Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nadal można tak robić, tylko z bardziej niszowymi (na ten moment) sportami.

Gdy w 1992 roku robili ustawę to wpisali tam tylko Olimpiadę i piłkę nożną. Potem doszła siatka, ręczna, narciarstwo, lekkoatletyka. Ale już koszykówki tam nie ma :).

 

A alternatywa na wtedy była ewentualnie taka, że nikt by tych MŚ nie pokazał i tyle.

 

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecze Polakow w PPV to byla hanba i w kazdym normalnym kraju byloby mu to pamietane do konca jego zycia. W Polsce ludzie po tygodniu zapominaja. Mecze w SD i komentarz ze studia to sa sprawy wazne, ale drugorzedne biorac pod uwage dobro ogolu jakim jest reprezentacja. Dlatego pisze, ze Solorz to najwiekszy szkodnik. Aktualnie niszczy LM w Polsce. 

 

Bronienie przez niektore osoby tego pana to jest dla mnie nieporozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://satkurier.pl/news/105037/gdzie-na-satelicie-zobaczyc-siatkarskie-ms-2014-mezczyzn.html


Oj tak. Te dziesiątki stacji FTA pokazujących swoje reprezentacje za darmo...

Już pomijam to, że jeszcze pare miesięcy temu twierdziłeś jak to "niespełna rozumu" są ci, którzy chcieli jakieś obniżki abonamentu za kilka miesięcy bez meczów. No ale wtedy chodziło o Canal+, to obowiązują inne zasady ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat i brak meczy było też w CP  Eleven i PSP. Też niby kanały własne i była jakaś obniżka? Podobnie jak w PC+ zero nic nawet grosza. Tylko w PC+ było przez te miesiace sporo darmowych innych opcji a w CP przynajmniej u mnie nawet jednej choćby na miesiąc. Fakt opcje niewiele mające wspólnego ze sportem chyba że MMP tak sa jakieś tam kanały niby sportowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy no ale to stosujmy jedną miarę, a nie fanbojską. Skoro kolega @TimesSquare dziwił się ludziom, którzy chcieli odzyskać kasę od C+ i pisał, że, cytuje za "100 zł by matkę sprzedali" to skąd nagle ma taki problem z tym, że Solorz chciał kasę za kanały z siatkówką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam byłem za tym by nie oddawali tylko dali możliwość rezygnacji z opcji. Ale Tyle co dali darmowych opcji np teraz do 3 miesiecy za free HBO i HBO Go to myślę że wynagrodzili to w jakimś stopniu. Polsat nie dał nic z tego co mi wiadomo a Eleven czy PSP też nie jest za darmo. Pomimo że mam PC+ i CP jestem za tym by Polsat nie dostał praw tego typu już nigdy wiecej. Bo za każdym razem jakiś cyrk odchodzi. Ale widomo kupią i będę pokazywać jak im się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, bugmenot napisał:

https://satkurier.pl/news/105037/gdzie-na-satelicie-zobaczyc-siatkarskie-ms-2014-mezczyzn.html


Oj tak. Te dziesiątki stacji FTA pokazujących swoje reprezentacje za darmo...

Już pomijam to, że jeszcze pare miesięcy temu twierdziłeś jak to "niespełna rozumu" są ci, którzy chcieli jakieś obniżki abonamentu za kilka miesięcy bez meczów. No ale wtedy chodziło o Canal+, to obowiązują inne zasady ;).

Ale co to za porównywanie piłki nożnej do siatkówki? Mamy być zaskoczeni, że Niemcy, albo Francuzi nie pokazują MŚ na żużlu w ogólnodostępnym kanale? :D O ile w ogóle pokazują w jakimkolwiek.... :D

@TimesSquareLiga Mistrzów sama niszczy wystarczająco swój prestiż... UEFA pokazała chociażby jak zaczynała się pandemia, że nikt i nic się nie liczy, oprócz pieniędzy. Do samego końca chcieli kontynuować rozgrywki. Ceny za prawa rosną, a zainteresowanych tymi meczami ubywa... Za kilka-kilkanaście lat rynek mocno się zmieni.

