Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A teraz czas na komentarz neutralny, a nie fanboyowaty! :P

 

1) Komentarz: Oprócz panów Pazura & Wdowczyk i Przybysz wcale nie było tak źle. :) Przydałoby się dostosować poziom komentarza do poziomu meczu, bo dawanie beznadziejnego Pazura i totalnie nieprzygotowanego Wdowczyka do hitu CL to tak jakby tort czekoladowy z truskawką na szczycie polać pikantnym keczupem. :crazy:

 

2) Studio: Było całkiem ciekawe, ale strasznie długie (totalnie za długie)! :/ Dziekanowski podobnie jak Wdowczyk - bez starannego przygotowania się do meczu/meczów powinien mieć zakaz wstępu do gmachu Polsatu! :/

Pomysł z zaproszeniem pana Panasewicza uznaję za udany. :)

 

3) Punktualność: Przez to, że studio skrótów opóźnieniło się o 20 minut, po chwili dałem sobie z nim spokój, bo w planach miałem jeszcze obejrzenie nagranego wcześniej MacGyver'a, dziś też sobie je odpuszczę i wszystkie skróty obejrzę na TVP... :/

 

Ogólnie było nieźle, ale przez te punkty wyżej wymienione moja ocena LM w PSP po pierwszym dniu to 3+. :]

Edytowane przez SatExpert
  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszym "pełnym dniu" dla mnie wygląda to tak:

 

MINUSY:

-Prowadząca studio i goście. O ile Paulina Chylewska nadaje się do prowadzenia informacji sportowych, o tyle prowadzenia studia kompletnie jej nie idzie. Chciałbym zobaczyć i usłyszeć połączenie Smokowski i Mielewski. Goście - poza Wichniarkiem nie ma o czym w ogóle wspominać.
-Przy 6 kanałach serwisowych PPV nawet nie ma co marzyć o tej magicznej jakości "Super HD"

-Komentatorzy - do tej pory starałem się nie krytykować bo to często kwestia gustu, ale dobór komentatorów do spotkań był zupełnie nie trafiony.

-Mamy XXI w. a logo zasłania 1/4 ekranu i ma połowę kolorów tęczy. 

 

PLUSY:

-Wichniarek - dla mnie to ciekawe odkrycie. 
-Szansa na ciekawe studio prowadzone przez Smokowskiego (zdecydowanie wolę go w studio niż przy komentowaniu). 
-Jakość techniczna samego studia i część analizy dla mnie na ciekawym poziomie. 
-Przy odpowiednim doborze komentatorów, część meczów może mieć naprawdę dobry komentarz (Borek, Iwanow, Janisz, ew. Smokowski do francuskich drużyn). 

I coś co nie jest tak naprawdę zależne od Polsatu, ale na pewno wpłynie na jego postrzeganie - mecze o godzinie 19, które kompletnie zabijają atmosferę Ligi Mistrzów...

 

 

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, kocik89 napisał:

Z waszych postów bije jakaś taka dziwna naiwność a potem frustracja. Trzeba mocno stąpać po ziemi. Ja płaciłem tylko za samą zawartość nie oczekiwałem żadnego super HD. 90% procent ludzi nie widzi różnicy pomiędzy bitrate 9 a 19. 

I całe szczęście, że te 10% zauważa i robi o to raban. Gdyby wszyscy uznawali "ah, no tak, płacę, oglądam, więcej nie mogę wymagać" to pewnie HD wprowadzalibyśmy dopiero za kilka lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak ktoś napisał wcześniej, tylko Borek, Iwanow, Smoku i z gości Wichniarek się do czegoś nadają, reszta to niestety półka, jak nie dwie niżej pod każdym względem. W C+ potrafili to jakoś opakować, zadbać o każdy szczegół. Sam obraz jeszcze jak cię mogę, na studiu mi nie zależy (chociaż też póki co słabizna), ale dźwięk, komentatorzy, dobór "ekspertów", nawet to koślawe logo na pół ekranu... Niby najważniejsze są mecze, ale Canal+ potrafił dopieścić to wszystko tak, że nawet Szachtar - Porto oglądało się z wrażeniem, że jest to coś ekskluzywnego. Niech przejmą tą Ekstraklasę i odpuszczą kolejny przetarg na LM/LE, bo do wiochy typu disco polo i paradokumenty to oni się nadają. Żałosna Ekstraklasa byłaby dobrym dopełnieniem knotów, w których czują się jak ryba w wodzie, a towary ekskluzywne niech zostawią komuś, kto ma o tym pojęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest akcja - jest reakcja ;)

