Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, SatExpert napisał:

Za półtora godziny swoją premierę na PSP będzie miała UEFA Youth League (Inter - Tottenham), a o 16:00 prawdopodobnie zobaczymy w pierwszym składzie FC Liverpool'u Kamila Grabarę (jeszcze nie ma składów, ale bądźmy dobrej myśli). :)

https://satkurier.pl/news/173882/1-kolejka-ligi-mlodziezowej-uefa-w-polsacie-sport-premium.html

 

 

UEFA Youth League? Hm… #Nikogo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Maximus2 napisał:

Oczywiście, że każdy ma wybór. Chodzi mi o cenę pojedynczego meczu. 40zł to jak za całą galę KSW. Kiedyś na onecie dało się wykupić pojedynczy mecz i nie była to taka wysoka kwota.

 

Na tym polega telewizyjny biznes, by zachęcić klienta na umowę 2-3 letnią (stałego opłacania abonamentu) zamiast jednorazowo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, muza_tv napisał:

 

Na tym polega telewizyjny biznes, by zachęcić klienta na umowę 2-3 letnią (stałego opłacania abonamentu) zamiast jednorazowo ;)

 

No właśnie na to wychodzi. Niby oferują dostęp do pojedynczych meczy ale ceną zniechęcają. Bardziej opłaca się wziąć cały pakiet(za 10-15zł) nawet dla obejrzenia jednego meczu niż wykupić pojedynczą transmisję za 40zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SatExpert napisał:

No ja czasem oglądałem YL na nSport+ (zaliczyłem wszystkie mecze Legii), a od tego sezonu będę oglądać ALL co będzie transmitowane z tych rozgrywek na PSP. ?

Telemetru nie masz, a kanały nie są monitorowane, więc nawet jakbyś oglądał więcej niż wszystko, to nie dałbyś im sobą zarobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, muza_tv napisał:

 

Na tym polega telewizyjny biznes, by zachęcić klienta na umowę 2-3 letnią (stałego opłacania abonamentu) zamiast jednorazowo ;)

A jeszcze niedawno @muza_tv się łudził, że mu puszczą LM także na zwykłych Polsatach Sport, tylko z reklamami. A tu gucio. ;)

Edytowane przez vigoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Sorek21 napisał:

Nie rozumiem tego lamentu. Oferta długoterminowa, czy w PPV jest dobrowolna i nie ma przymusu tego kupować.

Forum jest od wyrażania swoich opinii i dyskutowania. Osoba ma prawo napisać,że uważa cenę 40 zł za dostęp do pojedynczego meczu za wygórowaną stawkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie naprawdę nieźle to wszystko wygląda, tylko ten Dziekanowski. Szkoda, że nie ma opcji automatycznego wyciszenia TV, gdy on przemawia.

2 minuty temu, wislok napisał:

Forum jest od wyrażania swoich opinii i dyskutowania. Osoba ma prawo napisać,że uważa cenę 40 zł za dostęp do pojedynczego meczu za wygórowaną stawkę. 

No nie mówcie mi, że ktoś o zdrowych zmysłach wykupi jeden mecz za 40 zł.  Ja przedłużyłem umowę na 36 miesięcy. Wiadomo długa umowa, ale za 40 zł mam opłacone 4 miesiące , a nie jeden mecz. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jest w stanie kupić galę boksu/ksw za 40zł za wieczór, to i kupi mecz. :D

Na Polsatsport.pl z kolei reklama w tle Ipli, a tam pakiet za 40zł na tydzień. :)

Dziwi mnie, że Polsat nie wziął Wiśniowskiego, tylko go sprzątnął Eleven. Zawsze to kolejne medialne nazwisko w ekipie.

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, ezequiel93 napisał:

Rzeczywiście bardzo irytujący jest Dziekanowski. ;-)

Na plus Wichniarek jako ekspert Polsatu. :)

Zgadzam się. Tylko po co ten Panas? Bo mają wolne krzesło? Jego miejsce jest na scenie, a nie w studiu Ligi Mistrzów.

 

Jedno drzewo - wierzba płacząca - Pan Dziekanowski w zupełności wystarczy :P

 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...