Wracając do tematu kanałów, to jak można zapraszać do studia człowieka skazanego za korupcję, który przekręca co drugie nazwisko piłkarza i nazwę drużyny? W jaki sposób Polsat planuje pokazać jesienną fazę grupową, skoro zostało im trzech komentatorów na etacie? Chciałem gościnnie ludzi z Eleven, na razie jakoś się nie doczekałem.

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że mieli za free sam miałem.A jak zrekomensowali brak transmisji w Eleven czy PSP skoro PC+ było takie złe? Do tego wstawiasz linki gdzie transmisje były w Tivusat czy z tego co pamiętam NTV i porównujesz do kanału dodatkowo płatnego? Wiesz ile obecnie się płaci w NTV za bardzo bogaty pakiet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ezequiel93 napisał:

Ale co to za porównywanie piłki nożnej do siatkówki? Mamy być zaskoczeni, że Niemcy, albo Francuzi nie pokazują MŚ na żużlu w ogólnodostępnym kanale? :D O ile w ogóle pokazują w jakimkolwiek.... :D

Przecież od 15 postów jest rozmowa o siatkówce. Rozumiem, że jak Francuzi pokazują reprezetancję siatkówki w kodowanym BeInSport to jest dobrze, a jak my w kodowanym Polsat Volleyball to już jest źle. Coraz bardziej absurdalna ta dyskusja się robi.

 

@czerstwy jak zwykle rozmywasz temat. Mi nie chodzi o to co, kto, komu rekompensował tylko o obiektywizm.

Jeśli @TimesSquare sugeruje, że stówka to żaden pieniądz, to niech nie przeżywa 6 rok tego co zrobil Solorz z MŚ w siatkówce. I tyle :).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bugmenot napisał:

https://satkurier.pl/news/105037/gdzie-na-satelicie-zobaczyc-siatkarskie-ms-2014-mezczyzn.html


Oj tak. Te dziesiątki stacji FTA pokazujących swoje reprezentacje za darmo...

Już pomijam to, że jeszcze pare miesięcy temu twierdziłeś jak to "niespełna rozumu" są ci, którzy chcieli jakieś obniżki abonamentu za kilka miesięcy bez meczów. No ale wtedy chodziło o Canal+, to obowiązują inne zasady ;).

Ale co ty porownujesz w ogole? Mecze reprezentacji naszego kraju do dobrowolnego podpisania umowy z platforma cyfrowa? Kadra to dobro wspolne. Kazdego czlowieka w naszym kraju. Podpisanie umowy to prywatna sprawa. Az zal komentowac twoj tok myslenia, naprawde.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, TimesSquare napisał:

Ale co ty porownujesz w ogole? Mecze reprezentacji naszego kraju do dobrowolnego podpisania umowy z platforma cyfrowa? Kadra to dobro wspolne. Kazdego czlowieka w naszym kraju.

Pokazuje Ci, że chociażby mecze francuskiej kadry na MŚ w siatkówce były na płatnym kanale, a niemieckiej w streamingu. Czego tutaj nie rozumiesz?

 

 

18 minut temu, TimesSquare napisał:

Podpisanie umowy to prywatna sprawa. Az zal komentowac twoj tok myslenia, naprawde.

I vice versa ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, bugmenot napisał:

Pokazuje Ci, że chociażby mecze francuskiej kadry na MŚ w siatkówce były na płatnym kanale, a niemieckiej w streamingu. Czego tutaj nie rozumiesz?

 

 

I vice versa ;).

A spotkania hokeju na lodzie sa w otwartej stacji w tych krajach? Zuzla tez? A powiedz moze jeszcze o lekkiej atletyce we Francji i Niemczech. W Polsce siatkowka to drugi sport narodowy. I pisze o Polsce, a nie o innych krajach. Tutaj zyjemy i to jest nasz kraj. I nie chodzi o glupie 100zl, bo to nie jest problem. Spotkania kadry powinny byc w otwartej stacji, bo to dobro kazdego Polaka. I koncze dyskusje z toba, bo sensu w niej nie widze.

