Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czytam te komentarze i widzę niemal same negatywy. 

W sumie nie ma co się dziwić.  Mam nadzieję,  że z czasem sam Polsat dojdzie do podobnych wniosków jak forumowicze Satkuriera i coś zacznie zmieniać. 

 

Ja osobiście obejrzałem może z dwa mecze Bayernu.  

Ale od stycznia dziękuję za te kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to takie nowe?  Mam wrażenie,  że lepsze opinie były po fazie eliminacyjnej niż są teraz,  po kilku kolejkach fazy grupowej.

Mi najbardziej w Polsat Sport Premium brakuje Multiligi niestety.  Reszta jest dla mnie w sumie obojętna - tym bardziej,  że studiów przedmeczowych raczej nie oglądam.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku (off-topic), połączono ze sobą dwa posty jeden pod drugim, powstałe na skutek usunięcia innego postu znajdującego się wcześniej pomiędzy nimi.
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 27.10.2018 o 00:03, bugmenot napisał:

@kamil2505 weź poprawkę, że to jest reakcja na "nowe". Jak wystartowało nSport, Eleven itd to też wszystko było dla wielu osob źle ;).

 

W przypadku Eleven dalej jest źle stacją która dnia nie potrafi wytrzymać bez problemów technicznych. 

 

A co do nSport, to narazie to Polsatom bardzo dużo brakuje. Multiliga, 3D, lepis komentatorzy. Studio na innym normalnym poziomie.

Edytowane przez darius010
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mam czas i pierwszy raz oglądam całe studio od 18. Przecież to jest żenujące. Ludzie klaszczą jakby co najmniej witali Ronaldo wchodzącego do studio. Te przybijanie piątek przy wejściu...Dziekanowski niczym bokser wchodzący na ring.

Rozmowy o jedzeniu, gotowanie na ekranie, Hirek opowiada z kartki o Maradonie...To studio jest tragiczne. Przez 20 minut będą opowiadać o 8 spotkaniach?

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie 3 godziny studia praktycznie o niczym.Powinni to lepiej opakować.Brak grafik z tabelami grup,terminarzem itp Brak ogólnej grafiki co gdzie pokazują. Za dużo bzdur a za mało czasu na inne spotkania. Jak oni chcą zachęcić do wyboru spotkania poświęcając mu 5 minut z 3 godzin ??? Przykładowo oglądając od 18 nie dowiedziałem się w jakich składach wyjdą Inter i Barcelona a to jeden z dwòch meczów dnia.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, gregor111 napisał:

Dzisiaj mam czas i pierwszy raz oglądam całe studio od 18. Przecież to jest żenujące. Ludzie klaszczą jakby co najmniej witali Ronaldo wchodzącego do studio. Te przybijanie piątek przy wejściu...Dziekanowski niczym bokser wchodzący na ring.

 

 A co w tym dziwnego ? Dostali 50 czy 70 zł to słuchają się co im treser każdy.  Programy z publicznością na tym polegają, siedzi tam gdzieś gość poza kadrem który każe im co mają robić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się,następnym gościem będzie znany i niekoniecznie lubiany Zenek Martyniuk ;)

 

Być może będzie to nawet szlagierowy numer śpiewu w fontannie ?

 

Może dodam o co chodzi bo niektórzy mogą nie skumać.

 

https://www.cda.pl/video/639211ad

Edytowane przez djadijos
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...