Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale teraz poziom komentatorów sięgnął dna. Od kiedy to jeżeli pomiędzy linia a piłka jest zielone pole (tak to tłumaczyli) to piłka jest na aucie? Z tego co wiem piłka nie jest kwadratowa a jest kulą a jej punkt skrajny nie będzie się stykał z białą linią i jak to nazwali zielone pole będzie zawsze. A piłka powinna opuścić boisko całym obwodem. 

Edytowane przez roberttosat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwidoczniej nie tylko komentatorzy mieli z tym problem bo i sędziowie doświadczeni w niuansach długo to sprawdzali więc zluzuj trochę. Dla mnie komentarz był ok. Ja wiem że Wy uwielbiacie strzały z karabinu maszynowego Nahornego czy Pełki że statystykami ale ja wolę stonowany komentarz jak chociażby na BT czy SKY gdzie komentator nie papla jak katarynka 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mnqx napisał:

Ajax właśnie strzelił bramkę a Kowalski totalnie zero emocji, brak Borka jednak boli 

Bo to nie są żadni eksperci czy dziennikarze tylko w większości przypadków przebierańcy. 

 

Hajto pluje na Piątka w "Cafe Futbol", bo gra we Włoszech, a nie w Niemczech. 

 

Gdy Hiszpania dostała oklep na mundialu 2014 to część dziennikarzy z Borkiem na czele tweetowała w takim tonie jakby oddawali hołd po śmierci Papieża. A gdy jest okazja skrytykować Polaka rodaka to Państwo nieomylni pierwsi do koryta.  

 

Albo taki Ziober z Polsatu, który gdy komentuje mecz reprezentacji Francji czy Hiszpanii (chodzi o państwa w których grał jako piłkarz) to z automatu staje okoniem do ich przeciwników. Takich historyjek i przykładów można pisać na pęczki.  

 

Na pewno znacie temat, bo pewnie spotykacie się z tym na co dzień. Zero obiektywizmu to domena tego środowiska. Wystarczy tylko posłuchać takiego hipokryty jak Stanowski. Pewna retoryka pseudo dziennikarzy sportowych to w tym kraju standard.

Edytowane przez Project_ALF
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, bober1 napisał:

Najwidoczniej nie tylko komentatorzy mieli z tym problem bo i sędziowie doświadczeni w niuansach długo to sprawdzali więc zluzuj trochę. Dla mnie komentarz był ok. Ja wiem że Wy uwielbiacie strzały z karabinu maszynowego Nahornego czy Pełki że statystykami ale ja wolę stonowany komentarz jak chociażby na BT czy SKY gdzie komentator nie papla jak katarynka 

 

Nie mogę wyluzować bo mnie drażni taki komentarz gdzie teoria, że "jeżeli pomiędzy piłką a linią jest zielone pole to piłka na aucie". To jest żart i coraz bardziej doceniam komentarz nie Pełki a komentarz na TVP ktokolwiek by komentował ( no może poza dziadkiem emerytem).

 

A czy ktoś miał problem ze stwierdzeniem faktu autu to inna sprawa i nie jest ona omawiana przeze mnie. Sam nie wiem czy był aut czy nie było. Wyjaśniła by to kamera wzdłuż linii bocznej i o dziwo na taką ilość kamer brak 2 szt wzdłuż tych linii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz komentarza Kowalskiego wkurzające było też czekanie na skrót drugiego meczu. Nie rozumiem dlaczego nie można było puścić wcześniej skrótu Totków z Dortmundem. Kolejny plus dla TVP Sport, bo tam skróty są dużo szybciej i nie trzeba słuchać Dziekana. :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, bober1 napisał:

ja wolę stonowany komentarz jak chociażby na BT czy SKY gdzie komentator nie papla jak katarynka 

Jest sporo(niestety) komentatorów,którzy uwielbiają przekonywać że ich komentarz jest najważniejszą częścią widowiska a ta grupka biegająca po trawie to tylko dodatkowy acz nie najważniejszy smaczek do ich spektaklu.

Edytowane przez OlafS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejszy moment to wtedy gdy po golu na 1-3 stwierdzili, że Ajax zacznie tylko bronić wyniku. A tu nagle 1-4 Słaby, stronniczy, nacechowany śmiesznymi powielanymi stwierdzeniami. Bo przecież jakby sędzia nie uznał gola na 0-3 to akcja by też się rozpoczeła od połowy boiska i przebieg meczu się nie zmienił.  O wspomnianej kilka postów wyżej sytuacji z kolorami nie będę wspominał. Festiwal słabości potwierdził tzw. ekspert meczu Dortmundu, strasznie sztywny, twardo mówił jakby z zaciśniętymi zębami. Przemek Pełka słysząc taki komentarz myśli, że to audycja castingowa.

 

 

Jako że dziś mecz PSG  - Manchester United  również w 4K w Ipli, to mam taką prośbe do tych osób, które będą oglądały lub miały taką możliwość by podały modele tv box'ów na których to działa.

Edytowane przez MartinFC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Dajcie już spokój. Taki format sobie Polsat wymyślił i trzeba z tym żyć.  ;)

Poza tym kto ma czas od 18 siedzieć i to oglądać?

20:50 startuje 4K i wtedy włączę PSP. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Arkon napisał:

nie trzeba słuchać Dziekana

 

Trochę wczoraj przysypiałem na studiu pomeczowym i nie jestem pewien czy dobrze zrozumiałem całą sytuację. Czy Dziekanowski spierał się z tym polako-holendrem o jakieś holenderskie słówko? Bo miałem wrażenie, że chciał Holendra uczyć języka holenderskiego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, mingo napisał:

 

Trochę wczoraj przysypiałem na studiu pomeczowym i nie jestem pewien czy dobrze zrozumiałem całą sytuację. Czy Dziekanowski spierał się z tym polako-holendrem o jakieś holenderskie słówko? Bo miałem wrażenie, że chciał Holendra uczyć języka holenderskiego :D

Chodziło chyba o słowo z języka angielskiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...