Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Panowie już się nie mogę doczekać kolejnych meczy w 4K.  Muszę przyznać ,że CP pozytywnie mnie zaskoczył.

Nikt chyba z nas nie myślał ,że w tym roku zobaczy dopisek 4K na kanałach Polsatu.  ;)

 

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Żadnych przycięć obrazu, buforowania, spadku jakości nic takiego nie ma miejsca. No chyba, sam tego meczu w 4K to nie oglądam?  ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kingofsouth napisał:

Żadnych przycięć obrazu, buforowania, spadku jakości nic takiego nie ma miejsca. No chyba, sam tego meczu w 4K to nie oglądam? . ;)

Częściowo zaczęli już korzystać z łącz Netii. Od razu widać efekty najlepszej sieci w Polsce. Byle by nutria tego nie sknociła.

Edytowane przez djadijos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kingofsouth napisał:

Żadnych przycięć obrazu, buforowania, spadku jakości nic takiego nie ma miejsca. No chyba, sam tego meczu w 4K to nie oglądam?  ;)

Sam pewnie nie ale jakoś dużej ilości osób korzystających z tego to bym się nie spodziewał. Na ostatnią chwilę komunikat o tym meczu w 4K do tego tylko na Tizenach Samsunga. 

 

Może w końcu i Polsat zacznie 4K trochę pchać do przodu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, roberttosat napisał:

Sam pewnie nie ale jakoś dużej ilości osób korzystających z tego to bym się nie spodziewał. Na ostatnią chwilę komunikat o tym meczu w 4K do tego tylko na Tizenach Samsunga. 

Raczej pewnie sami nie wiedzieli, czy już puszczać w 4K a reszta platform chyba nie ma obsługi 4K w Ipli.

Poza tym rozdzielczość 1080p też sama w sobie daje dosyć duże obciążenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Nie było.  Trochę się czuję jak na prywatnym pokazie, bo mało kto oglądał tą transmisję.  ;)

Przełączyłem teraz na studio w NC+ i muszę przyznać, że widać różnicę.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, roberttosat napisał:

Kosz

 

37 minut temu, djadijos napisał:

Jak technicznie ??

Nie było cięcia i smużenia?? @kingofsouth

 

34 minuty temu, kingofsouth napisał:

Nie było.  Trochę się czuję jak na prywatnym pokazie, bo mało kto oglądał tą transmisję.  ;)

Przełączyłem teraz na studio w NC+ i muszę przyznać, że widać różnicę.

Jak puste serwery i "po kabelku" to nie ma co porównywać do satelity. Mogą puścić taką żylete, że nigdy ich C+4K nie doścignie. 

Edytowane przez nieczęstygość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
15 minut temu, _Artek_ napisał:

Panowie czy ja przegapiłem debiut 4k w ipli?:D ciekawe czy dzisiaj mecz realu też będzie w 4k:D

Nie będzie sprawdzałem swojego Smart TV. Trzeba było wczoraj oglądać. :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaa tylko dla samsungów ja mam  sony to niewiele przegapiłem ale brawo..... tylko teraz pytanie po [beep]ę wciskali mi Polsat Sport Premium do nowej umowy za 10zł miesięcznie skoro ten sam pakiet mam za darmo w ipli wygrany w graliga i będę miał kiedyś mecze w 4k? chociażby za taką politykę dystrybucji za 18 miesięcy idę do konkurencji........ nawet jak będzie drożej.......brak słów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
5 minut temu, _Artek_ napisał:

aaaaa tylko dla samsungów ja mam  sony to niewiele przegapiłem ale brawo..... tylko teraz pytanie po [beep]ę wciskali mi Polsat Sport Premium do nowej umowy za 10zł miesięcznie skoro ten sam pakiet mam za darmo w ipli wygrany w graliga i będę miał kiedyś mecze w 4k? chociażby za taką politykę dystrybucji za 18 miesięcy idę do konkurencji........ nawet jak będzie drożej.......brak słów 

Od początku CP dawał komunikaty, że będzie testował w 4K mecze i nikt ci nie gwarantował. że będziesz oglądał w tym formacie. Podpisywałeś umowę i dobrze wiedziałeś ,że dostajesz jakość Super HD nie 4K. ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Masz rację.Nie jestem abo CP, tylko NC+. Wygrałem kod na cały sezon. Mam telewizor Samsunga ten tzw:premium. Oglądam mecz/e LM w 4K, za darmo. Czego chcieć więcej.  ;)

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Maximus2 napisał:

Przedmeczowego studia nie da się oglądać. Niestety Polsat nie wyciągnął wniosków z pierwszej rundy i nadal powiela błędy .

 

Czyli nic nie straciłem. Ja sobie dałem spokój szczególnie, że i tak jest za długie.

Po meczu tylko 15 minut pooglądałem komentarze, a skóty obejrzę dzisiaj na TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie nie do końca związane z tematem - które TV Samsunga obsługują w takim razie transmisje  4K na ipli? Próbowałem szukać po numerach wypisanych w tym pdf na stronie ipli ale sporej części nawet nie ma w rodzimych sklepach. Seria QLEDowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...