Jestem przekonany, że czytają opinie odbiorców m. in. z tego forum i powoli zaczną wyciągać wnioski, bo ilość opinii negatywnych nie jest przypadkiem i nie chodzi o marudzenie, ale w sporej większości napisane są wyżej bardzo merytoryczne uzasadnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wygląda to najlepiej, powiedzmy sobie szczerze. Przed Polsatem jeszcze sporo pracy, chociaż nie wydaje mi się, żeby kiedykolwiek byli w stanie poprawić pewne rzeczy.

Studio przydługie a dodając do tego nieciekawe osoby powstaje właśnie to, co nam wczoraj zaserwowano na kanałach "premium". Niestety, w polskich stacjach króluje kolesiostwo, więc zamiast szukać ekspertów wyrazistych, mających wiele ciekawych rzeczy do powiedzenia bierze się kolegę kolegi, żeby sobie mógł zarobić. 

Nie mogę ocenić komentarzu podczas wszystkich meczów z wiadomych względów. Nie wiem nawet jak nazywali się Panowie komentujący mecz Tottenhamu z Interem i nie mam ochoty się nawet dowiadywać. Komentarz do meczu po prostu był i tyle. 

Za to duet Kowalski - Wdowczyk przeszedł samych siebie. Nie spodziewałem się, że Ci Panowie będą w stanie aż tak mi obrzydzić ten, swoją drogą, bardzo dobry mecz. A już poziom nieprzygotowania Pana W. to jakaś kpina. Mi by było po prostu wstyd przyjść tak nieprzygotowanym do pracy, najwyraźniej on wyznaje inne standardy w życiu. Ja rozumiem, że są lepsi i gorsi eksperci ale inaczej odbiera się kogoś, kto średnio sobie radzi ale chociaż się stara a inaczej gościa, który przychodzi i ma wszystko w nosie.

Jeszcze jakby tego było mało, to jutro dostali mecz Chelsea do skomentowania. Z pewnością Pan Dariusz będzie do niego świetnie przygotowany, zapewne teraz przeczesuje internet w poszukiwaniu informacji o obu drużynach ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
3 godziny temu, kocik89 napisał:

 90% procent ludzi nie widzi różnicy pomiędzy bitrate 9 a 19. 

Jak dobrze, że ja się do nich nie zaliczam.

Reklamy "Super HD" wyskakują nawet z lodówki ;) więc ja tego oczekuję. 

Tak na marginesie nie trzeba być koneserem by zauważyć spadek jakości.  :P

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dotychczas nie zwracałem uwagi na jakość itp., ale wczoraj spadek bitrate był nadto widoczny. Mogli sobie odpuścić te slogany "Super HD - najnowocześniejsza technologia" i puścić to w zwykłymi HD lub sprawdzony sposób, czyli 4K, to by była naprawdę jakość, a nie jakieś PR gadka "Kmita - najlepsza redakcja sportowa, w Polsce przyciąga najlepszych".

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic dziwnego, Borek na to nie ma żadnego wpływu, a jemu się obrywa. Ktoś wcześniej napisał, że minusem jest też wyciszony stadion - w swoim wczorajszym poście zapomniałem o tym wspomnieć. Może jeszcze ten komentarz by jakoś uszedł, mniej człowiek zwracałby na niego uwagę, gdyby bardziej było słychać "żyjący" stadion. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie go o ceny itd. rzeczywiście nie ma sensu, ale narzekanie pod jego postami już tak, bo u niego będą te posty najbardziej widoczne. Sam krytykował C+, kiedy ci przejęli prawa po fuzji. Ja bym siedział cicho, wiedząc że "u mnie" też różnie z tym bywa.

