Jump to content
Barti

Kanały Polsat Sport Premium

Recommended Posts

20 godzin temu, bart18 napisał:

Mecz Liverpool - Bayern będzie transmitowany w 4K na Ipli, jest informacja na stronie pakietu. :)

Już wyświetla się informacja w Ipli w pakiecie PSP. :D

1.jpg

Ten sam mecz w rozdzielczości HD dostępny jest na PSPPPV1

Edited by kingofsouth

Nie ma takiego kanału jak PSPPPV1 i nie w rozdzielczości HD tylko Super HD. Co jak co, ale Ty, taki znawca powinieneś to wiedzieć.

• Confused 1
  • Upvote 1

38 minut temu, tyrla napisał:

Nie ma takiego kanału jak PSPPPV1 ......

Jak nie ma jaki jest. Super jakość HD to marketingowy chwyt.

Jest to jakość HD z wyższym bitrate.

Spoiler

1.jpg

Edited by kingofsouth
  • Confused 1
  • Upvote 1

Wygląda na to, że kanał ten mało marketingowo po cichu nazwali na Ipla PSPPPV1, gdzie m. in. kolega @kingofsouth ma okazje oglądać wybrane mecze Ligi Mistrzów w 4K. Świetna sprawa 👍

• Like 1

@tyrla, nie ma czegoś takiego jak Super HD

• Confused 1
  • Upvote 1

Wygląda to tak , na jednym kanale transmisja w 4K na drugim kanale mecz w Super jakości HD.

Spoiler

111.jpg

Edited by kingofsouth

Ostatnio miałem możliwość oglądania meczu w 4K od 30 minuty , bo w pracy byłem. Jutro będę śledził od 18:00 i podzielę się wiedzą z wami drodzy forumowicze.

Swoją drogą jest tutaj ktoś oprócz mnie co ma przyjemność oglądania w 4K?

• Like 1

Jutrzejsza transmisja 4K - Liverpool FC-Bayern Monachium, nie tylko w Samsungach, także na Android TV 4K UHD, wg komunikatu, który dostępny jest w aplikacji Ipla na Android TV ;)

Edited by Krzysiek11:)

Witam.

Mam 2 pytanka.Nie mam wykupionego pakietu PSP na nc+, ale na nc+go działa. Blokują te kanały na czas meczy LM i LE? Jeśli tak,

to którą opcje wybrać tą za 20 zł czy 30zł?

Edited by mkruk87

59 minut temu, bugmenot napisał:

Potwierdzam, na MiBoxie 4K się wyświetla :).

To fajnie.  Więcej nas będzie oglądało,  ten mecz i kolejne. :)

U mnie na Sony KD-55XF7596 z Android TV również dostępne 😀 Będzie jutro LM w 4K, już nie mogę się doczekać. Dzięki graliga.pl

@kingofsouth ostatnio oglądałeś prawie sam, teraz będziesz musiał się podzielić z innymi 😉 Oby tylko dla wszystkich przepustowości wystarczyło 😂

Do czego to doszło...

W poprzednim sezonie LM w 4K normalnie dostępna na satelicie a teraz w jakieś śmiesznej ipli. A już myślałem ze technicznie wstecz nie pójdziemy a jednak Polsat potrafi. 

Cyfrowy Polsat nie posiada aktualnie w ofercie dekodera do odbioru 4K. To dla kogo mają nadawać i swoją pojemność na satelicie przeznaczać, tylko dla nc+? Zresztą jakość testowych emisji 4K w IPLI nieporównywalna z jakością C+4K na satelicie. Przyjdzie czas to PSP 4K ruszy na satelicie. 

Edited by Krzysiek11:)
  • Upvote 1

31 minut temu, Krzysiek11:) napisał:

Zresztą jakość testowych emisji 4K w IPLI nieporównywalna z jakością C+4K na satelicie.

Skąd takie wnioski wysuwasz kolego? Polecam obejrzeć Ekstraklasę w 4K i wtedy się wypowiadać.

Jakość obrazu LM w 4K na Ipli jest bardzo dobra, ale to nie oznacza, ze 4K w NC+ jest gorsze. Poruszałem temat sztucznego HDR na meczach Premier League w NC+, tam bym tylko pozmieniał tzn. wyłączył to.

Edited by kingofsouth

Na moim sony android tv też jest dostępna transmisja w 4k ale mam internet 20mbs więc może ciąć zobaczę na gotowaniu przez 3h:D i zdecyduje :D

To teraz nikomu już nie będzie przeszkadzać gotowanie w studiu i każdy z ochotą je obejrzy, bo będzie w 4K

• Haha 1

Nie kolego gotowanie potraktuje tylko i wyłącznie jako test swojego łącza internetowego :D

Godzinę temu, Krzysiek11:) napisał:

Cyfrowy Polsat nie posiada aktualnie w ofercie dekodera do odbioru 4K. To dla kogo mają nadawać i swoją pojemność na satelicie przeznaczać, tylko dla nc+? Zresztą jakość testowych emisji 4K w IPLI nieporównywalna z jakością C+4K na satelicie. Przyjdzie czas to PSP 4K ruszy na satelicie. 

No i to jest właśnie cały Cyfrowy Polsat. Zamiast wprowadzić przed wakacjami dekoder 4K i powoli wprowadzać go do oferty (nawet tylko dla kilku spotkań LM w 4K) to nie bo po co. Może trzeba im podpowiedzieć żeby wprowadzili 4K to wtedy można za jeden kanał w 4K dodatkowo kasować? I nadawać w 4K, KSW za 99 zł i oczywiście w PPV...

Czego Polsat się nie dotknie to zamienia to w G... Obrzydzili mi LM i całe szczęście że Ekstraklasa zostaje w C+ a Mundial U-20 pokaże TVP. 

A co do PSP to czy tylko mnie wkurza jakość dźwięku !? Mamy rok 2019 a audio na tych kanałach brzmi tak samo jak przy transmisjach Euro 2008 w Polsacie. :D

Edited by SatZnawca
  • Like 1
  • Confused 3