Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepszy był wczorajszy komentator meczu Galatasaray Lokomotiw - Grzegorz Michalewski, który nazwisko niemieckiego gracza Benedikta Höwedesa wymawiał jak angielski komentator Hałedes albo Hełedes?

Komentatorzy nc+ nie popełniali takich błędów z wymową nazwisk zawodników.

Edytowane przez begos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tyrla napisał:

To samo można powiedzieć o p. Strejlau emoji846.png

Ja słucham go przy meczu Valencia juve. Nie da się go słuchać, każdy upadek zawodnika to wg Niego ewidentny faul, nawet przy czerwonej dla Ronaldo upiera się że 100 % czerwoną chociaż na tyle kamer nie wiadomo dokładnie co tam się stało. 

 

Pozytywnie zaskoczył mnie Wichniarek ale wczorajsze studio oby się już więcej nie powtórzył. Chylewska nie czuje klimatu studia piłkarskiego i powinna zostać jak najszybciej zastąpiona. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj studio fajne, Smokowski, Wichniarek i ciekawi goście. Ten Portugalczyk też ma cokolwiek do powiedzenia. Chylewska się nie nadaje i niech Polsat nie stosuje parytetów, bo są kobiety, które czują piłkę nożną, ale jednak większość się nie nadaje do komentowania piłki nożnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj studio mocno na plus, nawet Wdowczyk się przystosował.

 

Dla mnie minus, to długie czekanie na skróty.  No ale widać,  że oni całkiem inaczej do tego podchodzą niż C+, tam ukrywali wyniki innych spotkań,  tutaj informują na bieżąco. 

Tym bardziej szkoda, że nie ma multiligi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat ma 3 kanały sportowe zwykłe na których spokojnie mógłby zapodać 2-3 mecze ostatniej kategorii jak Pilzno-CSKA

Nie musieli uruchamiać 6 nowych kanałów tylko 4 np. 3 najlepsze mecze danego dnia + multiliga

Brak multiligi to jest porażka. Kto o zdrowych zmysłach poogląda mecz z Pilzna gdy są inne hity? No chyba że ktoś u buka postawił dużą kasę na ten jedyny mecz.

 

PS, PSE i PSN - 3 mecze II kategori

PSP1, PSP2, PSP3 - 3 mecze I kategorii

PSP4 - multiliga

 

Generują koszty jeśli chodzi o miejsce na satelicie, albo na czas meczów zmniejszają jakość innych kanałów. A później za to zapłacą abonenci, bo sobie krzykną 20-30 pln od abo nc+.

Czy Polsat na pewno powinien mieć 9 kanałów sportowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dzień wczorajszy zweryfikował, że faktycznie brakuje tej multiligi. Przełączanie z kanału na kanał jest męczące. Na moim przykładzie oglądając wczoraj wybrane przez siebie spotkanie, był moment, że nie działo się nic ciekawego i właśnie wtedy chciałbym spojrzeć na dodatkowy kanał, aby zobaczyć co się dzieje na pozostałych arenach, w każdej chwili z możliwością powrotu do meczu pierwotnego, którego również widziałbym na kanale multiligi. Polsacie - przemyślcie to raz jeszcze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtorkowe studio LM poprowadzi Bożydar Iwanow, środowe Paulina Chylewska. Czwartkowe studio LE poprowadzi Jerzy Mielewski.

 

2 października (wtorek)

21:00 Bayern Monachium - Ajax Amsterdam (PSP 1)
Komentarz: Mateusz Borek - Artur Wichniarek (z Monachium)

 

3 października (środa)

21:00 SSC Napili - Liverpool (PSP 1)

Komentarz: Tomasz Smokowski - Tomasz Hajto (z Napoli)

 

4 października (czwartek)

18:55 AC Milan - Olympiacos Pireus (PSP 1)
Komentarz: Bożydar Iwanow - Paweł Golański (z Mediolanu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, roberttosat napisał:

Czekam na te skróty i się chyba nie doczekam, pół studia omawiali Bayern i na skrótach znów ten Bayern zamiast pozazywac bramki. 

Ja tak jak zapowiedziałem, tak zrobiłem i skroty meczów obejrzałem na TVP Sport - tam wszystkie one zostały pokazane bez zbędnych ceregieli - krótko, zwięźle i na temat - POLECAM! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja opinii po drugim pełnym dniu:

 

Studio prowadzone przez Smokowskiego to jak zwykle absolutny TOP. Sami goście mają wtedy zupełnie inne podejście do meczu. 
Kolejny raz bardzo podobały mi się analizy meczów i tutaj na plus Marcin Feddek, który dla mnie fajnie to prowadzi.

 

Muszę dorzucić kolejny minus - czy u Was też na kanałach serwisowych (PPV 3-6) nie macie EPG z aktualnie transmitowanym meczem? Na CP GO wszystko jest ok, na Evoboxie niestety nie mam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3 godziny temu, damian3k1993 napisał:

Muszę dorzucić kolejny minus - czy u Was też na kanałach serwisowych (PPV 3-6) nie macie EPG z aktualnie transmitowanym meczem? Na CP GO wszystko jest ok, na Evoboxie niestety nie mam...

EPG jest na PPV (tuner niezależny).

Jeśli Polsat nie potrafi zapewnić EPG swoich kanałów na swoich tunerach, to trochę słabo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie wczoraj Zawacki brzmiał jakby miał zatkany nos.

Wszystko przebiła para Przybysz - Strejlau. Masakra jak oni sobie wchodzi w słowo. Wiele razy zdarzyło się, że oboje mówili jednocześnie i nie było, że po sekundzie/ dwóch ktoś przestał. Nie brneli w tym do momentu, aż zdanie skończyli. A już wątek z kartką Ronaldo to dopiero był dramat.  Jak dla mnie to A. Strejlau się nie nadaje do komentowania. Wypowiada się jakby wszystkie rozumy zjadł, pcha się w zdanie, dodaje słówka,  nie daje dokończyć myśli, uparcie idzie swoim tokiem myślenia.

Edytowane przez MartinFC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...