Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to? Właściciel praw już nie wymaga ochrony contentu w ten sposób??

 

Zgadzam się ze zdaniem użytkowników wyżej, o ile Wichniarek nie przeszkadza mi w studio o tyle wczoraj męczył ucho podczas komentowania spotkania Liverpoolu. Zbytne podniecenie towarzyszyło mu podczas każdego dotknięcia piłki przez Polaka ale oprócz tego odnoszę wrażenie, że lepienie zdań sprawia mu sporą trudność, męczył się on podczas tej czynności, męczyłem się ja podczas słuchania.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kaeres napisał:

Szok !

Można nagrywać.

Już wczoraj wieczorem można było.

3 godziny temu, mrozio11 napisał:

Jak to? Właściciel praw już nie wymaga ochrony contentu w ten sposób??

 

Zgadzam się ze zdaniem użytkowników wyżej, o ile Wichniarek nie przeszkadza mi w studio o tyle wczoraj męczył ucho podczas komentowania spotkania Liverpoolu. Zbytne podniecenie towarzyszyło mu podczas każdego dotknięcia piłki przez Polaka ale oprócz tego odnoszę wrażenie, że lepienie zdań sprawia mu sporą trudność, męczył się on podczas tej czynności, męczyłem się ja podczas słuchania.

Podnietę to miał ten portugalczyk na meczu Porto, już [beep]m na sam widok bo słuchać nie mogę. Wichniar jest czasem nakręcony może nie tak jak Feddek ale da się znieśc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Presja ma sens, widać tych emaili, skarg, pism, postów na kontach społecznościowych było tak wiele, że się wycofali.

Natomiast specjalnie dziś wyjątkowo skupiłem się na oglądaniu studia pomiędzy 19-21 .00 . Chciałem sprawdzić czy może coś zmienili . Niestety nie. Mówili jedynie o meczu Bayernu, który wybrali na PSP1. Tak jakby nie mogli tych kilku minut poświęcić na przedstawienie sytuacji w innych grupach , jakieś krótkie materiały zapowiadające inne spotkania z wypowiedziami z konferencji. Gdyby nie sam początek gdzie prowadzący mówi na jakich kanałach jakie mecze to w ogóle bym nie wiedział,że są jakieś inne mecze. Może i Eleven ma kurnik, ale ich Eleven gol przez godzinę dużo treściwszy i merytoryczny niż studio PSP trwające trzy godziny., gdzie najważniejszym pojedynkiem okazuje się starcie Szwed- karolak w kuchni, gdzie są ogromne emocje, bo dziewczyna prowadzi 3:2... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, mrozio11 napisał:

Jak to? Właściciel praw już nie wymaga ochrony contentu w ten sposób??

 

 

Dziś nie wymaga, za tydzień albo dwa będzie wymagał....

 

Tu wszyscy "eksperci" i niedowiarkowie mogą poczytać o temacie np. na przykładzie amerykańskiego Sling, gdzie usługa DVR nie nagrywa np. ESPN.

https://variety.com/2016/digital/news/sling-tv-dvr-test-100-hours-storage-1201927575/

 

A tu blokada nagrywania w Sky: https://www.boards.ie/ttfthread/2057907145

"However, in this case it appears that the content was not available for recording due to broadcast rights set out by the broadcaster."

 

Itd. Itp, Google przyjacielem ;).

 

O tym czy GigaNagrywarka Netii juz zaczeła działać z Eleven (rok temu nie działała) może napisać z kolei jakiś abonent Netii ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując całą fazę grupową LM w CP:

- wreszcie brak reklam - a to warte jest paru dukatów za produkt

- jakość obrazu dla abonenta CP taka, że oczy od ostrości w super HD bolą - wszak w fazie eliminacyjnej pobili rekord europy w bitterze na kalane HD :D

- Brak większych problemów technicznych (może rozjeżdżający się dźwięk z obrazem - ale współcześnie każdy TV i kino domowe posiada opcję dostrojenia :D )

- Studio wizualnie robi wrażenie

- dobra promocja młodzieżowej LM

 

- ma minus:

Ograniczona dostępność dla obecnych abonentów którzy muszą podpisać umowę na 24 miesiące

Pokrętna promocja produktu w nc+ gdzie klienci niektórych pakietów uzyskali darmowy dostęp do całej rundy rozgrywek

bardzo nierówny poziom komentowania spotkań

brak dekodera 4K

studio sfokusowane wyłącznie na meczu dnia podczas gdy na innych stadionach tyle się działo - widać eksperci nieprzygotowani w temacie takich ekip jak Inter, Valencia, Monaco itp.

