mogliby podobnie jak ESN dać oznaczenie „live” pod belką PREMIUM z mniejszą czcionką.

Edited by Kirk
Przeniesione do odpowiedniego wątku

Ja uważam, że logo PSP powinno być całe do poprawy. To jest chyba swego rodzaju rekord świata żeby logiem programu tak zaśmiecać ekran tv.

• Upvote 2

Przede wszystkim powinno być transparentne a nie jak w kanale z bajkami dla dzieci.

16 godzin temu, kingofsouth napisał:

Po wczorajszym dniu, można stwierdzić jedno Ipla ma lepsze serwery od NC+GO.  

Musieli coś przez zime poprawić bo przedtem wolałem oglądać na laptopie niż TV Samsung bo cięło niemiłosiernie- teraz nawet się nie zająknie, być może to skutek prób transmisji w  4K :?: cholewa szkoda że akurat w tym dniu nie oglądałem, mam nadzieję że to nie jednorazowy wyskok.

53 minuty temu, ronnie84 napisał:

Ja uważam, że logo PSP powinno być całe do poprawy. To jest chyba swego rodzaju rekord świata żeby logiem programu tak zaśmiecać ekran tv.

Zmniejszyć co najmniej o 50% - bo to to jakieś megalomańskie kuriozum :/