Jump to content
Barti

Kanały Polsat Sport Premium

Recommended Posts

2 minuty temu, śmiechu warte napisał:

W tym roku dla wielu też za friko, bo praktycznie każdy, kto przedłuża umowę z paczką C+, nawet 6C+, dostaje PSP na cały okres trwania umowy. 

Nie takie za darmo, bo ten sam pakiet rozłożony na części pierwsze można mieć dużo taniej bez Ligi Mistrzów. 

Przykład:

a) Comfort z C+ i LM to 59,99 zł.

b) Comfort z C+ bez LM to 47,50 zł.

Daj znać jak hula Ipla w 4k. Płynność i ostrość obrazów ruchomych. 

4 minuty temu, shevchenko1987 napisał:

Nie takie za darmo, bo ten sam pakiet rozłożony na części pierwsze można mieć dużo taniej bez Ligi Mistrzów. 

Przykład:

a) Comfort z C+ i LM to 59,99 zł.

b) Comfort z C+ bez LM to 47,50 zł.

Mnie dali do Extra 6C+ za 69zł. Dobrałem do tego tylko Eleveny. Pół roku HBO nie liczę, bo standard dla każdego. 

Ja byłem strasznie zły w tamtym sezonie że musiałem aneksować umowę żeby dostać coś co de facto potem można było wyklikać za darmo......

29 minut temu, shevchenko1987 napisał:

@bart18, daj Boże ;)

Slavia Praga prowadzi z Interem, a my nie gramy nawet w Lidze Europy 🤣

Slavia Praga wydała przed sezonem na transfery 8 mln euro. Niby w skali Europy niewiele ale z polskiej ligi to wszystkie kluby razem wzięte się nie zbliżyły do takiego wyniku ;).

Zgadza się, ale w porównaniu z Interem, który wydał 150 mln to przepaść. 

Chłopaki nie pękają. Ba, nawet ładnie grają jak na mecz wyjazdowy. 

Nie jednemu za kilka minut kupon nie wejdzie ;)

Edycja:

Fak, remis :/

Marcin Kalita duża wiedza (w ''Elevenowym'' stylu) o drużynie z Pragi. Nie spodziewałem się, że ktoś może w Polsce tak się interesować Slavią.

Mateusz Borek: '' My mamy to szczęście, że mamy 6 telewizorów. Państwo muszą wybrać''  Mało premium to zabrzmiało.

Grzegorz Rudynek z Przeglądu wie jeszcze więcej. 

3 minuty temu, MartinFC napisał:

Marcin Kalita duża wiedza (w ''Elevenowym'' stylu) o drużynie z Pragi. Nie spodziewałem się, że ktoś może w Polsce tak się interesować Slavią.

Mateusz Borek: '' My mamy to szczęście, że mamy 6 telewizorów. Państwo muszą wybrać''  Mało premium to zabrzmiało.

A my mamy nieszczęscie że polsat nie wie co to multiliga.

• Like 1
  • Haha 1
  • Upvote 1

Guest kingofsouth

Daj znać jak hula Ipla w 4k. Płynność i ostrość obrazów ruchomych.  

Bardzo ładnie to wszystko wygląda. Jest dobrze mimo braku HDR ;) Ipla 4K trzyma poziom z zeszłego sezonu LM.

b3272188f7965f87b51f482dc5497f04.jpg685ee0c59f62c3d95dff22739b84498a.jpg667ebe9d9f2cd7fdc7e7f38b7687a47c.jpg

Liczyłem że ten mecz w 4K ruszy na Mi Boxie, niestety, nawet nie pojawia się w transmisjach.

4 minuty temu, Mnqx napisał:

Liczyłem że ten mecz w 4K ruszy na Mi Boxie, niestety, nawet nie pojawia się w transmisjach.

Ja już go nie mam, ale wcześniej normalnie transmisje 4K były dostępne. Wejdź w skład pakietu PSP i poszperaj. 