 

Jesli masz mnie za fanboja to twoj problem. Gdy cos mi sie nie podoba, pisze o tym. I w nosie mam to, czy sprawa dotyczy Polsatu, Canal Plus, Eleven. Canal Plus niech sie zajmie lepiej nastepnymi przetargami, bo jeszcze 5 lat temu mieli wszystko, a dzisiaj ich ramowka pozostawia wiele do zyczenia. Zreszta tak samo jak ekipa dziennikarska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, TimesSquare napisał:

A spotkania hokeju na lodzie sa w otwartej stacji w tych krajach? Zuzla tez? A powiedz moze jeszcze o lekkiej atletyce we Francji i Niemczech.

Taa.. To drugi sport narodowy, jak akurat Małysz przestał skakać, Kubica jeżdzić w F1 a no i Radwańska i Janowicz przestali wygrywać. Wtedy się zrobiła moda na reprezentację w siatkowce ;).

 

12 minut temu, TimesSquare napisał:

W Polsce siatkowka to drugi sport narodowy.

Siatkówka we Francji jest tak samo popularnym sportem jak w Polsce.

Jeszcze bardziej popularna jest we Włoszech, a transmisje ligowe są tam robione często na dwie kamery w SD. Gdyby nie Polsat to u nas byłoby to samo. Oni zrobili akurat co najmniej tyle dla siatkówki, co C+ dla piłkarskiej ekstraklasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawa ustawą, ale jeszcze musi znaleźć się chętny do zapłacenia kasy. To nie jest tak, że z urzędu TV otwarta dostanie prawa. Inna sprawa, że ta ustawa jest zła, robiona pod aktualne sukcesy Polaków, jak np. biegi narciarskie kobiet, ale mężczyzn już nie bo nie było sukcesów. Kowalczyk skończyła karierę i co?

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały off-top i pewnie zaraz pokasują ale @TimesSquare Skoro reprezentacja to dobro narodowe, to powiedz mi czemu Drużynowe Mistrzostwa Świata na żużlu- naszym również sporcie narodowym, są pokazywane od lat tylko na kodowanym C+? Nie bądźmy hipokrytami,  Polsat kupił prawa, Polsat ma prawo zaoferować to w taki a nie inny sposób ( chyba, że obowiązuje ustawa) . PSP kosztuje ale to ty decydujesz portfelem. W twojej platformie podobno rozdają pakiet na prawo i lewo. I co to też jest problem? Mamy wolny rynek,  i każdy z nas ma prawo kupić coś bądź nie kupić.

  • Popieram 2
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siatkówka była już dawno ale to co zrobili z prawami do LM dla swoich abonentów w pierwszym sezonie który pokazywali było jedną z przyczyn przez które 7 miesięcy temu  chciałem nawet polsatowi zapłacić karę umowną i przejść do c+ byłem tak zły że dosłownie poszedłem do salonu i poprosiłem o rozwiązanie umowy jakieś 3 miesiące przed usunięciem CBS Action na szczęście miła Pani z salonu Cyfrowego Polsatu mimo podania numeru pesel z pamięci  poprosiła mnie o dowód osobisty którego  wtedy przy sobie nie miałem jakiś czas później przyszedłem do Pani z dowodem i wypowiedzeniem wynikającym z usunięcia kanału gwarantowanego w mojej umowie  (ani razu go  nie oglądałem ale  to nie miało znaczenia) 
Zaoszczędziłem jakieś 1500zł Pani mnie rozpoznała i chciałem ją nawet z tej okazji zaprosić na kawę żeby jej jakoś podziękować ale była dla mnie tak niemiła że odpuściłem, jeśli to kiedyś przeczyta pozdrawiam serdecznie   

Przy okazji załapałem się na promocje 6x49 u konkurencji i 100zł na karcie podarunkowej które przelałem sobie na konto bankowe, 

z tego co wiem obecnie sytuacja się trochę zmieniła tzn można w polsacie włączyć wszystko bez aneksowania umowy na kolejne 2 lata choć za pierwszy sezon ekstraklasy też przez kilka miesięcy wołali aneks do umowy.  
Nie chodzi mi o to co za ile i  komu polsat sprzedaje tylko w jaki sposób to robi (jeśli abonent c+ ma tańszy dostęp do praw wykupionych przez polsat niż abonent cyfrowego polsatu to coś tu chyba jest nie tak) do tego kanał premium bez ekspertów  premium od piłki a z ekspertem premium od gotowania i od śpiewania..... chyba coś tu nie gra.......

