Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, A&G napisał(a):

A czego można się spodziewać po Canal+? Na pewno nie jakości !!! Upychają wszystko, jak tylko się da, czasami aż oczy bolą. :wacko:

Ta jasne właśnie sprawdzam C+Sport średnia to około 9 mega. Faktycznie aż oczy bolą🤣

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, A&G napisał(a):

A czego można się spodziewać po Canal+? Na pewno nie jakości !!! Upychają wszystko, jak tylko się da, czasami aż oczy bolą. :wacko:

Skąd wysuwasz takie wnioski? Mam C+ online od bardzo długiego czasu i zawsze było i jest ok.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, andrzejgratis napisał(a):

Myślałem, że w taki dzień jak dzisiaj odpuszczą sobie kącik muzyczny w studio przed finałem LM w PSP… ale się przeliczyłem.

Serio dzisiaj jest kącik muzyczny? 🤣😂 Myślałem, że skończyli z tym tak samo jak z tym gotowaniem. 😂

 

Dobrze, że to już ostatni wieczór z Ligą Mistrzów w Polsacie. Oby już nigdy więcej ta stacja nie kupiła tych rozgrywek. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic złego w studiach meczowych. Warunek jest tylko taki, że musi być to prowadzone w interesujący sposób. Dobrze dowiedzieć się nowych rzeczy, jak ktoś tak w piłce nie siedzi to ma to przedstawione w pigułce. Problem Polsatu jest taki, że nie ma ludzi, którzy by to potrafili przekazać. 

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja lubię klimat Polsatu Sport, Bożydar Iwanow dla mnie w topce polskich komentatorów. Co do dwójek to Kobierecki i Łagożny też bardzo na plus. Jeszcze kilku ludzi tam się znajdzie na wysokim poziomie. Każdy ma swoje preferencje. Mnie w LM w Polsacie niczego nie brakowało (może tylko wcześniejszego odejścia Cezarego z Pazurem) :) pozdro dla Canalowców, bez spiny, o gustach się nie dyskutuje, ale męczy mnie to wszechobecne narzekanie na Polsat. Dla mnie i tak to najlepsza redakcja sportowa. Pokażcie inną stację z tak szeroką ofertą i wszechstronnością sportów :) Czekamy na nowy sezon LE i LK i oczywiście studio Polsatu :)

Edytowane przez damian1979
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ronnie84 napisał(a):

A ja nawet nie wiedziałem że takie coś jak kącik muzyczny w studio Ligi Mistrzów jest. A wiecie czemu? Bo mnie interesuje mecz A nie gadanie pseudo ekspertów i cała ta przed meczowa szopka. 

Bo w Polsacie całe te studio wygląda w ten sposób: "No, tu jak możemy zobaczyć zawodnik podaje piłke, piłka leci, leci, lecii [beep] z tego". A w studiu Ekstraklasy w C+ możemy obejrzeć coś, co naprawdę ciekawi ludzi i kibiców. Przede wszystkim statystyki przedstawione po ludzku, co jest plusem dla C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studio powinno być rzeczowe, krótkie i zwięzłe. 

Pamiętam, że na początku Ligi Mistrzów w nc+ też zaczynali już o 19tej, potem przesunęli start na 20tą. Było szybko i na temat - rozmowa z jednym dziennikarzem na temat danego meczu. I tyle. 

A w Polsacie niejednokrotnie niemal 3 godziny ględzenia o niczym. Kto ma na to czas? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie. Nie znam nikogo kto od 18tej by siedział i ich słuchał. 

Powinno być studio od 20tej. Krótkie podsumowanie po 23ej + skróty i ewentualnie jakiś magazyn w inny dzień po zakończeniu kolejki jeśli już tak bardzo chcą się nagadać. 

Można sobie włączyć jako podcast przy innych czynnościach. 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość aandin

Może poziom komentatorski i ci ich "eksperci" nie byli najwyższych lotów ale tak jak niektórzy zauważyli- jakość transmisji W PSP 1 i PSP 2 była dobra. Bywało też, że w takim PSP 5 jakość była gorsza niż w Viaplay. Za to było tanio. Jeszcze nie jeden zapłacze za LM w Polsacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, że jakość obrazu była naprawdę ok - tutaj nie można się do niczego przyczepić. 

Ale cała reszta to była masakra. Poziom komentatorski kiepski. Poziom ekspertów kiepski. Nawet niektórzy prowadzący słabi. Może dlatego, że na co dzień pracują przy siatkówce, a nie przy piłce nożnej. 

 

Żegnamy bez żalu - co widać też w mediach społecznościowych. Lawina komentarzy, że wreszcie przygoda z LM w Polsacie się kończy. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fanbonda napisał(a):

„...i LKE” 

Od teraz już tylko LK, no bo UEFA wreszcie skróciła nazwę.
Poza tym okej że nabyli prawa, ale w utrzymaniu PSP nic im to nie daje: jeden nędzny czwartkowy wieczór średnio raz na 3 tygodnie...  Po likwidacji PSP mogliby ewentualnie podzielić mecze LK i LE między PS1,2,3 a Eleven 1-4, to miałoby sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, dsd napisał(a):

Od teraz już tylko LK, no bo UEFA wreszcie skróciła nazwę.
Poza tym okej że nabyli prawa, ale w utrzymaniu PSP nic im to nie daje: jeden nędzny czwartkowy wieczór średnio raz na 3 tygodnie...  Po likwidacji PSP mogliby ewentualnie podzielić mecze LK i LE między PS1,2,3 a Eleven 1-4, to miałoby sens.

Takie połączenie miałoby sens, bo tych meczów będzie dużo, ale też spowodowałoby, że wielu potencjalnych klientów mogłoby stwierdzić "to co w Eleven to mi wystarczy". Więc to się nie wydarzy. 

 

Moim zdaniem, jeśli te kanały będą nadal w C+ to na stałe zagości w nich ATP, Wimbledon, MOTO GP oraz transmisje niemieszczące się w zwykłych Polsatach Sport, a także rozgrywki ważne z punktu widzenia polskiego kibica, jak np. siatkarskie mecze reprezentacji Polski. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Przemolo napisał(a):

Jak byś nie wiedział  @dsd w czwartki też są mecze Euroligi i ludzie też chcą je oglądać czy jakieś inne rozgrywki .

No tak sorry, ale o Polsat Fight nawet zapomniałem, kanałów oni mają naprawdę w ch... nawet bez PSP 1-6 żeby wszystko pokazać, i piłkę i inne sporty. (+streaming)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...