Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Project_ALF napisał:

Rozgrywki LE nie byłyby traktowane po macoszemu gdyby ich właścicielem był inny nadawca, który nie posiada praw do LM tak jak wtedy w czasach Polsatu Futbol, gdzie LE stało się produktem flagowym kanału. 

Nie da się udowodnić, że pleciesz bzdury, ale napiszę tylko, że moim zdaniem żadna inna platforma by nie pokazała więcej spotkań, niż Polsat. Tak mówi logika. Poza tym, te rozgrywki same w sobie prestiżu nabierają dopiero w późniejszych fazach pucharowych i nie jest to wina nadawcy. 

Edytowane przez Barti
Nie KRZYCZYMY na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, the cable guy napisał:

Nie da się udowodnić, że pleciesz bzdury, ale napiszę tylko, że moim zdaniem żadna inna platforma by nie pokazała więcej spotkań, niż Polsat. Tak mówi logika. Poza tym, te rozgrywki same w sobie prestiżu nabierają dopiero w późniejszych fazach pucharowych i nie jest to wina nadawcy. 

Nigdzie nie napisałem o liczbie meczów. Chodziło mi ogólnie o opakowanie rozgrywek. Jeśli masz w swoim portfolio również LM to naturalne, że LE schodzi na dalszy plan. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Project_ALF jestem ciekawy jak byś chciał żeby opakowywać spotkania typu BATE-MOL Vidi albo Krasnodar - Akhisar Belediye :D Nie rozśmieszaj mnie. Dla mnie najważniejsze żeby była odpowiednia liczba transmisji, a nie jakieś szczególne opakowywanie. Pooglądaj sobie więcej Ekstraklasy bo jest pięknie opakowana chociaż jakość wielu spotkań stoi na żenującym poziomie. 

Ciekawe kto według ciebie (kto nie posiada LM) by tak świetnie, z zaangażowaniem, na miarę twoich wymagań pokazywał LE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, the cable guy napisał:

@Project_ALF jestem ciekawy jak byś chciał żeby opakowywać spotkania typu BATE-MOL Vidi albo Krasnodar - Akhisar Belediye :D Nie rozśmieszaj mnie.

Tyle, że ty sięgasz po najbardziej skrajne przykłady meczów. Wiadomo, że w czwartki są dwie sesje godzinowe i całe mnóstwo meczów. Z czego o jednych powinno się mówić więcej, a o drugich mniej. Tak jak ma to miejsce w LM. Tam też zdarzają się mecze, które nie powalają na kolana na pierwszy rzut oka. 

 

W czasach Polsatu Futbol stacje Solorza zdecydowanie bardziej potrafiły przyciągnąć do meczów LE, dziś te rozgrywki przysłania LM, bo Polsat ma do niej prawa i głównie taki był zamysł moich poprzednich wypowiedzi. 

 

Porównałbym to do meczów 1.Bundesligi i 2. Bundesligi w Eleven. LE w Polsacie to taka "druga liga". Zgaduję, że byłoby zupełnie inaczej gdyby Polsat miał w swoim portfolio tylko tę jedną ligę drugiej kategorii. Wtedy LE pompowałby jak zresztą robi to od zawsze z wieloma innymi prawami, które posiada. 

Edytowane przez Project_ALF
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Project_ALF napisał:

W czasach Polsatu Futbol stacje Solorza zdecydowanie bardziej potrafiły przyciągnąć do meczów LE.

Może dlatego, że wśród rozgrywek UEFA, to mieli wtedy całość do UEFA Europa League, a w przypadku UEFA Champions League mieli tylko pakiet otwarty (którego teraz się niestety pozbyli na rzecz TVP, ale to nie był zwykły barter, a większy interes Solorza). A także wtedy UEFA Europa League była czymś świeżym po zmianie formuły, nazwy. Co jest logicznym, że chcieli to bardziej wypromować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, the cable guy napisał:

@Project_ALF tak mówisz? To wymień mi dwa, trzy hity tej kolejki LE. O których spotkaniach można mówić z ogromną pasją godną LM?

Nie muszą to być wcale hity żeby eksperci Polsatu i dziennikarze tej stacji wykazali się dużym zainteresowaniem. 

 

Leverkusen vs Łudogorec, czyli mecz klubu BL, o którym pewnie Kołtonie, Hajty i inne Borki powiedzieliby nie mało kontra klub Polaków, i już masz temat na pół godziny dyskusji

 

Red Bull z Austrii vs Red Bull z Niemiec, tu też można byłoby wtrącić co nieco. 

