Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam, ale kto "mądry" wpadł na pomysł, by ze stadionu komentować mecz Monaco-Atletico, a nie Liverpool-PSG? Przecież to jest jakiś żart... Wszystko po to, by po meczu zrobić wywiad z Glikiem? Śmieszne. Chcą 40 zł na tydzień, a już na starcie człowieka irytują. Proponuję, by w następnej kolejce robić ze stadionu mecz Lokomotivu...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, miragepl napisał:

Przepraszam, ale kto "mądry" wpadł na pomysł, by ze stadionu komentować mecz Monaco-Atletico, a nie Liverpool-PSG? Przecież to jest jakiś żart... Wszystko po to, by po meczu zrobić wywiad z Glikiem? Śmieszne. Chcą 40 zł na tydzień, a już na starcie człowieka irytują. Proponuję, by w następnej kolejce robić ze stadionu mecz Lokomotivu...

A jaka to dla ciebie różnica, że komentator pojedzie na wycieczkę czy nie ? Żadna. Bardzo dobrze, że wybierają mecze w których bez problemu zrobią wywiad bo innych korzyści dla widza z wycieczki na stadion komentatora nie ma.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mad85 napisał:

A jaka to dla ciebie różnica, że komentator pojedzie na wycieczkę czy nie ? Żadna. Bardzo dobrze, że wybierają mecze w których bez problemu zrobią wywiad bo innych korzyści dla widza z wycieczki na stadion komentatora nie ma.  

Oj bzdura. I powie Ci to każdy komentator. Zupełnie inaczej komentuje się mecz ze stadionu, a inaczej z dziupli. Kocioł jaki będzie na Anfield w meczu z PSG w porównaniu do pikniku w Monaco? Jest gigantyczna różnica w odbiorze samego meczu i tego jak dziennikarz/komentator przeżywa dane spotkanie. Ale skoro wolisz posłuchać, co po meczu mają do powiedzenia polskie gwiazdeczki, to proszę bardzo ;) Każdy ma swoje preferencje i oczekiwania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocioł na Anflied ? hahaha chyba piknik.  Co niby powie komentator, że woli jechać na wycieczkę ?   Każdy normalny powie, że woli jechać na stadion niż oglądać w TV ale dla widza przez TV nie ma to żądnego znaczenia.

 

Nie wiem kto ci tych bzdur naopowiadał o tym, że jest jakaś różnica w odbiorze meczu ale zmartwię bo jej nie ma i to tylko umiejętności komentatora, jego ekspresja ba komentowanie ze studia jest znaczne lepsze dla widza bo komentator ma lepsze warunki do pracy, lepszy sprzęt niż na stadionie

 

Bo tylko Polscy piłkarze gwarantuje wywiad, w C+ bardzo rzadko były wywiady z innymi co jest zrozumiałem bo jeśli jest milion chętnych to Polska stacja zawsze będzie ta końcu listy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie było tak źle z tymi rozmowami z piłkarzami z innych krajów. Jeśli pochodzenie danej stacji rzeczywiście ma znaczenie, to teraz może być gorzej - bądź co bądź Canal+ na większą rozpoznawalność w Europie niż jakiś Polsat. Nie żeby mnie to interesowało, bo piłkarze do najinteligentniejszych nie należą i rzadko kiedy mają coś do powiedzenia, tak gwoli ścisłości. Szkoda, że zrobiono z tego priorytet przy wyborze meczów itd. Lepszy duet zazwyczaj wyląduje w PSP1, a w tej kolejce hit wylądował na PSP2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie olbrzymi minus brak multiligi. Reszta cóż, wolałem Lm w NC+ ale, że nie mam niestety na to wpływu, musi być Cyfrowy Polsat - moja ulubiona platforma!. Ale brak multiligi, to dla mnie poważne niedociągnięcie. Gdy nie gra FCB nie ma dla mnie meczów pierwszego wyboru. ML by się przydała do kolacji.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że się myliłem, jak kilka innych osób na forum, sądząc że będzie jakieś otwarte okno kanałów PSP. Gdyby coś takiego miało być to pewnie już byśmy o tym słyszeli. U mnie 16 miesięcy do końca umowy więc LM w CP nie obejrzę. Chętnie bym zobaczył jakieś dane na temat ilości przedłużonych/nowych umów dzięki ofercie PSP. Jest na to szansa na SATKURIER? Czy pozostanie to tajemnicą handlową CP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, the cable guy napisał:

Widzę, że się myliłem, jak kilka innych osób na forum, sądząc że będzie jakieś otwarte okno kanałów PSP. Gdyby coś takiego miało być to pewnie już byśmy o tym słyszeli. U mnie 16 miesięcy do końca umowy więc LM w CP nie obejrzę. Chętnie bym zobaczył jakieś dane na temat ilości przedłużonych/nowych umów dzięki ofercie PSP. Jest na to szansa na SATKURIER? Czy pozostanie to tajemnicą handlową CP?

Nie wiem czy prowadzone są takie statystyki. Klient przedłuża umowę lub zawiera,a to z jakiego powodu to robi to jego sprawa. Liczba subskrypcji PSP mogłaby coś powiedzieć, pytanie czy prowadzone są statystyki ilu z nich to nowi klienci,a ile "starych" . Jednak nie licz na to,że ujawnili by takie dane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za pieniądze jakie chcą za te pakiety to niewykorzystanie 6 kanałów o 18:55 to rzeczywiście kompromitacja, na konferencji pierwsza wspominka o LE padła dopiero na koniec gdy mówiło się o transmisji ponad 1000 spotkań, widać że te prawa w tych kanałach jakby tylko na doczepkę były.

W Ipli będą pokazane wszystkie 24 spotkania w czwartek.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...