Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@roberttosat będą płacić za to samo. Niczego to dla nich nie zmieni bo przecież CP nie zabierze im i nie da innym :D.

Widać wyraźnie dlaczego w NC+ nie było wszystkich spotkań. Dziś właściwie żaden mecz mnie nie interesował. LM robi się coraz bardziej mdła w fazie grupowej. Mecze do oglądania zaczną się dopiero od 1/8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tak. Przedwczoraj przedłużałem umowę. Miła pani z DUK proponowała właśnie pakiet Polsat Sport Premium. Nie ukrywam, że przez chwilę się wahałem. Cena i czas umowy zrobiły jednak swoje. Ale po wczorajszym otwartym oknie gdy oglądałem mecz Man-Juve, oraz inne....to ja naprawdę nie żałuję, że nie mam tego pakietu. Komentarz....totalne dno. Dźwięk.... Za darmo to i owszem. Ale inaczej...NIE 

Edytowane przez flot
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że Tomasz Smokowski nie nadaje się do komentowania - jakby prowadził ceremoniał pogrzebowy. Skleja zdania jak 70-latek. To już Szpakowski lepiej komentuje mimo swoich licznych wpadek. Lepiej niech tylko prowadzi studio. W Polsacie nie mają właściwie komentatorów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, SatZnawca napisał:

Czy też macie takie uczucie że LM w PSP to już nie to samo co było na C+? Nie czuć tej atmosfery, nie czeka się aż tak na mecz, wszystko jakieś takie "grobowe" no i jeszcze te wyciszanie trybun..

Wczoraj był taki wieczór niefortunnych zdarzeń na Polsacie. Brak synchronizacji obrazu i dźwięku w meczu wieczoru. W studio prowadząca Chylewska - no tam akurat powinien być Smokowski. Mam wrażenie, że na siłę tą Chylewską w studio trzymają. Kobieta w studio - będzie nowocześnie. Jeszcze męczyli ludzi Dziekanowskim do północy. ;)  Borek, Iwanow, Wichniarek - na nich powinien stawiać Polsat najbardziej, to i odbiór będzie lepszy. :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety muszę się zgodzić z przedmówcami. Drętwo to wyglądało. Kłopoty techniczne pominę, może to przypadek, każdemu może się przecież zdarzyć. Ale w C+ wszystko wyglądało znacznie, znacznie lepiej.

 

Po krokach Cyfrowego Polsatu można wywnioskować, że sprzedaż jednak nie idzie tak jak się tego spodziewali. Z nc+ mają umowę tylko do czerwca, więc upchnęli póki co tylko ten sezon. Najpierw była buta (zagranie z kablówkami, czyli rzucenie kosmicznej oferty i danie krótkiego czasu na decyzję w dodatku w weekend, brak otwartego okna nawet na pierwszy mecz kolejki, oferta PPV z ceną 40 zł za dzień meczowy, itp.). Teraz mięknie faja i zrobili jeden dzień otwartego okna. Świetnie, ale jak już ktoś pisał, takie coś mogli zrobić na samym początku. Ale nie, wtedy była pycha. Teraz więc próbują coś ratować. Pukają też do barów, hoteli i pubów. 

 

A mogliby dać możliwość kupienia pakietu bez lojalnościowej umowy, jak np. paczkę Eleven albo HBO. Nawet troszkę drożej, ale jednak. 

 

Marzę o tym, żeby oni nie nabywali już lepiej żadnych praw sportowych. U mnie mają czerwoną kartkę. Teraz nie kupię nawet, jak będzie za dychę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież mecze były rozgrywane już o godzinie 18.00. Te 15 minut nie jest kłopotem. Idą w kącik muzyczny zamiast w to co pisałem.

Cytat

PSP zbyt skupia się na wybranym przez siebie meczu i jego omawiają przez dwie godziny. Chciałbym i tego mi brakuje- omówienie wszystkich czekających nas spotkań, analiza gry danych zespołów, przegląd prasy przed meczami , fragmenty przedmeczowych konferencji. To jest zbyt przegadane, do tego by wystarczyło studio Cafe Futbol. 

O godzinie 18.00 powinni omawiać czekające nas spotkania o 18.55, przeanalizować sposób gry zespołów, pokazać zapowiedź z prawdziwego zdarzenia z wypowiedziami zawodników, fragmentami konferencji prasowych, treningów itp. Nie wiedzą na czym ma to polegać to niech sobie odtworzą studia TVP podczas Mundialu, gdzie nie brakowało tego typu materiałów. Od godziny 19.00 powinni analogicznie omawiać spotkania z godziny 21.00 . Nie tylko mówić o jednym, które wybrali na główną antenę. Te analizy to raptem 2-3 akcje w przerwie i po meczu to samo z jednego spotkania. To zdecydowanie za mało.

No i multiliga- jak widać wiele osób jej potrzebuje i Polsat powinien o niej pomyśleć.

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po sobie widzę jak mocno jej brakuje - jak była Multiliga, to każdy wt i śr z LM siedziałem te bite 2h przed TV, a teraz, od początku startu LM, to obejrzałem może w sumie z półtora meczu. Po prostu nudzi mnie strasznie i drażni oglądanie całego spotkania od początku do końca (jakiś arcyciekawy mecz trafi się raz na 10 spotkań, a weź jeszcze na niego traf). Skakanie po kanałach, to już zupełnie porażka i żadne rozwiązanie. W multilidze non stop coś się działo, a to bramka, a to karny, a to słupek, a to powtórka fajnej akcji i człowiek się potem dziwił, że ten czas tak szybko minął i już koniec spotkań.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...