 

Fenerbahce vs Dinamo Zagrzeb, turecki gigant z problemami vs kolejny klub z reprezentantem Polski i tu znowu pole do dyskusji o meczach i poziomie ligi chorwackiej, gdzie ostatnio obrodziło Polakami

 

Problemem dziennikarzy w tym kraju jest to, że mają dość mizerne horyzonty i małą wyobraźnię. Żeby porozmawiać o różnych klubach i przybliżyć ich sytuacje wystarczy chociażby porobić wywiady z byłymi polskimi piłkarzami, którzy kopali piłkę zagranicą np. w Skandynawii, no ale komu by się to chciało. Albo z Romanem Dąbrowskim o klubach tureckich, ich specyfice, problemach itd. ale komu by się to chciało? 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Project_ALF sam widzisz, że hitów właściwie nie ma. Zgodzę się mimo wszystko, że w CP mogliby się bardziej przyłożyć. Tylko, no właśnie patrz co napisałem niżej :D

@MartinFC dokładnie tak. Eksperci Polsatu nawet nie oglądają meczów z lig top5 i nie znają zawodników. Wymaganie od nich więcej wiedzy niż ma Rysiek czy Staszek, którzy zajrzeli 5 minut przed meczem do internetu to już zbyt wiele. Takie mamy realia i takich zaproszonych "znawców piłki". Tylko, że np. Hajto i tak powie, że oni nie muszą oglądać spotkań, znać zawodników, bo "dotknęli wielkiej piłki". Dla mnie to kompletna bzdura i wyżej cenię opinię Ćwiąkały niż np. wspomnianego obrońcy, który słuchał hymnu Ligi Mistrzów z "bojska".

Za to profesjonalizm swój i kolegów podsumował dziś w "Cafe futbol" sam Tomasz Hajto razem z Piotrem Świerczewskim. Jechali na mecz i nawet nie wiedzieli z kim grają... Potem pretensje "dlaczego tak mało jest byłych piłkarzy na stanowiskach w klubach?!". Hmm... ciekawe z jakiego powodu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasze komentarze odbiegają od kontekstu rozmowy. Mówiliśmy,że CP promuje te kanały informując o LM, pokazując logo LM, hymn itd. O LE ani słowa, chodzi o promocję kanałów. Bo @ezequiel93 mówił,że nie ma czego liczyć, bo PSP pokazuje wszystkie mecze LM,a jego przedmówca pytał o liczbę meczów pokazanych ogólnie przez ten kanał. , Inna sprawa,że trudno twierdzić,że CP traktuje poważnie LE skoro studio poświęcone LE w czwartki od 17.00 poświęca jeśli wierzyć komentarzom tu zamieszczonym całości rozegranym meczom LM. Dobrze,ze się zreflektowali i od 2 kolejki pokazują znacznie więcej spotkań tych rozgrywek. Przypominam,że w 1 kolejce pokazali jedynie 2 spotkania o 19 i 6 spotkań z godziny 21.00. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
6 minut temu, shark napisał:

Ja korzystam z drugiej ścieżki dźwiękowej

Dopiero teraz zauważyłem ,że jest taka opcja. Co to za komentator?  ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie ja tak miałem ani skrótów ani żadnego meczu na PSP 1 jak 2, nawet studia nie można było nagrać . Materiał chroniony zablokowany przez nadawcę. Tam w CP to komuś się sufit na łeb .....Dziś też pewnie nici z nagrania i teraz czekaj ze 3 dni zanim się na ipli pokażą. @Specjalista Cyfrowy Polsat Może wytłumaczysz skąd i dlaczego te blokady? Na PSP PPV od 3 do 6 to jeszcze rozumiem ale na zwykłych?! 

 

 

9a526d0a35248f5emed.jpg

 

8 godzin temu, shark napisał:

Z głosu wynika, że to młode chłopaki, ale nawet dobrze sobie radzą i chce się ich słuchać.

 

8 godzin temu, kingofsouth napisał:

Zawsze to coś innego jak ten Borek.  :)

 

8 godzin temu, roberttosat napisał:

To ma być komentarz audiodyskrypcyjny. Posluchalem chwilę tego ale mało gadają na temat gdzie się piłka znajduje, kto ją przyjmuje a taki z założenia powinien być ten komentarz. 

To komentuję chyba Gapek, z  weszło ten w wielkich okularach.

Edytowane przez xut2zs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...