Jump to content
Barti

Kanały Polsat Sport Premium

Recommended Posts

Zawsze można ustawić telewizor pod kątem do okna i uchylić  firankę. Niech sąsiedzi też popatrzą  :).

Edited by wuzel
  • Haha 2

17 godzin temu, bart18 napisał:

Spróbować z odpięciem numeru, jednakże wtedy tracisz Ipla Plus, więc po LM musiałbyś przypiąć z powrotem. Jeśli po tym zabiegu nadal nie będziesz widzieć transmisji w zakładce LIVE, wyloguj się i zaloguj ponownie w aplikacji.

Faktycznie, odpiąłem numer i dzisiejsze transmisje wskoczyły. Szkoda że nie wiedziąłem o tym wczoraj bo bym obejrzał Napoli z Liverpoolem w 4K. Wielkie dzięki! Nasuwa mi się tylko jedno pytanie - czy jak będzie mi się kończyć obecna subskrypcja to mogę zrobić myk że podepnę numer, zrobie płatność na zasadzie doliczenia do faktury, następnie numer z plusa znów odepnę żeby móc oglądać na Mi Boxie?

Powinno dać radę, ja obecnie mam wykupiony Ipla Premium i po odpięciu numeru normalnie jest na koncie a płaciłem też przez Plusa. ;) 

Edited by bart18

3 godziny temu, BizzareX napisał:

Dlaczego logo na tych kanałach jest tak ogromne ? 😮 Czy przynajmniej napis "na żywo", nie może być umiejscowiony pod belką z napisem PSP, tylko tak jak wczoraj zasłaniał prawie cały kaszkiet Klopa ? 😆 Pół ekranu zajęte, brakuje tam jeszcze tylko adresu do korespondencji i zdjęcia pana Solorza. 😁😉

Zgadzam sie w 100%. Większego logo tu juz nie mogli zrobić :)

Ciekawe to przejście z Warszawy do Monachium pani Pauliny. 

Prócz tego, nuda.

Koleś gadający o mitycznej Atalancie mnie rozwalił.  Nie tego się spodziewałem, ale ciekawa analogia.

Edited by MartinFC

W dniu 17.09.2019 o 19:34, jacekmalina30 napisał:

I w TVP nie lepiej. Całkiem bez studia, przed meczem jakieś rozlewisko.

W TVP jest studio, tylko,że w TVP Sport od 20.10 . Mecz jednak jedynie w TVP1. Skróty pozostałych meczów o 23.05 w TVP Sport, wiec trzeba trochę pilotem pstrykać. 

Czy spotkanie Bayern - Crvena jest aż takim hitem aby leciało w Super HD na pierwszym kanale? :mrgreen:

Dziwi to, choc może Lewy przyciąga widownię, w weekend mecz Bayernu zdeklasował resztę.

Kto komentuje mecz Psg z Realem? 

W studio właśnie ktoś powiedział przy omawianiu reszty spotkań "Zaczniemy od hitu dnia". No to tak srednio zdecydowani tam w Polsacie jesteście, przecież to wielki klasyk Bayern - Crvena jest hitem tej środy.

BREAKING NEWS: W kuchni mistrzów Bayern wygrał 3-2!

Edited by mrozio11
Dodana adnotacja odnośnie najważniejszej czesci studia

Nie wiem jak jest teraz,ale w tamtej edycji kłopotem było to,że niemal całe studio poświęcali spotkaniu pokazywanemu na PSP1. Jeśli studio byłoby obecnie równomiernym omówieniem wszystkich rozgrywanych w danym dniu spotkań to antena pokazywania poszczegolnych spotkań czyli czy w rogu mamy 1 czy 2 nie byłaby kłopotem. 

Czy Aleksandra Szwed nadal gotuje podczas meczów? 

17 minut temu, hubercik987 napisał:

Kiedy będzie  przetarg na pokazywanie lm? 

Polsat kupił prawa na trzy sezony. Jeden minął, drugi właśnie trwa, został jeszcze jeden. Przy poprzednim przetargu już w trakcie ostatniego sezonu umowy wiadomo było, że od następnej kampanii Polsat przejmie te rozgrywki, więc myślę, że gdzieś jesienią przyszłego roku powinien być przetarg. 

21 godzin temu, BizzareX napisał:

Dlaczego logo na tych kanałach jest tak ogromne

Jest takiej samej wielkości jak logo Polsat Sport, tylko napisów więcej. Źle to wygląda, owszem. Zwłaszcza gigantyczny napis NA ŻYWO.

• Like 1

Co do logo to widocznie chcieli wzorować się na Sky Sport, tylko trochę im nie wyszło 😂.

EExgw6MXYAAJq_e?format=jpg&name=large

I to chyba tym niemieckim, bo jak dobrze kojarzę to w Anglii Sky Sports mają logo takie jak od niedawna Eleven.

Mam PSP od ubiegłego tygodnia. Fajnie we wtorek i środę się oglądało. Ale komentator spotkania Olympiakos-Totenham były piłkarz Dariusz Kubicki rozłożył mnie tekstem : piłkę podaje Erikson...zresztą jego sposób przekazu dosyć słaby.

"de lajt''.

Gdyby mecz ligi mistrzów komentowała para Darków S. i D. to byśmy mieli z 50 zawodników na murawie. 

Można wiele zrozumieć, embappe lub Mbappe, Kutinio lub Kołczinio, ale jako jedno grono Polsat Sport powinni trzymać się jednej wymowy. 

• Upvote 1