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_Artek_ wszystko prawda ale masz wolny rynek i masz taką możliwość. To Ty decydujesz. Nie podobało Ci się i odszedłeś.  Ale tu chodzi o to, ze niektórzy krzyczą tu o jakiejś niesprawiedliwości i przeważnie zawsze na jedną stronę. Nikt na polskim rynku nie jest bez winy, i nawet teraz TVP, która płaci za wszystko co Kuski chce za mega kasę jak leci i potem daje to "za darmo" ( 2 mld nasze) też psuje rynek. Nawet bardziej niż wszystkim się wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polast swoim podejściem do dystrybucji wykupionych praw psuje wiele więcej niż TVP  konkurencja popełniła wielki błąd przy poprzednim rebrandingu i teraz tam można zrobić wszystko włączasz i wyłączasz kiedy chcesz do tego masz co jakiś czas pakiet na miesiąc lub dwa za 0 i potem możesz sobie wyłączyć...... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt dystrybucja PSP jest moim zdaniem jest błędna. W tym sezonie możesz chociaż wykupić w ipli na miesiąc bez zobowiązań ( w dobrej jakości ). Ale finalnie to oni poniosą konsekwencje, czy to była dobra decyzja czy błędna. To jest prywatny biznes. Za wydatki TVP poniesiemy koszt wszyscy. Taka jest różnica.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, bartas_20 napisał:

@_Artek_ wszystko prawda ale masz wolny rynek i masz taką możliwość. To Ty decydujesz. Nie podobało Ci się i odszedłeś.  Ale tu chodzi o to, ze niektórzy krzyczą tu o jakiejś niesprawiedliwości i przeważnie zawsze na jedną stronę. Nikt na polskim rynku nie jest bez winy, i nawet teraz TVP, która płaci za wszystko co Kuski chce za mega kasę jak leci i potem daje to "za darmo" ( 2 mld nasze) też psuje rynek. Nawet bardziej niż wszystkim się wydaje.

Akurat dużym i jedynym atutem tych 1,7 mld, jest to, że kilkadziesiąt procent tej kwoty idzie na prawa sportowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie jest to żaden atut. Mamy dużo ważniejsze wydatki niż jakikolwiek sport w TVP. Koronnym przykładem było kupienie F1 przez TVP, najbardziej idiotyczna licencja sportowa jaką tylko mogli sobie wykupić. Naprawdę czekam aż Kurski stwierdzi, że chce Bundesligę bo Lewandowski, ale uda mu się wykupić tylko prawa na zasadzie - możemy pokazać jedynie doliczony czas gry każdej z połów.

Mamy wolny rynek w wielu aspektach, kto daje więcej ten wygrywa przetarg. Ale jeżeli najwięcej daje ten, który czerpie z budżetu państwa to sorry, ale zbłądziliśmy. Polsat nie jest idealną stacją, PSP i dystrybucja tych kanałów wygląda bardzo średnio, ale skoro tylu osobom się to nie podoba to niech głosują portfelem. My w Polsce lubimy dużo narzekać, ale jak przychodzi co do czego to z narzekania nic nie wynika. Nie podoba się - zrezygnuj z oferty, masz do tego prawo.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ktoś poruszał ten temat Solorz tak drastycznie przepłacił za prawa do Ligi Mistrzów że kupienie ich za tą samą cenę po kryzysie jest wręcz niemożliwe. Tym bardziej że Canal+ ma wydatki w postaci rekordowych pieniędzy za Ekstraklasę a niedługo kolejne przetargi. Polsat jest teraz w kropce jeśli inwestycja była nieudana to nie warto tego znowu kupować ale jeżeli nie będzie żadnej konkurencji? Kto wie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...