Skocz do zawartości
Barti

Kanały Polsat Sport Premium

Rekomendowane odpowiedzi

Niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego Polsat ma tak tragiczną jakość dźwięku i brak 5.1. Przecież to jest Liga Mistrzów do ciężkiej [beep]y. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po prostu upychają bitrate a na audio nie starcza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież na audio niewiele potrzeba. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Bitrate audio na PSP jest maksymalny spotykany dla stereo, 384 kbps.

Zrobienie z tego 5.1 paradoksalnie pogorszyłoby jakość, bo zamiast 2 kanałów taką przepustowość miałoby 5 - tak jest np. w C+ Sport.

Edytowane przez bugmenot

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i na C + sport jest bardzo dobrze. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raz jest dobrze, raz jest fatalnie, najwyższy bitrate nic nie da jeśli mecz się komentuje przez telefon ze stadionu.

O tym, że ja akurat potrzeby 5.1 na meczach do końca nie rozumiem już pisałem w tym wątku ;).

A dobry bitrate dla dźwięku 5.1 to 448-640 kbps, ale tego się na satelicie raczej nie stosuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przydałaby w CP się jeden kanał z takim bitrate, regularny a nie okazjonalny. Ale pewnie za 3 lata to tp zostanie przerobione na szrot.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, bugmenot napisał:

Raz jest dobrze, raz jest fatalnie, najwyższy bitrate nic nie da jeśli mecz się komentuje przez telefon ze stadionu.

O tym, że ja akurat potrzeby 5.1 na meczach do końca nie rozumiem już pisałem w tym wątku ;).

A dobry bitrate dla dźwięku 5.1 to 448-640 kbps, ale tego się na satelicie raczej nie stosuje.

Dźwięk 5.1 daje lepsze wrażenia uczestnictwa w meczu. Wolę słuchać doping kibiców niż często kiepskiej jakość komentarz, który dzięki temu mogę zupełnie wyciszyć, kanał centralny. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polsat nie ma żadnego swojego kanału z dźwiękiem AC3 (5.1 lub tylko 2.0 ), więc nie wiem czego oczekujecie od nich.

Dlaczego tak jest, tego nie mogę pojąć, w czym mają problem, żeby takie coś włączyć ?

Wysoki bitrate ok. 460 kbps mają: BBC First, Filmbox Premium HD, TVN HD

Na Polsat Sport Premium Super HD 1-2 bitrate dźwięku wynosi ok. 400 kbps, więc tragedii nie ma, tylko że to leci w stereo. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polsat pewnie nie ma wykupionej licencji na AC-3, więc jadą na starym, wysłużonym MPEG... :-(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A rzeczywiście, zapomniałem, że TVN ma 448 Kbps :). To już jest sensowna przepustowość dla 5.1.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ależ stronniczy komentarz dziś.Jak Lewandowski odpadnie to się zapłaczą chyba.

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Smokowski jako prowadzący studio i od razu ciekawiej się to ogląda. Tylko ten Dziekanowski...

• Popieram 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sule czyt. Sule wersja dzbana Dziekana....no trzymajta mie 🙉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zacznijmy od tego, po co oni w ogóle w studio przed meczami Ligi Europy gadają o Lidze Mistrzów? Połowa z godzinnego studia to powielanie tego, co zdążyli już powiedzieć wczoraj i we wtorek. 

24 minuty temu, gregor111 napisał:

Smokowski jako prowadzący studio i od razu ciekawiej się to ogląda. Tylko ten Dziekanowski...

Szkoda, że chociaż jednego dnia nie prowadzi studia do Ligi Mistrzów. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie To „za karę” że pracował u konkurencji ale tak szczerze to nie wiem czy nie jest najlepszy w redakcji sportowej Polsatu....dla mnie jest lepszy od Borka.

W Polsacie tylko siatkówka ma ekspertów

• Popieram 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziekanowski? Nie ma drugiego takiego człowieka w TV, który miałby tak duże problemy z wymową (nawet tych wydawałoby się prostych) nazwisk.

On powinien teraz stać w długiej kolejce do logopedy, a nie w telewizji przesiadywać icon_mad.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiszisie....... nawet trudno się domyślić o kogo chodzi a Smok zawsze przygotowany do pracy nie dość że pomaga „ekspertom”to jeszcze wymawia nawet węgierskie nazwiska.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Project_ALF napisał:

Dziekanowski? Nie ma drugiego takiego człowieka w TV, który miałby tak duże problemy z wymową (nawet tych wydawałoby się prostych) nazwisk.

On powinien teraz stać w długiej kolejce do logopedy, a nie w telewizji przesiadywać icon_mad.gif

Jeśli chcą być premium, to prócz najlepszej jakości, najlepszej oprawy, największego entertaiment'u powinni dawać też ''sewować'' najlepszych ekspertów i komentatorów. Jeśli takich nie posiadają to niech zajrzą do konkurencji, albo gazet.  Gdyby te kanały oferowały więcej, to może i optyka by była inna. Ale 40zł za kanały tematyczne Liga Mistrzów (w dodatku Liga europy) to zdecydowanie za dużo. Szczególnie, że sami zniechęcają do oglądania gadających głów.

• Popieram 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 godzin temu, gregor111 napisał:

Smoku klasa sama w sobie. Dziwię się tylko, że przeszedł po tylu latach z CANAL+ do tak słabej redakcji sportowej Polsatu.

• Że co, proszę? 2
  • Popieram 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

On nie odszedł, bo było mu tam źle. On odszedł, bo tak miał zakaz robienia cokolwiek na własną rękę poza C+. Trzeba było obejrzeć wywiad z nim po ustaniu zakazu konkurencji. Wybrał Polsat, bo może komentować i prowadzić programy, a dodatkowo tworzyć i rozwijać pasję na własną rękę, czego przy współpracy z C+ nie mógł robić. 

Edytowane przez Krzysiek11:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Krzysiek11:) Wszystkie komentarze w tej sprawie znam. Zrobił co chciał,  w końcu jego życie i kariera.

Chociaż mam wątpliwości czy dobrze uczynił odchodząc z CANAL+. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda,że na tych Premium nie pokażą meczów eliminacji ME..

Nie mówię o Polsce,ale jakieś hity mogliby tam zapakować :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To chyba wtedy musieliby zablokować dostęp do tych kanałów nc+ :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi