Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

NC+ nawet nie zarabiając na sprzedaży Mistrzowskiej Piłki i tak jest do przodu, przecież nie wydali ani złotówki na te prawa a i tak je mają. Poza tym zapowiadanego odpływu abonentów z powodu utraty tych praw też nie ma. Powiedziałbym, że nc+ lepiej wyszło na tym, że polsat im te prawa odsprzedał w postaci PSP niż mieliby je kupić dla siebie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym Ty w ogóle piszesz?Z jakim opóźnieniem?Minutowym?W momencie gdy ja mam na smartfonie z 10 aplikacji,które mi mogą wynik pokazać o znajomych nawet nie wspomnę..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@shevchenko1987 najmądrzejsze by były gdyby zostały wypowiedziane bez ironii. Wichniarek to powiedział żeby w pewien sposób usprawiedliwić siebie i pozostałych, a ośmieszyć "hejterów", którzy by im wypomnieli jak się bardzo znają na piłce. To była zawoalowana obrona siebie i pozostałych "ekspertów". 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, "Dziekan" ma tam jakieś specjalne układy, bo jest zdecydowanie częściej od innych. "Smok" ma po prostu wieloletnie doświadczenie w tym co robi najlepiej, czyli prowadzenie studia dzięki czemu jako jedyny wnosi koloryt do tego smutnego studia ;)

 

Ciekawe czy (bardzo) żałuje transferu do CP...

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam hejterów, którzy twierdzą, że LM straciła na atrakcyjności bo przesunięto mecze o 15 minut albo, o zgrozo, przejął je Polsat. Jakby Polsat miał wpływ na to jak przebiega spotkanie. Co więcej, hejterzy twierdzą że jakby NC+ pokazywała tegoroczna LM to wtedy wszystko byłoby cacy. Naprawdę nie wiem czy mam się śmiać czy płakać słuchając takich teorii.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nc+ nie byłoby cyrku w postaci klaskającej na zawołanie publiczności, kuchni mistrzów, muzyki mistrzów, pseudoekspertów w studio, niemerytorycznych dyskusji, mało emocjonującego komentarza (za wyjątkiem Borka, Iwanowa czy Smokowskiego [choć on lepiej jak studio prowadzi dla mnie]). Tyle "grzechów" Polsatu mogę wymienić które mi się osobiście rzucają w oczy po paru miesiącach LM w ich wykonaniu. 

  • Popieram 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwo obalić Twoje żale. Polsat utworzył kanały tylko pod LM więc oczywistym jest, że ma więcej czasu w ramówce niż NC+ więc studia są długie. A co do gotowania itp. Nie od dziś wiadomo jaki target to użytkownicy Polsatu. Jeszcze jak byłem nastolatkiem to w szkole było wielkie wow jak ktoś miał C+ a CP było dla każdego. Stąd gotowanie i inne takie coby Grażyna z Andrzejem się również zaciekawiła. Od dawna nie rozumiem zachwytów nad studiami itp. tylko ludzie którzy naprawdę nie mają co robić oglądają studio od deski do deski. Dla normalnych ludzi najważniejszy jest mecz w dobie internetu, gdzie te wszystkie smaczki w studiu są podawane

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, bober1 napisał:

Łatwo obalić Twoje żale. Polsat utworzył kanały tylko pod LM więc oczywistym jest że ma więcej czasu w ramówce niż NC+ więc studia są długie. A co do gotowania itp. Nie od dziś wiadomo jaki target to użytkownicy Polsatu. Jeszcze jak byłem nastolatkiem to w szkole było wielkie wow jak ktoś miał C+ a CP było dla kazdego. Stąd gotowanie i inne takie coby Grażyna z Andrzejem się również zaciekawila. Od dawna nie rozumiem zachwytów nad studiami itp. tylko ludzie którzy naprawdę nie mają co robić oglądają studio od deski do deski. Dla normalnych ludzi najważniejszy jest mecz w dobie internetu gdzie te wszystkie smaczki w studiu są podawane

Myślę że moje zdanie mimo wszystko podziela większość osób które po kilku latach LM z C+ zmuszone zostały do przesiadki na CP. Trudno jest przejść z contentu premium na grażynocontent ;) Zapomniałem chyba o jednym kluczowym - brak multiligi. I to jest chyba największy minus a Polsat raczej technicznie spokojnie mógłby się z tym wyrobić.

 

Swoją drogą, czy ktoś mając w nc+ pakiet VIP+ Max próbował walczyć o włączenie PSP? Jeszcze w sierpniu była mowa, że dla posiadaczy najwyższej opcji kanały będą dostępne bez dodatkowych opłat

Edytowane przez Mnqx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, bober1 napisał:

 tylko ludzie którzy naprawdę nie mają co robić oglądają studio od deski do deski. Dla normalnych ludzi najważniejszy jest mecz w dobie internetu, gdzie te wszystkie smaczki w studiu są podawane

No właśnie... Nie dopuszczasz do siebie, że niektórzy lubią oglądać pogawędki o piłce, bo interesują się nią bardziej niż normalni ludzie i lubią smaczki, ciekawostki oraz analizy. ;)

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
39 minut temu, Umkwatata napisał:

U mnie chyba PSP zakodowane.

Jak nie wykupiłeś to już jest zablokowane. Wtorek i środa było odkodowane.

Edit:

Odpal NC+GO tam nadal świeci.

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...