Jump to content

Recommended Posts

Komentatorzy meczów 1/8 finałów LM w PSP:

7.08:

Manchester City - Real Madryt (Cezary Kowalski, Tomasz Hajto)

Juventus Turyn - Olympique Lyon (Marcin Lepa)

8.08: 

FC Barcelona - Napoli (Bożydar Iwanow, Paweł Golański)

Bayern Monachium - Chelsea Londyn (Marcin Feddek, Artur Wichniarek)

Pod linkiem wszelkie szczegóły transmisji 1/8 finałów spotkań LE i LM.

https://www.polsat.pl/news/2020-08-04/liga-mistrzow-i-liga-europy-w-polsat-sport-premium/

21 godzin temu, Pihał102 napisał:

Pod linkiem wszelkie szczegóły transmisji 1/8 finałów spotkań LE i LM.

https://www.polsat.pl/news/2020-08-04/liga-mistrzow-i-liga-europy-w-polsat-sport-premium/

Ten fragment jest najlepszy 

Cytat

Piątkowy wieczór z Ligą Mistrzów w Polsacie Sport Premium o godz. 18:00 rozpocznie rozbudowane studio publicystyczno-rozrywkowe

Rozrywkowe ... 

• Confused 1
3 godziny temu, bugmenot napisał:

Ja tak przypomnę, że to mimo wszystko nie Polsat jest prekursorem "publicystyczno-rozrywkowego studia" bo niektórzy to mają krótką pamięć... ;)

Spodziewałem się Maryli na dachu fabryki Wedla. Z drugiej strony w Lidze Mistrzów jako takiej jest więcej sportu niż czystej komerchy w porównaniu właśnie z All-Star Weekend czy Super Bowl - ten ostatni to w zasadzie rozrywkowe wydarzenie komercyjne z drobnym akcentem sportowym. ;)

25 minut temu, TimesSquare napisał:

To juz polsatowskiego studia LM z gotujacym Sowa z pierwszej dekady XX wieku nie pamietasz?🤔

Pamiętam też oglądanie skoków narciarskich z rodziną Małysza w Wiśle, ale chodziło mi o kanały premium :).

@Vojthas O tak, to też było coś...

Edited by bugmenot

Wiem o tym. Tylko myślałem że może Polsat zmniejszył, bo lubi dawać kiepskiej jakości kanały. 

Edit 

Ciekawe w dniach od 12 do 15 sierpnia większy Mbps będzie. Ponieważ w dniach będzie tylko jeden mecz na żywo, a drugim kanału powtórka. 

• Confused 1
18 godzin temu, Vojthas napisał:

Spodziewałem się Maryli na dachu fabryki Wedla. Z drugiej strony w Lidze Mistrzów jako takiej jest więcej sportu niż czystej komerchy w porównaniu właśnie z All-Star Weekend czy Super Bowl - ten ostatni to w zasadzie rozrywkowe wydarzenie komercyjne z drobnym akcentem sportowym. ;)

Super Bowl nie do końca. Od strony sportowej nie jest to jakiś All Star Weekend (bo mecz gwiazd w futbolu amerykańskim też istnieje i jest rozgrywany w innym terminie), tylko najważniejsze wydarzenie w sezonie bo finał ligi krajowej. Co innego otoczka wokół niego.

Jak dla mnie to oni mogą nawet garnki sprzedawać, pokazywać usługi smart dom, jak wygląda montaż paneli. Tylko jeśli w produkcie (Super) Premium nie ma ekspertów i komentatorów z prawdziwego zdarzenia którzy swoją jakością dadzą odczuć, że to faktycznie jest Premium, to wszystko innej tym bardziej nie ma znaczenia.  Otoczka nic nie zmieni, jeśli jakości komentarza nie ma.

Dziwi mnie, że w dniach meczowych, nikt nie wymyślił ''Cafe Premium'', gdzie o 10 goście by wyrażali swoje sympatie meczowe.

• Upvote 1

Nie zdarzyło mi się przez dwa lata obejrzeć choćby jednego studia w całości. Czasem kilka minut i to był maks. Tych "ekspertów" nie mam zamiaru słuchać. Dzisiaj włączyłem i siedzi kilku smutnych facetów przy stole. Parodia. :D

• Upvote 3
23 godziny temu, the cable guy napisał:

Nie zdarzyło mi się przez dwa lata obejrzeć choćby jednego studia w całości. Czasem kilka minut i to był maks. Tych "ekspertów" nie mam zamiaru słuchać. Dzisiaj włączyłem i siedzi kilku smutnych facetów przy stole. Parodia. :D

Idealnie pasuje do mnie. Włączam tuż przed meczem, bo na to studio nie da się patrzeć, no i te gotowanie, dramat 

• Upvote 2