Edited by shevchenko1987

11 minut temu, kingofsouth napisał:

Bardzo ładnie to wszystko wygląda. Jest dobrze mimo braku HDR ;) Ipla 4K trzyma poziom z zeszłego sezonu LM.

b3272188f7965f87b51f482dc5497f04.jpg685ee0c59f62c3d95dff22739b84498a.jpg667ebe9d9f2cd7fdc7e7f38b7687a47c.jpg

Na ostatnim zdjęciu widać brzydkie cienie wkoło piłkarzy. Tak to wygląda na żywo czy to tylko wynik kompresji JPG?

2 minuty temu, beren84 napisał:

czy tylko u mnie na napoli komentarz minimalnie wyprzedza obraz ? denerwujące to jest....

Nie, u mnie też.

Edited by shevchenko1987

8 minut temu, shevchenko1987 napisał:

Ja już go nie mam, ale wcześniej normalnie transmisje 4K były dostępne. Wejdź w skład pakietu PSP i poszperaj. 

Jest dostępna (tak jak reszta live z LM), sytuacja jest jednak podobna co z meczami eliminacji Euro, działa tylko z odpiętym numerem w Plusie... Więc jak masz załóżmy pakiet w cenie abonamentu w Plusie to nic nie pooglądasz, bo zapewne odpięcie numeru zabiera też pakiet z konta.

Edited by bart18

9 minut temu, bart18 napisał:

Jest dostępna (tak jak reszta live z LM), sytuacja jest jednak podobna co z meczami eliminacji Euro, działa tylko z odpiętym numerem w Plusie... Więc jak masz załóżmy pakiet w cenie abonamentu w Plusie to nic nie pooglądasz, bo zapewne odpięcie numeru zabiera też pakiet z konta.

Nie mam PSP w ramach abonamentu, jednak moje konto na ipli jest powiązane z numerem w Plusie (jest aktywny m.in pakiet Ipla Plus). Co powinienem w takim razie zrobić?

A my mamy nieszczęscie że polsat nie wie co to multiliga.
Ehh, niestety. Szybciej niech im się kończą te prawa na LM.
  • Confused 2

Ja bym się nie spodziewał powrotu tych praw bezpośrednio do Platformy CANAL+, gdyż jest to dla wszystkich układ bardzo opłacalny. Aż dziw bierze, że tak późno wpadli na taki rodzaj dystrybucji. To samo zresztą tyczy się naszej ligi. 

• Haha 1
  • Upvote 1

Godzinę temu, Mnqx napisał:

Nie mam PSP w ramach abonamentu, jednak moje konto na ipli jest powiązane z numerem w Plusie (jest aktywny m.in pakiet Ipla Plus). Co powinienem w takim razie zrobić?

Spróbować z odpięciem numeru, jednakże wtedy tracisz Ipla Plus, więc po LM musiałbyś przypiąć z powrotem. Jeśli po tym zabiegu nadal nie będziesz widzieć transmisji w zakładce LIVE, wyloguj się i zaloguj ponownie w aplikacji.

Edited by bart18

11 godzin temu, MartinFC napisał:

Komentuje tą ligę w Polsacie od bodajże trzech sezonów, więc siedzi w lidze czeskiej od dłuższego czasu. Nie ulega jednak wątpliwości, że warto pochwalić taką merytorykę. 

12 godzin temu, MartinFC napisał:

Niestety my nie mamy multiligi kolejny sezon z rzędu i jeszcze w nastepnym trzeba będzie się przemęczyć, a potem mam nadzieję na PSP zostanie tylko gotowanie :)

• Confused 1
  • Upvote 1

Człowiek płaci za te kanały, a jak nie ma w danym dniu jednego meczu, który chce obejrzeć tylko kilka to trzeba się posiłkować pirackimi streamami z Multiligą od bardziej cywilizowanych nadawców z Europy niż Polsat.

• Upvote 1

Dlaczego logo na tych kanałach jest tak ogromne ? 😮 Czy przynajmniej napis "na żywo", nie może być umiejscowiony pod belką z napisem PSP, tylko tak jak wczoraj zasłaniał prawie cały kaszkiet Klopa ? 😆 Pół ekranu zajęte, brakuje tam jeszcze tylko adresu do korespondencji i zdjęcia pana Solorza. 😁😉

• Haha 1