Jump to content
Barti

Kanały Polsat Sport Premium

Recommended Posts

Nie ma już kuchni mistrzów? :D Mamy teraz muzykę mistrzów, w której Hirek Wrona zanudza coś o muzyce, czytając swoje wypracowanie z kartki - jakby Pani z polskiego wzięła go w gimnazjum do tablicy na wystąpienie. :D

Zastanawiam się jaki plan na kanały Polsat Sport Premium będą mieli w przyszłym sezonie. Odszedł przecież Borek.  Spodziewałem się, że będą na akord komentować niektóre mecze ludzie z Eleven(np.Święcicki), ale na razie Polsat woli nas katować duetem Czarek z Pazurem/Tomasz Hajto.

Mam wrażenie, że te kanały wegetują i po następnym sezonie znikną z rynku...

Czy na wygranym przetargu na Ligę Mistrzów i Ligę Europy Solorz zarobił? Jak myślicie? Jaki wpływ miał koronawirus na sytuację i blamaże naszych drużyn w europejskich pucharach już w lipcu?

• Upvote 1

Myślę że Solorz nic nie zarobił. Brakuje kanałów PSP np. w Vectrze, Inei itd.

Czyli należy się spodziewać, że Polsat odpuści następny przetarg? :) 

Sam tego się spodziewam, tylko jeśli te rozgrywki wrócą do Canal+, to będą musieli pewnie podnieść cenę za paczkę... Jestem ciekaw jak to będzie, bo przetarg tuż tuż.

I przede wszystkim nie wiemy czy ruszającego lada moment sezonu znowu nie storpeduje koronawirus.

Ale przecież jak C+ stracił prawa do LM/LE to cena ani nie staniała o złotówkę

Tylko dużo abonentów dostaje PSP za free przy opcji Canal+.

Niestety ceny praw rosną, a abonament nie rośnie... :D Takie mają tam wytłumaczenie. :D

39 minut temu, ezequiel93 napisał:

Czy na wygranym przetargu na Ligę Mistrzów i Ligę Europy Solorz zarobił? Jak myślicie? 

Solorz stracił na PSP i myślę, że te kanały wraz z końcem praw do LM zostaną usunięte. 

No nieee... Znowu ten Hajto i jego Manchester <sity>... Masakra... ten drugi komentator podkreśla <sitii> a Hajtuś cały czas <sityy>... masakra...

Nie da się tego słuchać... Jedni <manczester> inni za chwilę <menczester>.

I jeszcze to gotowanie na ekranie... Jak dla mnie jakby jeszcze Ferdek Kiepski gotował to już by była kwintesencja paździerza - taka truskawka na torcie w Polsacie :)

No i co być może najlepszy mecz sezonu a mnie wita •Tomasz Hajto” niech LM wróci do c+ i Polsat niech się z c+ dogada....tak będzie lepiej i taniej dla wszystkich...

• Confused 1

Liga Miszczów, Zidaneee?!, Manczester Sityy...

Powinni stworzyć dla tych [beep]ów jakiś plik z wymową podstawowych nazw klubów i nazwisk...

Masakra :)

Ale Ssterlink szczelił gola! 

Nie rozumiem, dlaczego robicie tutaj niepotrzebny spam, który najwidoczniej służy do nabijania sobie postów.

• Like 2
  • Upvote 1

Godzinę temu, Beks napisał:

Solorz stracił na PSP i myślę, że te kanały wraz z końcem praw do LM zostaną usunięte. 

Wydaje mi się, że raczej zrezygnują z praw do LM i LE. Będą prawdopodobnie chcieli przenieść Eleveny do siebie. Nie wykluczam też, że może Eleven 1 4K nareszcie trafi na satelitę. 

Oczywiście to moje gdybanie.

Jak nie chcesz to nie czytaj. Po to jest forum żeby dyskutować.

• Haha 1

Przypomnijmy, ze Polsat kupil LM za ok. 130 mln euro za sezon, podczas gdy w poprzednim przetargu, Canal Plus zaplacil ok. 80 mln. Solorz nie dosc, ze zepsul rynek znacznie przeplacajac za prawa (ciezko sobie wyobrazic, aby teraz ktos kupil LM za mniej niz 130 mln), ograniczyl dostep do rozgrywek (kanalow nie ma w wielu duzych kablowkach), to jeszcze serwuje nam najlepsze rozgrywki swiata z ludzmi pokroju Hajto czy Cezary "z Pazurem". Na dzisiaj nie ma zadnego powaznego i cenionego dziennikarza przy LM! 

