Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, xut2zs napisał:

Da się wyłączyć głos Kołtonia tak żeby zostawić głos pana Andrzeja. No szlak mnie trafia z tym Alea, k***** Haler, w ostateczności `aler, i te okrzyki jakby erekcję miał. Na tym swoim kanale może i umie gadać ale do komentowania to się tak nadaje jak Tomaszewski na eksperta.

Człowiek piszczałka ten RoKo :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentuje dopiero dziś bo czasu nie miałem wcześniej. Testowałem tą transmisję 4K u siebie i subiektywnie oceniając jakość na IPLI zdecydowanie lepsza niż ta sama transmisja PSP 1 w UPC (choć to Super HD wygląda ogólnie lepiej niż większość kanałów HD). Podczas kolejnej kolejki, jak ponownie będzie LM w 4K na IPLI będę mógł porównać do Canal+ 4K Ultra HD. Udało mi się dorwać 4K UltraBOX+ od nc+ ? Choć oglądałem już kiedyś jakieś 2-3 mecze u znajomego na C+ 4K UHD to jednak co innego sprawdzić u siebie jak z jakością. ?

W dniu 19.02.2019 o 07:27, kingofsouth napisał:

@kubus.kul,myślę , ze dobre łącze to podstawa.  :cool:

W dniu 19.02.2019 o 22:52, kingofsouth napisał:

Podsumowując dzisiejszy wieczór ;) Większa liczba oglądających mecz w jakości 4K, a cały mecz bez przycięć, buforowania itd. Jest dobrze. 

Właśnie u mnie, pomimo raczej dobrego łącza (UPC 500 Mb/s) wystąpiły problemy. Do 40 minuty jakieś takie bardzo krótkie 1 sekundowe wstrzymania (3-4 razy), tak od 40 minuty coś ze 4 razy buforowało i zaczęło mnie to wkurzać. Przełączyłem na telewizje normalnie na 2 połowę. Jednak koło 60 minuty wróciłem do IPLI i na początku transmisja znów nie szła stabilnie, podobnie jak w końcówce 1 połowy, dopiero gdzieś od 70 minuty do końca wszystko szło bez żadnych problemów. Zastanawiam się co jest problemem. Czyżby UPC ma słabe dojście do serwerów IPLI czy też może na osiedlu mamy jakieś wąskie gardło i wieczorem światłowód nie wyrabia. Parę razy zauważyłem już że nie było pełnej prędkości wieczorem, ale nie było tez mniej niż 400 Mb/s.

W dniu 20.02.2019 o 09:39, mad85 napisał:

Jak ktoś ma przycięcia Ipli to problem może leżeć w Wifi, ta aplikacje są delikatne i reagują na minimalne zaniki zasięgu, po kablu powinno być ok.

Mój TV ma Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac, łączy się na pełnej prędkości z routerem, który jest w tym samym pokoju. Do tej pory nie występowały żadne problemy w innych serwisach jak np. Netflix, HBO GO, YouTube itp. Następnym razem spróbuję na kablu połączyć TV z routerem.

Edytowane przez kubus.kul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
W dniu 19.02.2019 o 21:55, Krzysiek11:) napisał:

Obraz wcale nie jest gorszy niż na C+4K. Jeśli ktoś tak twierdzi to zaklina rzeczywistość.

Włącz sobie  teraz mecz na Canal+4K. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Jakość obrazu na podobnym poziomie moim zdaniem. Zobaczymy dzisiaj pojedynek ESA. Bo dziejszy mecz angielskiej to się nawet nie umywa do testowego 4K na IPLI.

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Kolejny mecz w 4K. :D

6 marca PSG - Manchester United

Transmisja będzie dostępna na urządzeniach Android TV z wsparciem 4K UHD oraz SAMSUNG Smart TV Tizen 4K UHD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Real Madryt – Ajax Amsterdam

Komentarz: Mateusz Borek - Andrzej Niedzielan (z Madrytu)

 

Paris Saint-Germain – Manchester United

Komentarz: Tomasz Smokowski - Tomasz Hajto (z Paryża)

 

SSC Napoli – Red Bull Salzburg
Komentarz: Bożydar Iwanow - Artur Wichniarek (z Neapolu)

 

Źródło --> http://weszlo.com/Trybuna/rozklad-jazdy-01-07-03-2019/

Edytowane przez tyrla
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.03.2019 o 12:29, tyrla napisał:

Real Madryt – Ajax Amsterdam

Komentarz: Mateusz Borek - Andrzej Niedzielan (z Madrytu)

 

Paris Saint-Germain – Manchester United

Komentarz: Tomasz Smokowski - Tomasz Hajto (z Paryża)

 

SSC Napoli – Red Bull Salzburg
Komentarz: Bożydar Iwanow - Artur Wichniarek (z Neapolu)

 

Źródło --> http://weszlo.com/Trybuna/rozklad-jazdy-01-07-03-2019/

Aktualna ta rozpiska, czy jednak nastąpiła zmiana? Jeśli Kowalski zastąpi Borka, to fatalna wiadomość dla kibiców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii dekoderów bym się nie czepiał - mając multiroom i stojące obok siebie wifibox+ i HD 5500s (chociaż jest problem z cichym dźwiękiem) o wiele lepiej chodzi ten drugi. Natomiast przyznawanie nagrody tym kanałom to żart, słusznie ktoś zwrócił uwagę że do prima aprilis jest jeszcze trochę czasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...