Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki macie problem ? Mówią o meczu w studiu - oglądacie. Zaczynają gotować  - idziecie kupić piwo. Naprawdę nie rozumiem tych maniaków którzy woleliby, aby przez 3h w studiu mówili ciągle o meczu. Ja przełączam o 20.58 na mecz, sprawdzam skład i zaczynam oglądać. A marudzić tylko żeby marudzić ? To takie polskie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo studio 3h to już przesada. Merytoryki tam niewiele. Ładnie się Wichniarek wyjaśnił, mówiąc że tyle gadali o MU a oni zagrali badziew.  Ja bym mógł zrozumieć tą kuchnię, te social media, ten kącik muzyczny, tych dzieci jako widownię, ale najważniejszego nie ma - ekspertów od futbolu. Większość brzmi jak typowe kanapowe janusze, co widzieli to powiedzą. Zero przemyśleń, ciekawych wniosków, newsów z drugiej/trzeciej ręki i przede wszystkim - Okrojona znajomość futbolu europejskiego.

 

A dlaczego zrezygnowali na PSP2 z wejściem na antenę o 20.14??

Edytowane przez MartinFC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Bez HDR, co w moim odczuciu wyszło o wiele lepiej niż z  HDR. Choć z drugiej strony nie wiadomo kto robił tą transmisje w 4K i czy pierwotnie była w HDR.

Szkoda,że CP nie podzielił się tą wiedzą.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kingofsouth napisał:

Bez HDR, co w moim odczuciu wyszło o wiele lepiej niż z  HDR. Choć z drugiej strony nie wiadomo kto robił tą transmisje w 4K i czy pierwotnie była w HDR.

Szkoda,że CP nie podzielił się tą wiedzą.

 

Powszechnie wiadomo, że HDR w telewizorach, to w przeważającej większości pic na wodę fotomontaż ze względu na jakość matrycy, a dokładniej maksymalną jasność. Coś w stylu pirdyliona sztucznie generowanych herców(klatek), którymi chwalą się producenci w specyfikacjach telewizorów. 800Hz CMR :D

 

Nawet twój wynalazek, mimo że nazywasz go premium,  posiada mocno kulawy HDR, a raczej atrapę HDR z prawdziwego zdarzenia.

 

- średnia jasność w trybie HDR – nieco ponad połowa z deklarowanych 1000 cd/m^2,
- niska selektywność tonalna w trybie HDR

 

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/samsung-55mu7002-test.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
12 godzin temu, Patjyk napisał:

Żałosne to. Ludzie płacą sporo kasy, za te pakiety. A Polsat odwala jakieś cyrki, np. gotowanie, czy muzyka. I eksperci np. Panasewicz. 

Brakuje jeszcze Zenka i Sławomira z Kajrą. 

Jestem ciekaw co będzie w następnym sezonie.  :D

@śmiechu warte , nie wziąłeś pod uwagę , że mogę mieć telewizor po kalibracji, bo kto bogatemu zabroni. 8-)

Wróćmy do kanałów PSP, bo tego dotyczy ten wątek. 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, umek napisał:

Tak tylko oglądanie sportu z opóźnieniem w moim przekonaniu mija się z celem.Probowalem  tak z mundialem w 4K i powiadomienia na smartfonie minutę przed faktem na ekranie..nie tedy droga.

Oglądając mecz w tv przez satelitę też masz opóźnienie. Tak naprawdę tylko będąc na stadionie masz spotkanie na żywo.

 

Co do powiadomień z np. flash score to ja ustawiam tylko te mecze których nie oglądam. Jak mi coś przyjdzie, to wtedy zmieniał kanał i oglądam gola. Ustawienie powiadomień na oglądany mecz jest według mnie bez sensu.

 

A wszystko tak naprawdę i tak sprowadza się do braku multiligi...

Edytowane przez puszczyk
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że jest szansa, że Polsat odsprzeda licencję NC+, umożliwiając im tym samym transmitowane np. połowy meczów LM? Nie ukrywam, że dla fanów piłki nożnej byłoby zdecydowanie lepiej, gdyby NC+ zachowało prawa. Transmisje na C+, to profesjonalizm pełną gębą. 

Edytowane przez Xentic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
13 minut temu, Xentic napisał:

Myślicie, że jest szansa, że Polsat odsprzeda licencję NC+, umożliwiając im tym samym transmitowane np. połowy meczów LM?

Tylko po co? NC+ nadal daje dostęp swoim abonentom do LM nie wydając na to pieniędzy.

Wilk syty i owca cala. ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...