Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

09 kwietnia (wtorek)
20:50 PSP 1 LIVERPOOL - PORTO
Komentarz: Marcin Feddek - Roman Kołtoń (z Liverpoolu)


20:50 PSP 2 TOTTENHAM - MANCHESTER CITY (+ wstęp o 20:15)
Komentarz: Tomasz Smokowski - Paweł Golański (z Londynu)

 

10 kwietnia (środa)
20:50 PSP 1 MANCHESTER UNITED - BARCELONA
Komentarz: Mateusz Borek - Tomasz Hajto (z Manchesteru)


20:50 PSP 2 AJAX - JUVENTUS (+ wstęp o 20:15)
Komentarz: Bożydar Iwanow - Andrzej Niedzielan (z Amsterdamu)

 

Rozpiska dostępna tutaj --> http://weszlo.com/Trybuna/rozklad-jazdy-05-11-04-2019/

Edytowane przez tyrla
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale oni są upośledzeni w tym Polsacie. Kanały ściśle dedykowane tylko rozgrywkom UEFA, a jakby człowiek chciał obejrzeć wszystkie ćwierćfinały Ligi Europy to nie da rady. Wiadomo, że nie da się obejrzeć wszystkich naraz więc dobrze by było tak, ze po zakończeniu spotkań na żywo wjeżdżają powtórki tych rozgrywanych w tym samym czasie ale nie na tych cudownych kanałach. Jeśli ktoś nie obejrzy na żywo spotkań Benfica-Eintracht czy Villarreal-Valencia to nie da rady bo w czwartek po 23 będą powtórki meczów z Ligi Mistrzów, to samo w piątek rano, które i tak będą lecieć przez tydzień non stop aż do meczów rewanżowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.04.2019 o 21:38, tyrla napisał:

09 kwietnia (wtorek)
20:50 PSP 1 LIVERPOOL - PORTO
Komentarz: Marcin Feddek - Roman Kołtoń (z Liverpoolu)


20:50 PSP 2 TOTTENHAM - MANCHESTER CITY (+ wstęp o 20:15)
Komentarz: Tomasz Smokowski - Paweł Golański (z Londynu)

 

10 kwietnia (środa)
20:50 PSP 1 MANCHESTER UNITED - BARCELONA
Komentarz: Mateusz Borek - Tomasz Hajto (z Manchesteru)


20:50 PSP 2 AJAX - JUVENTUS (+ wstęp o 20:15)
Komentarz: Bożydar Iwanow - Andrzej Niedzielan (z Amsterdamu)

 

Rozpiska dostępna tutaj --> http://weszlo.com/Trybuna/rozklad-jazdy-05-11-04-2019/

 

Dla mnie chora sytuacja, ze jako głowny mecz na PSP 1 wybrali Liv- Porto no i ze stronniczym komentarzem Feddka jak juz wspomniano wyzej. Wiadomo, ze on swiata nie widzi poza Liverpoolem.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
41 minut temu, Arkon napisał:

Też Wam wczoraj zrywało transmisję na Ipli podczas meczu Tottenham- MC?

Oglądałem mecz Liverpoolu i tam bez problemów szła transmisja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Arkon napisał:

Też Wam wczoraj zrywało transmisję na Ipli podczas meczu Tottenham- MC? U mnie kilka razy to się zdarzyło i nie wiem skąd te problemy.

Ano też. Chyba po dwa razy w 1 i 2 połowie. Na szczęście wczoraj przy meczu Ajax - Juve wszystko bez najmniejszych problemów.

 

Dodam że kanały PS Premium muszę oglądać na laptopie podpiętym pod TV bo na telewizorach LG w aplikacji ipli nie ma kanałów PSP. A na aplikacji w telewizorze jeszcze przy żadnej transmisji na zwykłych kanałach Polsat Sport (które na szczęście tam są) żądnych problemów nie miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także oglądam kanały PSP z laptopa podłączonego do tv.A to ze względu na to że na Android Box ,oraz w tv w aplikacji Ipla wywala błąd podczas odtwarzania transmisji na żywo. Filmy z odtworzenia działają dobrze,tylko na żywca meczu nie odtwarza. Ale co do cięcia, to u mnie też wczoraj trochę szarpało na PSP podczas oglądania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Smart TV podłączony za pomocą kabla do internetu + w miarę dobre łącze i po problemie. Najbardziej stabilne rozwiązanie , by oglądać wszelakie usługi streamingowe.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tv po wi fi i z ogladaniem ipli, playera, HBO GO czy Netflixa w 4K nie mam żadnych problemów.

 

Jak pisałem wcześniej, kanałów Polsat Sport Premium nie ma w aplikacji na telewizorach LG i tu zmuszony jestem zawsze podłączać lapka pod tv. Problemy były tylko we wtorek, wczorajszy mecz Ajaxu z Juve bez najmniejszego przycięcia czy buforowania, także niewykluczone że to coś z we wtorek po stronie ipli było (zwłaszcza że pierwszy raz miałem coś takiego na tych kanałach).

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u Was, ale na Ipli miałem przycięcia na meczu Arsenalu z Napoli, a obraz to nie było nie tylko słynne super HD, ale nawet HD niezbyt dobre. Dystrybucja tych kanałów cały czas leży i kwiczy. Z największych kablówek ma je tylko UPC. To absurd, a jak się okazuje Ipla często zawodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@Arkon, oglądałem trzy mecze w 4K na Ipli+ kilka w Super HD i u mnie problemów nie było [Neostrada połączenie kablowe]

Wiem,że to może być dla ciebie absurd, ale ze swojego doświadczenia wiem że  Vectra [internet] + Smart TV na wifi to są wielkie problemy.

Sprawdzone na Netflix, HBO GO.  Mogę ci to w 100% potwierdzić. 

Masz TV na Wifi?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...