 

xut2zs - siejesz to ty, post Borka jest sprzed 2 godzin.

 

Edytowane przez boss509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. kolejka LM

2 października (wtorek)

18:55 Juventus Turyn - BSC Young Boys (PSP 1)

18:55 TSG 1899 Hoffenheim - Manchester City (PSP 2)

21:00 Bayern Monachium - Ajax Amsterdam (PSP 1)

21:00 Manchester United - Valencia CF (PSP 2)

21:00 AS Roma - FC Viktoria Pilzno (PSP PPV 3)

21:00 PFC CSKA Moskwa - Real Madryt (PSP PPV 4)

21:00 AEK Ateny - SL Benfica (PSP PPV 5)

21:00 Olympique Lyon - Szachtar Donieck (PSP PPV 6)

 

3 października (środa)

18:55 Lokomotiv Moskwa - FC Schalke 04 (PSP 1)

18:55 Paris Saint Germain - Crvena Zvezda (PSP 2)

21:00 SSC Napili - Liverpool (PSP 1)

21:00 Tottenham Hotspur - FC Barcelona (PSP 2)

21:00 Borussia Dortmund - AS Monaco (PSP PPV 3)

21:00 Atletico Madryt - Club Brugge (PSP PPV 4)

21:00 PSV Eindhoven - Inter Mediolan (PSP PPV 5)

21:00 Porto - Galatasaray A.S. (PSP PPV 6)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety. Nie dość, że mają słabych komentatorów, to kompletnie nie trafili z obsada, bo można było to inaczej rozegrać. Przede wszystkim Iwanow powinien pojechać na Anfield. Ten Kowalski mnie do szału doprowadza. Wg mnie, to Feddek jest dużo lepszy, to jego dali do klikania w monitor. Ech... Jedyna nadzieja, to taka , że czytają opinie ludzie i coś pozmieniają w następnych kolejkach i odsuną Kowalskiego do komentowania słabszych meczów.

 

Edytowane przez paw98
Pop
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, tyrla napisał:

2. kolejka LM

18 września (wtorek)

18:55 Juventus Turyn - BSC Young Boys (PSP 1)

18:55 TSG 1899 Hoffenheim - Manchester City (PSP 2)

21:00 Bayern Monachium - Ajax Amsterdam (PSP 1)

21:00 Manchester United - Valencia CF (PSP 2)

21:00 AS Roma - FC Viktoria Pilzno (PSP PPV 3)

21:00 PFC CSKA Moskwa - Real Madryt (PSP PPV 4)

21:00 AEK Ateny - SL Benfica (PSP PPV 5)

21:00 Olympique Lyon - Szachtar Donieck (PSP PPV 6)

 

19 września (środa)

18:55 Lokomotiv Moskwa - FC Schalke 04 (PSP 1)

18:55 Paris Saint Germain - Crvena Zvezda (PSP 2)

21:00 SSC Napili - Liverpool (PSP 1)

21:00 Tottenham Hotspur - FC Barcelona (PSP 2)

21:00 Borussia Dortmund - AS Monaco (PSP PPV 3)

21:00 Atletico Madryt - Club Brugge (PSP PPV 4)

21:00 PSV Eindhoven - Inter Mediolan (PSP PPV 5)

21:00 Porto - Galatasaray A.S. (PSP PPV 6)

Czyli to jednak nie był przypadek, dla Polsatu numerem 1 są mecze z udziałem polskich zawodników... Całe szczęście, że chociaż w środę najciekawszy mecz będzie na jedynce, bo są Zieliński i Milik. 

 

Dzisiaj studio już zdecydowanie lepsze. Smokowski to jest jednak inna jakość, jeśli chodzi o prowadzącego, do tego jest Feio, który nieźle ogarnia i Sawicki. Wdowczyk w studiu też ma swoje "PE-ES-GE", ale on do studia pasuje zdecydowanie lepiej, bo ma swoje odważne opinie. No i oczywiście Wichniarek, który jest najlepszym nabytkiem eksperckim Polsatu od kilku ładnych lat. 

Edytowane przez lukas_k
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...