Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, MartinFC napisał:

Marcin Kalita duża wiedza (w ''Elevenowym'' stylu) o drużynie z Pragi. Nie spodziewałem się, że ktoś może w Polsce tak się interesować Slavią.

 

Mateusz Borek: '' My mamy to szczęście, że mamy 6 telewizorów. Państwo muszą wybrać''  Mało premium to zabrzmiało.

A my mamy nieszczęscie że polsat nie wie co to multiliga.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

 

 

 

 

Daj znać jak hula Ipla w 4k. Płynność i ostrość obrazów ruchomych.  

 

 

Bardzo ładnie to wszystko wygląda. Jest dobrze mimo braku HDR ;) Ipla 4K trzyma poziom z zeszłego sezonu LM.

 

 

b3272188f7965f87b51f482dc5497f04.jpg685ee0c59f62c3d95dff22739b84498a.jpg667ebe9d9f2cd7fdc7e7f38b7687a47c.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mnqx napisał:

Liczyłem że ten mecz w 4K ruszy na Mi Boxie, niestety, nawet nie pojawia się w transmisjach.

Ja już go nie mam, ale wcześniej normalnie transmisje 4K były dostępne. Wejdź w skład pakietu PSP i poszperaj. 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, kingofsouth napisał:

 

 

 

 

 

 

Bardzo ładnie to wszystko wygląda. Jest dobrze mimo braku HDR ;) Ipla 4K trzyma poziom z zeszłego sezonu LM.

 

 

b3272188f7965f87b51f482dc5497f04.jpg685ee0c59f62c3d95dff22739b84498a.jpg667ebe9d9f2cd7fdc7e7f38b7687a47c.jpg

 

 

 

Na ostatnim zdjęciu widać brzydkie cienie wkoło piłkarzy. Tak to wygląda na żywo czy to tylko wynik kompresji JPG?

 

 

2 minuty temu, beren84 napisał:

czy tylko u mnie na napoli komentarz minimalnie wyprzedza obraz ? denerwujące to jest....

Nie, u mnie też.

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, shevchenko1987 napisał:

Ja już go nie mam, ale wcześniej normalnie transmisje 4K były dostępne. Wejdź w skład pakietu PSP i poszperaj. 

Jest dostępna (tak jak reszta live z LM), sytuacja jest jednak podobna co z meczami eliminacji Euro, działa tylko z odpiętym numerem w Plusie... Więc jak masz załóżmy pakiet w cenie abonamentu w Plusie to nic nie pooglądasz, bo zapewne odpięcie numeru zabiera też pakiet z konta.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, bart18 napisał:

Jest dostępna (tak jak reszta live z LM), sytuacja jest jednak podobna co z meczami eliminacji Euro, działa tylko z odpiętym numerem w Plusie... Więc jak masz załóżmy pakiet w cenie abonamentu w Plusie to nic nie pooglądasz, bo zapewne odpięcie numeru zabiera też pakiet z konta.

Nie mam PSP w ramach abonamentu, jednak moje konto na ipli jest powiązane z numerem w Plusie (jest aktywny m.in pakiet Ipla Plus). Co powinienem w takim razie zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mnqx napisał:

Nie mam PSP w ramach abonamentu, jednak moje konto na ipli jest powiązane z numerem w Plusie (jest aktywny m.in pakiet Ipla Plus). Co powinienem w takim razie zrobić?

Spróbować z odpięciem numeru, jednakże wtedy tracisz Ipla Plus, więc po LM musiałbyś przypiąć z powrotem. Jeśli po tym zabiegu nadal nie będziesz widzieć transmisji w zakładce LIVE, wyloguj się i zaloguj ponownie w aplikacji.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, MartinFC napisał:

Marcin Kalita duża wiedza (w ''Elevenowym'' stylu) o drużynie z Pragi. Nie spodziewałem się, że ktoś może w Polsce tak się interesować Slavią.

Komentuje tą ligę w Polsacie od bodajże trzech sezonów, więc siedzi w lidze czeskiej od dłuższego czasu. Nie ulega jednak wątpliwości, że warto pochwalić taką merytorykę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, MartinFC napisał:

Marcin Kalita duża wiedza (w ''Elevenowym'' stylu) o drużynie z Pragi. Nie spodziewałem się, że ktoś może w Polsce tak się interesować Slavią.

 

Mateusz Borek: '' My mamy to szczęście, że mamy 6 telewizorów. Państwo muszą wybrać''  Mało premium to zabrzmiało.

 

Niestety my nie mamy multiligi kolejny sezon z rzędu i jeszcze w nastepnym trzeba będzie się przemęczyć, a potem mam nadzieję na PSP zostanie tylko gotowanie :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego logo na tych kanałach jest tak ogromne ? ? Czy przynajmniej napis "na żywo", nie może być umiejscowiony pod belką z napisem PSP, tylko tak jak wczoraj zasłaniał prawie cały kaszkiet Klopa ? ? Pół ekranu zajęte, brakuje tam jeszcze tylko adresu do korespondencji i zdjęcia pana Solorza. ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, bart18 napisał:

Spróbować z odpięciem numeru, jednakże wtedy tracisz Ipla Plus, więc po LM musiałbyś przypiąć z powrotem. Jeśli po tym zabiegu nadal nie będziesz widzieć transmisji w zakładce LIVE, wyloguj się i zaloguj ponownie w aplikacji.

Faktycznie, odpiąłem numer i dzisiejsze transmisje wskoczyły. Szkoda że nie wiedziąłem o tym wczoraj bo bym obejrzał Napoli z Liverpoolem w 4K. Wielkie dzięki! Nasuwa mi się tylko jedno pytanie - czy jak będzie mi się kończyć obecna subskrypcja to mogę zrobić myk że podepnę numer, zrobie płatność na zasadzie doliczenia do faktury, następnie numer z plusa znów odepnę żeby móc oglądać na Mi Boxie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, BizzareX napisał:

Dlaczego logo na tych kanałach jest tak ogromne ? ? Czy przynajmniej napis "na żywo", nie może być umiejscowiony pod belką z napisem PSP, tylko tak jak wczoraj zasłaniał prawie cały kaszkiet Klopa ? ? Pół ekranu zajęte, brakuje tam jeszcze tylko adresu do korespondencji i zdjęcia pana Solorza. ??

Zgadzam sie w 100%. Większego logo tu juz nie mogli zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...