Od dawna mowie, ze nie ma wiekszego szkodnika dla fanow pilki noznej w Polsce anizeli Solorz. A wszystko zaczelo sie dobre 10 lat temu od wymyslow typu Polsat Futbol i jednarozowych oplat za mecze LE (za LE!!!). Za kazdym razem, gdy ten czlowiek kupuje jakies wieksze prawa pilkarskie, tworzy nowe "twory", za ktore chce dodatkowych oplat. Robi to nie majac zadnego zaplecza dziennikarskiego (Borek, Kolton i Iwanow to od zawsze bylo za malo) i zadnego doswiadczenia jak wyglada telewizja premium. 

Przy kazdym przetargu na pilkarskie prawa telewizyjne, w interesie kazdego fana jest to, aby nie wpadly one w rece Solorza. I bede trzymal kciuki, aby on i jego telewizji trzymala sie w przyszlosci z dala od LM, LE i kazdej wiekszej ligi europejskiej.

Az dziw bierze, ze ten sam czlowiek jest twarza najlepiej pokazanego turnieju pilkarskiego w historii polskiej telewizji (Euro 2008). 

I jeszcze jedno. Powtarzam to zawsze, gdy zaczynam dyskusje o Solorzu i sportowej dzialalnosci telewizji Polsat. Za to, co ten czlowiek zrobil w 2014 roku z MS w siatkowce, hanba na wieki.

• Haha 2
  • Confused 4
  • Upvote 9

14 godzin temu, TimesSquare napisał:

I jeszcze jedno. Powtarzam to zawsze, gdy zaczynam dyskusje o Solorzu i sportowej dzialalnosci telewizji Polsat. Za to, co ten czlowiek zrobil w 2014 roku z MS w siatkowce, hanba na wieki.

A to czasem nie było tak, że wszyscy inni wypieli się na sponsoring tych mistrzostw, a CP i Plus tylko dali na to kasę?

• Confused 1
  • Upvote 2

12 minut temu, djadijos napisał:

A to czasem nie było tak, że wszyscy inni wypieli się na sponsoring tych mistrzostw, a CP i Plus tylko dali na to kasę?

I to byl powod, aby wyrzucic spotkania REPREZENTACJI POLSKI do PPV? Nie bron sprawy, ktora jest jasna od 6 lat.

• Haha 1
  • Confused 4
  • Upvote 5

https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2014-09-16/oswiadczenie-telewizji-polsat-dotyczace/

Wszystko wyjaśnione jasno. Ja rozumiem decyzję Polsatu, zostali trochę zrobieni w bambuko. A prawa były drogie...

Reprezentacja?

A myślisz, że inne mecze oglądają? Wydaj miliony euro na organizację takiego wydarzenia i puść to co najatrakcyjniejsze w otwartym paśmie. Życzę powodzenia.

• Confused 3
  • Upvote 1

@djadijos oczywiście, że tak było - Orlen wypiął się pół roku przed mistrzostwami, a dzięki temu sponsoringowi miały być tranmisje FTA. A prawa do spotkań kosztowały 15 mln, euro.

Solorz musial jakoś odzyskać kasę, TVP transmisji nie chciało bo wtedy "niestety" nie było wszechmocnego Jacka Kurskiego ;).

Abonenci CP mieli je za darmo. Mecz otwarcia i finałowy był za free.

Więc @TimesSquare nie dramatyzuj.

• Confused 3
  • Upvote 6

O co tu w zasadzie kruszenie kopii? Mamy wolny rynek, kto wyłoży najwięcej pieniędzy ten wygrywa przetarg. Skoro Polsat go wygrał to niech sobie pokazuje te mecze jak im się żywnie podoba. W końcu to ludzie głosują portfelem, gdyby masowo olali produkt Solorza to ten musiałby zmienić podejście, aby jakkolwiek zwróciły się wydatki na dane prawa transmisyjne.

To samo było z siatkarskimi MŚ. Sam byłem wtedy mocno zirytowany, ale dziś mając pełnię wiedzy popieram decyzję Polsatu. Wykładasz pieniądze, umawiasz się ze sponsorami, a ci nagle wycofują się z całego swojego wkładu. Nie ma szans odrobić takich strat pokazując mecze w kanałach otwartych, szczególnie że widownia poza meczami Polaków nie była wielce porywająca. Dodatkowo Polsat nie jest telewizją, która dostaje pieniądze z budżetu państwa, więc to oczywiste że jest nastawiona na jak największy zysk. Tak działa współczesny świat, tak działa kapitalizm ;)

• Like 2
  • Confused 2
  • Upvote 5

Poza tym to tak naprawdę Polsat zabiegał o to by te mistrzostwa były w Polsce, on kupił ogólnoświatowe prawa telewizyjne i to on wziął na siebie praktycznie wszystko. Spółki Państwowe miały pomóc, by można było puścić w otwartym paśmie. Wypiely się i tyle z tego wyszło. Tyle z mojej strony. A jak ktoś wielce obrażony z tego powodu, to niech ma pretensje do TVP że nie chcieli odkupić praw.

• Confused 1
  • Upvote 3