Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth
Teraz, Emil.1603 napisał:

 

 

Niech Polsat w końcu zainteresuje się IPLĄ na takim Xbox One, których jest zdecydowanie więcej niż Apple TV. Wtedy zasięg z Polsatem Sport Premium w 4K wzrósłby bardziej.

 

 

Niech Polsat w końcu zainteresuje się IPLĄ na PS4, których jest zdecydowanie więcej niż.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Działa przód i tył, ale komentarz leci w bocznych przednich zamiast w głównym głośniku,  gdzie trybuny powinny iść w bocznych.

Dzisiaj nie będzie transmisji w 4K.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, kingofsouth napisał:

Działa przód i tył, ale komentarz leci w bocznych przednich zamiast w głównym głośniku,  gdzie trybuny powinny iść w bocznych.

Dzisiaj nie będzie transmisji w 4K.

 

Dzięki bardzo. Będę testował w następnej kolejce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

 

Godzinę temu, shevchenko1987 napisał:

 

 

 

Widzę, że również na nc+GO już też zablokowane.

Wczorajsza awaria NC+GO dziwnym trafem spowodowała , że nam wszystkim dzisiaj zablokowano PSP. W końcu przyszły zaległe uprawnienia na odbiór kanałów. 

Tak jak to w życiu, nic nie trwa wiecznie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę,  że sami się zorientowali,  że na nc+Go blokady nie było. 

Często korzystam z nc+Go w podróży i przyznam szczerze,  że nigdy tak często nie wywalało mi jakiegoś błędu.  

Chyba wielu skorzystało z ich "gapiostwa" i braku blokady. 

 

Dzisiaj ciekawszy mecz i tak w TVP. 

A kolejny mecz Bayernu też w środę będzie i pewnie też w TVP. 

Stąd też za te kanały póki co podziękuje.  Może w kwietniu zdecyduje się na zakup 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NC+ Go ma takie serwery ile płaci, czyli bez rewelacji.

Godzinę temu, kingofsouth napisał:

Wczorajsza awaria NC+GO dziwnym trafem spowodowała , że nam wszystkim dzisiaj zablokowano PSP. W końcu przyszły zaległe uprawnienia na odbiór kanałów. 

Nie dziwnym trafem,tylko najprawdopodobniej podczas uruchomienia usług na nowo z automatu pobrano nowe uprawnienia z CRM.

Edytowane przez djadijos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niefortunne jest przy logotypach stacji PSP oznaczenie „NA ŻYWO”. Zdecydowanie zajmuje to za wiele miejsca. Mogliby podobnie jak ESN dać oznaczenie „live” pod belką PREMIUM z mniejszą czcionką.

 

Edytowane przez Kirk
Przeniesione do odpowiedniego wątku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, kingofsouth napisał:

Po wczorajszym dniu, można stwierdzić jedno Ipla ma lepsze serwery od NC+GO.  

 

 

 

Musieli coś przez zime poprawić bo przedtem wolałem oglądać na laptopie niż TV Samsung bo cięło niemiłosiernie- teraz nawet się nie zająknie, być może to skutek prób transmisji w  4K :?: cholewa szkoda że akurat w tym dniu nie oglądałem, mam nadzieję że to nie jednorazowy wyskok.

 

53 minuty temu, ronnie84 napisał:

Ja uważam, że logo PSP powinno być całe do poprawy. To jest chyba swego rodzaju rekord świata żeby logiem programu tak zaśmiecać ekran tv.

Zmniejszyć co najmniej o 50% - bo to to jakieś megalomańskie kuriozum :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do logo,to moim zdaniem powinno ono się pojawiać tylko na przykład przy starcie meczu i zakończeniu meczu krótko na może kilkanaście -kilkadziesiąt sekund i znikać z ekranu. W ten sposób jak dotychczas,to tylko szpeci oglądanie jakichkolwiek rozgrywek. A co niektóre stacje to mają logo nazw jak wielkie byki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
40 minut temu, OlafS napisał:

Musieli coś przez zime poprawić bo przedtem wolałem oglądać na laptopie niż TV Samsung bo cięło niemiłosiernie- teraz nawet się nie zająknie, być może to skutek prób transmisji w  4K :?: cholewa szkoda że akurat w tym dniu nie oglądałem, mam nadzieję że to nie jednorazowy wyskok.

 

 

W zeszłym tygodniu, tez nie było problemów z transmisja w 4K. Wychodzi na to, ze nie jest to jednorazowy wyskok.  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się wyłączyć głos Kołtonia tak żeby zostawić głos pana Andrzeja. No szlak mnie trafia z tym Alea, k***** Haler, w ostateczności `aler, i te okrzyki jakby erekcję miał. Na tym swoim kanale może i umie gadać ale do komentowania to się tak nadaje jak Tomaszewski na eksperta.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...