Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, bugmenot napisał:

Ja tak przypomnę, że to mimo wszystko nie Polsat jest prekursorem "publicystyczno-rozrywkowego studia" bo niektórzy to mają krótką pamięć... ;)

 

https://www.youtube.com/watch?v=bLFi83wfUNs

To juz polsatowskiego studia LM z gotujacym Sowa z pierwszej dekady XX wieku nie pamietasz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bugmenot napisał:

Ja tak przypomnę, że to mimo wszystko nie Polsat jest prekursorem "publicystyczno-rozrywkowego studia" bo niektórzy to mają krótką pamięć... ;)

Spodziewałem się Maryli na dachu fabryki Wedla. Z drugiej strony w Lidze Mistrzów jako takiej jest więcej sportu niż czystej komerchy w porównaniu właśnie z All-Star Weekend czy Super Bowl - ten ostatni to w zasadzie rozrywkowe wydarzenie komercyjne z drobnym akcentem sportowym. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, TimesSquare napisał:

To juz polsatowskiego studia LM z gotujacym Sowa z pierwszej dekady XX wieku nie pamietasz??

 

Pamiętam też oglądanie skoków narciarskich z rodziną Małysza w Wiśle, ale chodziło mi o kanały premium :).

 

@Vojthas O tak, to też było coś...

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Vojthas napisał:

Spodziewałem się Maryli na dachu fabryki Wedla. Z drugiej strony w Lidze Mistrzów jako takiej jest więcej sportu niż czystej komerchy w porównaniu właśnie z All-Star Weekend czy Super Bowl - ten ostatni to w zasadzie rozrywkowe wydarzenie komercyjne z drobnym akcentem sportowym. ;)

Super Bowl nie do końca. Od strony sportowej nie jest to jakiś All Star Weekend (bo mecz gwiazd w futbolu amerykańskim też istnieje i jest rozgrywany w innym terminie), tylko najważniejsze wydarzenie w sezonie bo finał ligi krajowej. Co innego otoczka wokół niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to oni mogą nawet garnki sprzedawać, pokazywać usługi smart dom, jak wygląda montaż paneli. Tylko jeśli w produkcie (Super) Premium nie ma ekspertów i komentatorów z prawdziwego zdarzenia którzy swoją jakością dadzą odczuć, że to faktycznie jest Premium, to wszystko innej tym bardziej nie ma znaczenia.  Otoczka nic nie zmieni, jeśli jakości komentarza nie ma.

Dziwi mnie, że w dniach meczowych, nikt nie wymyślił ''Cafe Premium'', gdzie o 10 goście by wyrażali swoje sympatie meczowe.

 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, the cable guy napisał:

Nie zdarzyło mi się przez dwa lata obejrzeć choćby jednego studia w całości. Czasem kilka minut i to był maks. Tych "ekspertów" nie mam zamiaru słuchać. Dzisiaj włączyłem i siedzi kilku smutnych facetów przy stole. Parodia. :D

 

Idealnie pasuje do mnie. Włączam tuż przed meczem, bo na to studio nie da się patrzeć, no i te gotowanie, dramat 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma już kuchni mistrzów? :D Mamy teraz muzykę mistrzów, w której Hirek Wrona zanudza coś o muzyce, czytając swoje wypracowanie z kartki - jakby Pani z polskiego wzięła go w gimnazjum do tablicy na wystąpienie. :D

Zastanawiam się jaki plan na kanały Polsat Sport Premium będą mieli w przyszłym sezonie. Odszedł przecież Borek.  Spodziewałem się, że będą na akord komentować niektóre mecze ludzie z Eleven(np.Święcicki), ale na razie Polsat woli nas katować duetem Czarek z Pazurem/Tomasz Hajto.

Mam wrażenie, że te kanały wegetują i po następnym sezonie znikną z rynku...

Czy na wygranym przetargu na Ligę Mistrzów i Ligę Europy Solorz zarobił? Jak myślicie? Jaki wpływ miał koronawirus na sytuację i blamaże naszych drużyn w europejskich pucharach już w lipcu?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli należy się spodziewać, że Polsat odpuści następny przetarg? :) 
 
Sam tego się spodziewam, tylko jeśli te rozgrywki wrócą do Canal+, to będą musieli pewnie podnieść cenę za paczkę... Jestem ciekaw jak to będzie, bo przetarg tuż tuż.

I przede wszystkim nie wiemy czy ruszającego lada moment sezonu znowu nie storpeduje koronawirus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...