Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Włączyłem wczoraj na kilkadziesiąt minut mecz Atleti - Monaco. Główny komentujący robił to co do niego należało. Bez fajerwerków, ale też i bez gadania zbędnych głupot. Natomiast ten drugi gość, który miał robić za eksperta, to jakiś dramat totalny. Gość raz na kilka minut rzucał po 2-3 słowa i to wszystko! W dodatku nie były to jakieś sensowe uwagi, tylko hasła typu "Ależ uderzenie w poprzeczkę". Jaki jej sens zapraszania takiego gościa do komentowania, skoro on nie jest w stanie nic powiedzieć?

Według rozpiski był to Jacek Ziober, ale nie jestem pewny po głosie czy to on. Mecz włączyłem około 70 min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, puszczyk napisał:

Włączyłem wczoraj na kilkadziesiąt minut mecz Atleti - Monaco. Główny komentujący robił to co do niego należało. Bez fajerwerków, ale też i bez gadania zbędnych głupot. Natomiast ten drugi gość, który miał robić za eksperta, to jakiś dramat totalny. Gość raz na kilka minut rzucał po 2-3 słowa i to wszystko! W dodatku nie były to jakieś sensowe uwagi, tylko hasła typu "Ależ uderzenie w poprzeczkę". Jaki jej sens zapraszania takiego gościa do komentowania, skoro on nie jest w stanie nic powiedzieć?

Według rozpiski był to Jacek Ziober, ale nie jestem pewny po głosie czy to on.

 

Czyli typowy Ziober. Zero do powiedzenia ma, zero czytania gry, zero ciekawostek.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kto wybiera mecze LE to jakiś ****** ***** ******!!!! Jak można dać spotkanie o nic Astana-Dynamo, a nie pokazać meczu o stawkę Spartak-Rapid?! Studio oczywiście ważniejsze niż mecz na żywo. Ciekawe ile będzie gadki o Liverpoolu, a ile o samej LE... Chociaż ja tego nie obejrzę, tak że może ktoś mi na forum da znać czy się pomyliłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Faktycznie jest i to bez komentarza.

Tylko czemu jest tyle kanałów PSP i nie ma tego meczu na satelicie? 

PPV 3,4,5 tradycyjnie na nich plansze są wyświetlane.

Wychodzi na to, że by obejrzeć wszystko trzeba mieć Iple lub Iple + ofertę NC+ lub CP.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, xut2zs napisał:

Poczekam aż się na ipli ukażą i obejrzę za jakieś 2 tyg. bo tyle im to zajmuje,żeby udostępnić to za darmo. W między czasie będę omijał wszelkie strony z wynikami i będę żył w błogiej nieświadomości co do wyników, Za 2 tyg. będę oglądał retransmisję jak audycję na żywo. Na magazyn Ligi Narodów z 19.11 czekam do tej pory?

No właśnie, jaki tu sens przy powtórkach na kanałach i w IPLI. Nie rozumiem, może to jakieś dziecko członka zarządu decyduje o tym, bo utworzono mu spec etat.

Stan na godz. 20.18 Jest wczorajszy magazyn LM na IPLI. Przynajmniej tam go nie zakodowali. :D

Stan na dziś:  blokada nagrywania  obowiązuje, dalej nie wiem na jakiej podstawie. Po za tym usunęli magazyn  LM  z wtorku z IPLI. Blokada zatacza coraz szersze kręgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do magazynu skrótów to w tej kolejce oglądałem na TVP, a dodatkowo widziałem z powtórki środowy magazyn z PSP i wiecie co nie wiem jak to się dzieje ale TVP w krótszym programie jest w stanie pokazać w swoich skrótach więcej akcji boiskowych także wybór jest prosty szczególnie, że nie mogę słuchać tego ględzenia p.Rojka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6. kolejka LM

wtorek (11 grudnia)

18:45 PSP1 FC Schalke - Lokomotiv Moskwa

18:45 PSP2 Galatasaray - FC Porto

20:50 PSP1 Liverpool - SSC Napoli

20:50 PSP2 FC Barcelona - Tottenham Hotspur

20:50 PSP3 Inter Mediolan - PSV Eindhoven

20:50 PSP4 AS Monaco - Borussia Dortmund

20:50 PSP5 Club Brugge - Atletico Madryt

20:50 PSP6 FK Crvena Zvezda - PSG

 

