Jump to content
Barti

Kanały Polsat Sport Premium

Recommended Posts

Tylko czekać aż zaproszą jako specjalistów Makłowicza, Gesslerową, Amaro i Okrase :/ Czy w cywilizowanej Europie gdzieś jeszcze odbywa się taki cyrk / kabaret?

42915237_732139937121410_664445006774901

Edited by shevchenko1987
  • Haha 3

10 godzin temu, DamPrz napisał:

Na pewno to tak wychodzi?

Dlaczego mieliby udostępniać pół lutegi cały marzec za 30 zł?

W którym momencie planujesz zrezygnować?

W zasadzie tak to się rozłożyło, że w lutym mamy pierwsze mecze a marcu rewanże

Ćwierćfinały w kwietniu a półfinały to maj + ostatni dzień kwietnia

9 godzin temu, the cable guy napisał:

Na pewno tak wychodzi. Nie wiem dlaczego tak udostępniają. Mnie konsultant na początku próbował namawiać na opcję 20zł do końca umowy, ale wyczuł że nie jestem do urobienia. Zrezygnuję po meczach marcowych. Opcję znów włączę w kwietniu. '

A co wy tacy zdziwieni? Przecież to typowy sposób na posiadanie pakietu dodatkowego w nc+ za pół ceny, tzw. opcja "włącz wyłącz".

1 godzinę temu, ARTIPAPK napisał:

Lepsza jakość według mnie na Ipla.Przed chwilą zalogowałem się dla porównania na konto Ipla,oraz na NC+ go mojego brata,gdyż mam hasło do jego konta.I zdecydowanie Ipla.

Ipla wytrzymała mi 20 minut i zaczęła się wieszać... Żal mi ludzi, którzy płacą ciężkie pieniądze tam za dostęp do Polsat Sport Premium.

Ja też na razie nie mam żadnych problemów z Iplą.

5 minut temu, ezequiel93 napisał:

Ipla wytrzymała mi 20 minut i zaczęła się wieszać... Żal mi ludzi, którzy płacą ciężkie pieniądze tam za dostęp do Polsat Sport Premium.

Na czym oglądasz i jakie masz łącze?

U mnie Smart TV podłączony kablem z modemem i żadnego buforowania ani przycięć obrazu.

6 minut temu, ezequiel93 napisał:

Darmowy pakiet z gra liga i nic nie tnie.

Edited by kunkore

Oglądam na laptopie w przeglądarce google chrome, internet mobilny z prędkością około 20mb/s. Na NC+ Go jest trochę większe opóźnienie, ale działa mi póki co lepiej. ;)

@kunkore, większość z nas śmiem nawet twierdzić, że 99% tutaj obecnych jeśli ma kanały PSP na Ipla to z kodów graliga.pl. 

@Yoshy, 40 zł za miesiąc.

5 minut temu, ezequiel93 napisał:

Oglądam na laptopie w przeglądarce google chrome, internet mobilny z prędkością około 20mb/s. Na NC+ Go jest trochę większe opóźnienie, ale działa mi póki co lepiej. ;)

Gdybyś podłączył laptopa do 55- 60 calowego telewizora to już by tak kolorowo nie było. Mowa oczywiście o NC+GO. :P

Wracam do transmisji z satelity w NC+.  :D

Edited by kingofsouth

Kiedyś pamiętam, jak chodziłem do szkoły, LM była w TVP. I tam studio trwało może 15 min przed meczem, ale było treściwie. Gmoch show, trochę ciekawostek i trochę humoru. I ta LM była naprawdę znakomita, na drugi dzień w szkole gadaliśmy o meczu i studio. A teraz  godziny nudów przed meczem, po co robić takie długie studio? Nawet gdyby było ciekawie, to kto ma czas to oglądać.

I nie ma meczów o 20:45, to już jakaś podróba LM.

Wróciłem z pracy a tutaj taka niespodzianka.  :jupi:

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Edited by kingofsouth

9 minut temu, kingofsouth napisał:

Wróciłem z pracy a tutaj taka niespodzianka.  :jupi:

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Mogliby dodać taki kanał w 4K na satelicie, w miejsce choćby obecnie dezaktywowanego TVP 4K. Wtedy byłaby pewność o stabilność przekazu.

• Upvote 1

Teraz, shark napisał:

Mogliby dodać taki kanał w 4K na satelicie, w miejsce choćby obecnie dezaktywowanego TVP 4K

Przecież to Cyfrowy Polsat jest nadawcą, nie nc+.

Ale nc+ ma dostęp do tych kanałów, a i w 4K doszliby do porozumienia, gdyby 2. strony mogły na tym dodatkowo zarobić.

Szkoda,że tylko telewizory Samsung mogą odbierać ten mecz w 4K...

Dokładnie,dziwne to oczekiwać jednak w gorszej jakości niż w Ipli 30 zł..

I musiał Milewski podać w przerwie wynik meczu równoległego Roma vs Porto. Co za dziady w tym Polsacie.

Są kibice tacy jak ja, którzy po jednym meczu chcą zobaczyć z odtworzenia drugi, NIE ZNAJĄC wyniku.

• Upvote 1