Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O mamo, jak spojrzałem na rozpiskę komentatorską przy LM to przeszły mnie ciarki zażenowania. W sumie wcześniej się nad tym nie zagłębiałem ale nie myślałem, że w Polsacie jest aż taka bieda z komentatorami. 

Druga sprawa, dwa mecze o 19 z Ligi Europy to już podchodzi pod kompromitacje. Ja rozumiem, że nie są to priorytetowe rozgrywki dla nich ale szanujmy się, stworzyli nowe kanały, każą za nie płacić jak za zboże a jak przychodzi co do czego to dostajemy LM ze słabym komentarzem i okrojoną do granic możliwości Ligę Europy? Cztery mecze o 19 we czwartek jeszcze by przeszły ale dwa?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. kolejka LE

18:45 PAOK Saloniki - Chelsea Londyn (PSP 1)
Komentarz: Cezary Kowalski - Dariusz Wdowczyk

18:45 Dynamo Kijów - Astana (PSP 2)
Komentarz: Bożydar Iwanow - Andrzej Strejlau

20:15 F91 Dudelange - AC Milan (PSP PPV 3)
Komentarz: Piotr Przybysz - Robert Zieliński

20:15 Arsenal - Vorskla (PSP PPV 4)
Komentarz: Marcin Feddek - Tomasz Łapiński

20:15 Slavia Praga - Girondins de Bordeaux (PSP PPV 5)
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk - Jacek Ziober

20:15 Dinamo Zagrzeb - Fenerbahce (PSP PPV 6)
Komentarz: Grzegorz Michalewski - Marcin Kalita

20:50 RB Lipsk - Salzburg (PSP 1)
Komentarz: Mateusz Borek - Tomasz Hajto (z Lipska)

20:50 PFC Ludogorets 1945 - Bayer 04 Leverkusen (PSP 2)
Komentarz: Andrzej Janisz - Filip Jastrzębski

 

I UWAGA !!! We wtorek w studio LM jako gość pojawi się Janusz Panasewicz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studio we wtorek:

Prowadzący: Paulina Chylewska

Goście: Artur Wichniarek, Dariusz Dziekanowski, Janusz Panasewicz, Roman Kołtoń

Analiza: Marcin Feddek - Tomasz Łapiński

Balkon: Przemysław Iwańczyk

 

Studio w środę:

Prowadzący: Tomasz Smokowski

Goście: Artur Wichniarek, Goncalo Feio, Dariusz Wdowczyk, Roman Kołtoń

Analiza: Marcin Feddek - Tomasz Łapiński

Balkon: Szymon Rojek

 

5 minut temu, MartinFC napisał:

Czy mecze LE też będą miały ''lajw'' od 20.14?

Tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, the cable guy napisał:

Janusz Panasewicz? Poważnie? Kiedy będzie Krzysztof Krawczyk, Maryla Rodowicz albo Doda? ?

 

Akurat Janusz Panasiewicz w porównaniu to tych osób które wymieniłeś jest czynnym kibicem i według mnie będzie lepszym gościem w studio niż nie jeden były piłkarz lub dziennikarz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, akeda napisał:

 

Akurat Janusz Panasiewicz w porównaniu to tych osób które wymieniłeś jest czynnym kibicem i według mnie będzie lepszym gościem w studio niż nie jeden były piłkarz lub dziennikarz .

 

To studio ma być pełne kibiców czy ekspertów, którzy mają coś do powiedzenia? Bo jeżeli mają tam siedzieć kibice to po co w ogóle to prowadzić i oglądać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio zamierzacie oglądać studio? Bo w fazie grupowej mogłoby w ogóle nie istnieć. Przy nowej formule dwa mecze w środku tygodnia jeden po drugim, to i tak cztery godziny przed telewizorem. ;) Ja sobie obejrzę mecze i  nagram skróty, a w studio może może siedzieć Tomasz Jacyków. :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, roberttosat napisał:

 

To studio ma być pełne kibiców czy ekspertów, którzy mają coś do powiedzenia? Bo jeżeli mają tam siedzieć kibice to po co w ogóle to prowadzić i oglądać?

 

Czasami lepszy kibic niż tak zwany ekspert mówiący za każdym razem to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UEFA Europa League powered by Polsat. Your welcome! ?

 

15 milionów zł za nowe studio? Nieźle. Oby tylko wykorzystali je bardziej i nie tylko do rozgrywek UEFA. Szkoda tylko, że nie starczyło na porządniejszy ekran do analiz i nie umieścili go nieco bliżej. Ten co mają, to wygląda jak coś z odzysku i pierwszych lat tego typu ekranów. Taki CNN w USA ma coś ciekawszego, płynniejszego, sprawniejszego.

 

Ciekawe ile poszło na studio Polsatu Games, które jest nieco mniejsze, ale właściwie prawie takie same. Przynajmniej z wyglądu.

 

 

.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, mrozio11 napisał:

O mamo, jak spojrzałem na rozpiskę komentatorską przy LM to przeszły mnie ciarki zażenowania. W sumie wcześniej się nad tym nie zagłębiałem ale nie myślałem, że w Polsacie jest aż taka bieda z komentatorami. 

Druga sprawa, dwa mecze o 19 z Ligi Europy to już podchodzi pod kompromitacje. Ja rozumiem, że nie są to priorytetowe rozgrywki dla nich ale szanujmy się, stworzyli nowe kanały, każą za nie płacić jak za zboże a jak przychodzi co do czego to dostajemy LM ze słabym komentarzem i okrojoną do granic możliwości Ligę Europy? Cztery mecze o 19 we czwartek jeszcze by przeszły ale dwa?

Przecież tam za guru eksperta uchodzi gość co zmienia swoje teorie w zależności od tego co się wydarzyło... pierwszy lepszy przykład poniżej... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak przewidywania okazały się słuszne. Polsat będzie promował Bayern.

Ja wiem że Lewy i tak dalej ale sory. Ten mecz nie jest ciekawszy od meczu PSG-Lpool.

Borek i Hajto powinni dostać do komentowania Bundesligę i byłby spokój a nie wykręcać takie numery.

Całe szczęście że wszystkie mecze pokazują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Emil.1603 napisał:

No przecież w ciągu tych 8 lat taki Lewandowski gra inaczej, gra gdzie indziej, ma tam te swoje sukcesy, więc jak tutaj nie zmienić zdania o kimś i jego dalszych dokonaniach? O Ronaldo też będą mówić inaczej jak sobie pogra te parę lat w Juventusie.

No  nie do końca. Sprawne oko potrafi dostrzec czy ktoś ma talent  czy nie. Dlatego BVB wziął , bo dostrzegł w nim to, czego nie widział "znający go bardzo dobrze Kołtoń". . Zresztą to jeden z wielu przykładów kiedy Romek potrafi mówić odwrotnie niż eszcze niedawno twierdził. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sorek21 napisał:

Komentatorzy są gorsi w Polsacie to fakt,ale przynajmniej nie muszę się martwić czy zobaczę każdy mecz swojej drużyny.

 

Ja też kibicuję Juventusowi i jakoś w tamtym jak i w poprzednim sezonie wszystkie mecze pooglądałem. I nawet lepiej bez zbędnego pier... komentatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...