Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No i? NC+ reklamuje się również na kanałach Polsatu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wam też, że na meczu Realu co jakiś czas pojawia się, na jakąś sekundę, czarne tło. Taka jakby migawka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Mi nie pojawia się żadna migawka.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku (off-topic).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wichniarek to wzór komentatora eksperta. Ogarnia czołowe ligi, drużyny, dobrze czyta grę, jest perfekcyjnie przygotowany. 

• Popieram 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgodzę z się z Tobą, tylko delikatnie z matematyką u Niego słabo jak podliczał punkty Juventusu i Manchesteru 😀

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

I jeszcze wyszło mu, że Sanchez gra w MU już półtora sezonu. Rzeczywiście perfekcyjne przygotowanie.

Ja bym powiedział, że wyróżnia się na tle innych ekspertów Polsatu, ale do perfekcji jeszcze dużo brakuje.

Edytowane przez vigoo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, lukas_k napisał:

Wichniarek to wzór komentatora eksperta. Ogarnia czołowe ligi, drużyny, dobrze czyta grę, jest perfekcyjnie przygotowany. 

Szczerze- mnie nie porywa jego komentarz. Dużo lepiej wypada w studiu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wichniarek na tle innych komentatorów 2. planu wypada wg mnie dobrze, ale podpisuje się pod tym co pisze @wislok  w studiu lepiej wyglada jego komentarz do oceny sytuacji z meczów. Dla mnie na równym stopniu wraz z Panem Andrzejem Strejlau’em.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, shark napisał:

Wichniarek na tle innych komentatorów 2. planu wypada wg mnie dobrze, ale podpisuje się pod tym co pisze @wislok  w studiu lepiej wyglada jego komentarz do oceny sytuacji z meczów. Dla mnie na równym stopniu wraz z Panem Andrzejem Strejlau’em.

Co to za stacja,że dla większości kibiców najlepszym ekspertem jest 80 letni starszy pan..wstyd Polsacie.

• Że co, proszę? 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@fanMMA - a co wiek człowieka ma do tego? W większości przypadków im starszy tym lepszy.

• Popieram 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiele ma,bo chyba z wiekiem w dodatku tak zaawansowanym zazwyczaj pojawiają się problemy z rozróżnianiem zawodników,brak ogarnięcia mediów społecznościowych(a nie oszukujmy się tam jest najwięcej informacji w szybkim czasie) więc według mnie to wstyd dla Polsatu że nie potrafią zaprosić młodych pasjonatów piłki na czasie a goszczą ciągle ludzi którzy nie mają pojęcia o piłce,osoby które nie potrafią nawet przeczytać nazwiska z kartki lub tzw:nudziarzy którzy tylko przytakują innym..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Syf i memy z FB/Twittera może przeczytać każdy we własnym zakresie. Prawdziwej wiedzy i doświadczenia to nie zastąpi, a Andrzej Strejlau akurat w telewizji i radiu wypada dobrze.

W brytyjskich kanałach codziennością są prezenterzy i goście często w okolicach 70tki i wyżej.

Edytowane przez bugmenot
  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wiem,zresztą też lubię słuchać pana Andrzeja,ale serio w poważnej polskiej stacji(jednej z największych) nie ma kogoś młodego "na czasie" co miałby wiedzę i potrafił ją przekazać w przystępny sposób?

• Popieram 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Całe studio LE, poświęcone lidze mistrzów, brawo Polsat

• Smutne 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dopóki nie będzie multiligi to te kanały to jedno wielkie dziadostwo

mam dostęp do tych kanałów dzieki kodom za grę ale i tak oglądam zagraniczną transmisję gdyż tylko tam jest multiliga

• Lubię to 2
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież odpoczątku mówił że nie bedzie multiligi, 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no i co z tego, ale i tak to jest dziadostwo, mam te kanały których i tak nie ogladam, tylko zagraniczną transmisję  bo tam jest multiliga, jestem ciekawy który [beep] z polsatu tak postanowił że nie ma multiligi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Umowa wymaga , transmisji z wszystkich meczów LM. Stąd ta decyzja, niemaja kanału na multilige

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, Witek678 napisał:

Umowa wymaga , transmisji z wszystkich meczów LM. Stąd ta decyzja, niemaja kanału na multilige

Co to za problem zrobić kanał Premium 7? Jak to takie super HD i takie Premium,że nawet kucharze są w studio to mogliby utworzyć jeszcze jeden kanał..

• Lubię to 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Ipli mogliby, ale widać niechcą, a co Premium 7,  pytaj Polsatu, dlaczego muszą wszystko kodować, Euro. MS w siatkówce, teraz LM. tego w NC+ nie było

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam LM oglądam od 1/4 dopiero. a teraz tylko skróty 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi