Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth
55 minut temu, vigoo napisał:

PSP1/2 - średnio ok. 9Mb/s

A było tak "super"...

Wiedzialem że tak będzie. :P

Życia nie oszukasz.

"Albo ilość, albo jakość"

Nie chce być inaczej 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chaos w studio, jak trudniejsze pytanie to nikt się nie wyrywa, powinna kierować te pytania do konkretnych osób. A tak wychodzi jak na lekcjach - kto wie ten odpowiada.

Dziekanowski mówiący nazwiska tak jak są napisane, i Wdowczyk pytający się jak się wymawia Meunier xD

Tam jest mocna potrzeba ludzi np. z Eleven, z przeglądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio 9 mbps?

Oj Polsacie, robisz to źle. Najpierw dziwne zasady udostępniania tych kanałów, tak dziwne, że ja, mając najwyższy pakiet w CP ich nie dostałem, nawet nie mam możliwości ich wykupu bez aneksowania umowy, przy czym mam je za darmo w nc+ gdzie mam dość skromny pakiet. Później wprowadzenie nowych dekoderów do multiroomu po sieci, jednak wtedy tracimy możliwości PVR, bo dekoder, który je ma, nie współpracuje z tymi nowymi "cudeńkami".

Teraz okrojenie bitrate do 9mbps, kiedy od 3 miesięcy słyszę o SuperHD i jakości, jakiej jeszcze nie było w Polsce.

Stażystów pozatrudniali na najważniejsze stanowiska?

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omawiają mecz Monaco z Atletico jak nawiedzeni, a gdzie skróty i bramki z innych spotkań?? W c+ było od razu.

Edit: tragedia, mija już pół godziny od zakończenia meczu, a bramek z pozostałych spotkań nie ma..pokazali tylko z Liverpool PSG.

Smęcenia w studiu cd.

Edytowane przez gregor111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9mbps?

Czy to nie jest tak,  że nawet za czasów Ligi Mistrzów w Canal+ było więcej?  I to "tylko"w jakości HD - bez żadnego "super" (jeżeli było inaczej to proszę o sprostowanie). 

 

Ogólnie rzecz biorąc coraz bardziej jest mi objętne czy będę miał kanały PSP po nowym roku. 

 

Do tego ten brak Multiligi... przez co jak chce się wiedzieć co się dzieje na innych meczach to trzeba przeskakiwać po kanałach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Czy to nie jest tak,  że nawet za czasów Ligi Mistrzów w Canal+ było więcej?  I to "tylko"w jakości HD - bez żadnego "super" (jeżeli było inaczej to proszę o sprostowanie)

Na głównym C+ mecz miał zwykle ok. 15 mbps, na reszcie kanałów bitrate był mniejszy.

Zastanawiam się, czemu Polsat nie dał np. po 15 mbps na dwa główne kanały a resztę rozdzielić na te 4 kanały PPV. Byłoby to bardziej logiczne.

 

Cytat

Do tego ten brak Multiligi

Dokładnie. I proszę tu o wstrzymanie komentarzy od tych, co to multiligi nie lubią. Nikt Wam nie każe jej oglądać, natomiast Ci, co lubią powinni mieć taką możliwość.

 

Cytat

że tego meczu nie zrobił Janisz z trenerem Strejlauem.

Strejlau komentował z Włodarczykiem mecz Crevenej Zvezdy z Napoli. Czysta przyjemnosć go słuchać :)

Edytowane przez mingo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Fakty są takie w nc+ minimalna  cena to 60 zł w cp mam za 15 z Ja studia nie oglądam.

60 zł? Ja miałem za 45. Do tego liga angielska, Ekstraklasa + paczka filmowa od C+.

Co więcej, nie mogę sobie ot tak, zapłacić tych 15 zł miesięcznie i mieć Polsat Sport Premium. Muszę przedłużać umowę i to na minimum 24 miesiące. Wtedy będąc szczegółowym, paczka kosztuje mnie więcej, bo rzadziej będę dostawał darmowe miesiące (umowy 24-miesięczne zamiast na przemian 15 i 12 - miesięcznych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli taka przepływność będzie się utrzymywać co kolejkę, to czy przypadkiem nie będzie można zgłosić Polsatu do UOKiK za robienie klientów w jajo? Sami zapowiadali, że Super HD to dwukrotnie lepsza jakość, a dzisiaj Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD czy Polsat Sport Fight HD nadawały z nieznacznie niższym bitrate'em.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii bitrate polecam przeczytać fragment "Perspektywy" z tekstu: https://satkurier.pl/news/173225/jeszcze-lepsza-jakosc-polsat-sport-premium.html

 

Matematyki się nie oszuka. 6 kanałów HD na transponder, który ma jakieś 61,27 Mbit/s (netto), po odjęciu audio i innych danych musi sprowadzić się do średniej ~9,5 Mbit/s wideo i to nie jest zaskoczeniem - potwierdziło się co padło w "perspektywach" w tekście i to też wynika z moich pomiarów z dziś (planuję też mierzyć jutro). Nie myliliśmy się też co do priorytetów - kanały 1-2 dostawały maksymalne jednostkowe wyniki po nieco ponad 18 Mbit/s, a kanały 3-6 nieco ponad 15 Mbit/s. Połapałem dziś pomiary średnie oraz zaobserwowane minimum i maksimum, będę mierzył jutro, czy czasami coś się nie zmieni, może wstawi się na portal jakieś podsumowanie, chociaż jako że jest to wynik spodziewany, to do przemyślenia.

 

Ogólnie - zawsze najgorzej będzie, gdy będą aktywne wszystkie serwisy - im będzie ich mniej, tym reszta będzie mieć lepszą jakość. Zatem najtrudniej będzie jak mniemam zwłaszcza w początkowych fazach rozgrywek... Teraz po zakończeniu transmisji na wszystkich stacjach jednocześnie znów zostały aktywne tylko 1-2 i mają praktycznie po 17,5 Mbit/s cały czas z małymi wahaniami, bo reszta z uwagi na statyczne plansze może być skręcona do ~4,5 Mbit/s.

  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt im nie kazał ładować 6 kanałów HD na jednym transponderze, z czego dwa dla zwiększonej przepływności, a nie standardowej dla Polsatu. Mogli z 2 czy 3 kanały Polsat Sport Premium PPV dać na innych transponderach, bo na pewno by się coś zmieściło. I tak, 1 Super HD oraz 2 Super HD miałyby zapewnione swoje stałe miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...