środa (12 grudnia)

18:45 PSP1 Real Madryt - CSKA Moskwa

18:45 PSP2 Viktoria Pilzno - AS Roma

20:50 PSP1 Ajax Amsterdam - Bayern Monachium

20:50 PSP2 Valencia - Manchester United

20:50 PSP3 SL Benfica - AEK Ateny

20:50 PSP4 Szachtar Donieck - Olympique Lyon

20:50 PSP5 Manchester City - TSG 1899 Hoffenheim

20:50 PSP6 BSC Young Boys - Juventus

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę w tej chwili o stanowisko przedstawiciela CP o wyjaśnienie sprawy niemożliwości nagrywania na kanałach PSP na dekoderach CP.
Piszę oficjalne pisma na maila ale pozostają bez odpowiedzi, a jak się jej doczekam po 30 dniach to z pewnością jakieś lakonicznej, na którą znów będę musiał ciągnąć za język.
Może do końca trwania umowy się dowiem. Nie odpuszczę. Będę pisał oficjalne pisma, a jak sobie będziecie w kulki lecieć to je upublicznię z datami na FB i tutaj.

Edytowane przez Barti
Nie KRZYCZYMY na forum.
  • Popieram 4
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kaeres napisał:

Proszę w tej chwili o stanowisko przedstawiciela CP o wyjaśnienie sprawy niemożliwości nagrywania na kanałach PSP na dekoderach CP.
Piszę oficjalne pisma na maila ale pozostają bez odpowiedzi, a jak się jej doczekam po 30 dniach to z pewnością jakieś lakonicznej, na którą znów będę musiał ciągnąć za język.
Może do końca trwania umowy się dowiem. Nie odpuszczę. Będę pisał oficjalne pisma, a jak sobie będziecie w kulki lecieć to je upublicznię z datami na FB i tutaj.

Pisz do @Specjalista Cyfrowy Polsat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
6 godzin temu, Mariusz123 napisał:

No właśnie wszyscy jesteśmy ciekawi, dlaczego zablokowano możliwość nagrywania spotkań na PSP.

Trzeba dodać, że sytuacja dotyczy CP.

Ja już zadałem pytanie, czemu służy ta blokada? Oczywiście nie uzyskałem odpowiedzi.    :/

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak możliwości nagrywania występował także na którymś z kanałów VOD, jak dobrze pamiętam. Ale faktycznie, u mojego szwagra też brak możliwości nagrywania tych kanałów PSP. W ubiegłym tygodniu będąc u niego chciałem nagrać sobie mecz Bayernu,żeby w weekend obejrzeć powtórkę, a tu zonk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakiej odpowiedzi się spodziewacie poza taką, że wymaga tego wlaściciel praw, bo ochrona contentu itd? ;). Jedni dają na środku ekranu cyferki, drudzy blokują nagrywanie i tyle..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bugmenot napisał:

Ale jakiej odpowiedzi się spodziewacie poza taką, że wymaga tego wlaściciel praw, bo ochrona contentu itd? ;). Jedni dają na środku ekranu cyferki, drudzy blokują nagrywanie i tyle..

Niech odpowiadają i będzie piękny dowód jaki kit wciskają, skoro w NC+ można nagrywać...

Edytowane przez vigoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź jest oczywista- bo CP zablokował tą możliwość dla swoich abonentów. Ci mający te kanały np. przez NC+ mogą to czynić. Zdaje się,że możliwości nagrywania nie ma też wydarzeń PPV w CP. Te kanały są tak samo traktowane , nawet te PSP3-6 mają dopisek PPV by nie było wątpliwości :D Niestety CP utrudnia życie swoim abonentom, ciekawe czy chociaż teraz pozwalają swoim abonentom ustawiać listę kanałów.

@bugmenot tyle ma do rzeczy, że to nie kwestia właściciela praw.

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...