 

 

Ktoś się orientuje jak wygląda LM w fazie pucharowej: dalej 1/8 grana jest w 4 terminach 19:00; 21: 00 ? - oznaczało by to że od teraz z wykorzystaniem wszystkich slotów juz żaden mecz nie był by dublowany :D - można by czasowo wyłaczyć PSP 2 i PSPVOD 3-6. i poprawić do maxa jakość obrazu lub zrobić pierwsze przymiarki do 4K na nowy sezon.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały premium, na których przez dwa miesiące będą tylko powtórki. Do tego z beznadziejną dystrybucją(większość kablówek nie ma ich w swojej ofercie). Dla mnie jako wieloletniego kibica piłkarskiego zmiana na wielki minus. Do tego beznadziejni eksperci, brak 4K. Niestety potwierdziły się wszystkie moje obawy.

  • Popieram 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
1 godzinę temu, wojtek509 napisał:

- jakość obrazu dla abonenta CP taka, że oczy od ostrości w super HD bolą

 

Ciekawe spostrzeżenie na kwestię jakości obrazu. Dosyć oryginalne.  ;)

Brak Multiligi oraz eksperci na wielki minus.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od tego super HD to w pierwszej kolejce LM Evobox się zawieszał ?

 

Z perspektywy abonenta CP cena znośna - podniesiono mi abo o 10pln  za PSP ze względu na umowę po wypowiedzeniu - 6 miesięcy gratis - oznacza to że za LM płacę ok 60pln rocznie - cena rozsądna :) To że na kanale premium nie ma nic innego - toż to jaja są oczywiste ale w tą stronę idzie świat VOD i TV Nowum  sprawia że widz koncentruje uwagę na produkcie w danej chwili w której jest on pożądany....

 

Cały rynek praw sportowych uległ w ostatnim czasie modyfikacji: dzięki inwestycji Kurskiego kibic otrzymuje niezbędne minimum wpisujące się w misję publiczną w TVP gdzie mamy 1 mecz LM, mecze reprezentacji eliminacji ME, MŚ,  LN, od nowego sezonu "szlagier" polskiej piłki kopanej w ESA37 :D Osoba która pasjonuje się natomiast danymi rozgrywkami zobowiązana jest do płacenia za usługi wobec CP nc+ 11 czy innych podmiotów gdzie można zobaczyć całość. Dla Janusza kończącego pracę o 18:00 który jest kibicem sukcesu zmiany na duży plus, dla pasjonata kochającego spędzać weekend śledząc kilkanaście spotkań z całej Europy tragedia.... 

Dla abonenta CP dokonała się rewolucja dzięki ofercie TVP oraz i LM i eleven w ofercie CP jest na czym w chwili obecnej oko zawiesić :D za rozsądne dukaty.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

12 lutego 2019 (wtorek)

18:00 Studio (PSP 1)

18:50 Fenerbahce - Zenit (PSP 2)

20:50 Manchester United - Paris Saint Germain (PSP 1)

20:50 AS Roma - FC Porto (PSP 2)

23:00 Studio (PSP 1)

23:30 Magazyn Ligi Mistrzów UEFA (PSP 1)

 

13 lutego 2019 (środa)

18:00 Studio (PSP 1)

20:50 Ajax Amsterdam - Real Madryt (PSP 1)

20:50 Tottenham Hotspur - Borussia Dortmund (PSP 2)

23:00 Studio (PSP 1)

23:30 Magazyn Ligi Mistrzów UEFA (PSP 1)

 

14 lutego 2019 (czwartek)

18:00 Studio (PSP 1)

18:45 Rapid Wiedeń - Inter Mediolan (PSP 1)

18:45 Lazio - Sevilla (PSP 2)

18:45 SK Slavia Praha - KRC Genk (PSP 3)

18:45 Olympiacos - Dynamo Kijów (PSP 4)
18:45 BATE Borysov - Arsenal (PSP 5)

18:45 Galatasaray - Benfica (PSP 6)

20:50 FC Zurich - SSC Napoli (PSP 1)

20:50 Sporting Clube de Portugal - Villarreal (PSP 2)

20:50 Viktoria Pilsno - GNK Dinamo (PSP 3)

20:50 Club Brugge - Salzburg (PSP 4)

20:50 Malmo - Chelsea (PSP 5)

20:50 Celtic - Valencia (PSP 6)

23:00 Studio (PSP 1)

23:30 Magazyn Ligi Europy UEFA (PSP 1)

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...