Jump to content
Barti

Kanały Polsat Sport Premium

Recommended Posts

Od czego ten czarny pasek na górze może zależeć? ;)

U mnie również widoczny jest ten czarny pasek, ale bardziej przeszkadza mi na ekranie ten logotyp, który składa się aż z 5/6 klocków - zdecydowanie za dużo wszystkiego, taki misz/masz.

Bitrate ~17-18 MBit/s, kodek: H.264, częstotliwość odświeżania 25 fr/s (inter), szkoda, że nie nadają 720p/1080p.

Poza tym obraz na pierwszy rzut oka OK.

"Czarny pasek" już rozgryziony: wystarczy zmienić na 1080p, bo 2160p coś mają problem ze skalowaniem na ultrabox+.

Studio Eleven w porównaniu do tego wygląda jak jakaś nora, klitka, toaleta. Dłuższe były zapowiedzi niż jego metraż  :wink: 

Polsat zbytnio się nie chwalił i w kilka miesięcy ogarnął studio, które Mirosławski i spółka budowaliby chyba z 10 lat. 

Studio Eleven w porównaniu do tego wygląda jak jakaś nora, klitka, toaleta. Dłuższe były zapowiedzi niż jego metraż  :wink:

Polsat zbytnio się nie chwalił i w kilka miesięcy ogarnął studio, które Mirosławski i spółka budowaliby chyba z 10 lat. 

Tutaj widać, która stacja ma potencjał na tym rynku. Potencjał Eleven skończył się po roku nadawania. ;) Jeśli te kanały finansowo się obronią, to coś myślę, że Solorz realnie może zapolować na Lotto Ekstraklasę. ;)

Od tego czy masz wyłączony overscan (wyświetlanie wszystkich pikseli).

Też mam ten pasek na górze i nie idzie go zlikwidować.

Wszystko pięknie, tylko po co ta Chylewska z krzywiącymi ustami? Porażka.

Edited by Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.

Wystarczy zmienić format z 2160p na 1080p i nie będzie czarnego paska. Tak to problem dekodera, już raportuję do działu technicznego.

Edited by waldek1979

To wyłącznie problem skalowania waszych dekoderów lub telewizorów.

Oni po prostu ten pasek fizycznie emitują (sprawdzany czysty strumień .TS na kompie), jedyną opcją jego usunięcia jest zoomowanie obrazu w odbiorniku (overscan).

Edited by belzebiusz

Wystarczy zmienić format z 2160p na 1080p i nie będzie czarnego paska.

To prawda, ale jak będę chciał przełączyć na kanał 4K to za każdym razem mam podmieniać format z 1080 na 2160 ?

U mnie pasek zniknął po ustawieniu w TV żeby wyświetlało format obrazu oryginalny. Co do bitrate około 18,5mega, 25 klatek, wygląda ładnie, ale poczekamy na mecz.

Moim zdaniem obraz że studia jest nieostry lub oświetlenie zbyt mocne. Oglądam na skalibrowanym LG OLED 65' i module CI+.

Edited by Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.

U mnie na Plazmie nie ma żadnych pasków a obraz jest wypełniony normalnie z każdej strony  :)

Ja ogladam z nc+ i tu zadnego czarnego paska na 49 calach nie ma a studio calkiem calkiem

Ale audio już nie jest takie super. :lol2: 192 kb/s w MPEG, to obciach! :evil:

Edited by SatExpert

Do kiedy dział techniczny nie ogarnie tego "czarnego" to trzeba przełączać za każdym razem :/ 

Powinno być minimum 256 Kb/s w AC-3 2.0...:/

Edited by SatExpert

Guest kingofsouth

Brak paska. Wystarczy ustawić w swoim telewizorze.

Rozdzielczość dekodera pozostawiona na 2160.

Edited by kingofsouth