Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma cudów bo cudów być nie mogło. Jest tak jak oczekiwałem, pewne rzeczy do poprawy, "pierwsze koty za płoty". Najwięcej "płaczą" posiadacze canal+ którzy dostali te kanały za max 10zł a jeszcze niedawno mogli w ogóle ich nie mieć. 

Dokładnie, abonenci NC+ i kablówek niech się cieszą, że Polsat nie trzyma tych kanałów w worku i dostępność z czasem jeszcze się poprawi. :)

 

Nie ma co krytykować Polsatu za ludzi pracujących przy Lidze Mistrzów. Przypominam, że w ostatnim sezonie po odejściu Twarowskiego i Smokowskiego w studio Canal+ wiało nudą, a studia do fazy play-off w ogóle nie zrobili. Jakość obrazu też uważam za bardzo dobrą, wporównaniu z Canal+ nie widziałem różnicy, może dlatego, że sokolego wzroku nie posiadam. :) Jest dobrze i może być tylko lepiej z czasem. :) Runda play-off, to dla wszystkich była tylko taka próba generalna na sprawdzenie jak to wszystko wygląda w praktyce i poprawienie błędów. ;)

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość naprawdę dobra, jednak Super HD zobowiązuje  :lol2:  

Studio w moim odczuciu trochę przerost formy nad treścią. Te wszystkie wodotryski wyglądają efektownie ale nie poprawi to merytoryczności w studio. Dla mnie studio to tylko dodatek i teraz kluczową kwestią jest to, kto będzie tam zasiadać jak LM zacznie się na dobre, bo teraz to tylko takie przygotowanie pod to wszystko nam serwują. 

O jakość obrazu raczej nie mamy się co martwić, bo tak czy siak nawet przy sześciu meczach w fazie grupowej będzie bardzo dobrze. Ważniejsza kwestia, kto będzie komentować te mecze, bo komentarz potrafi sporo zmienić w odbiorze widowiska i tego się obawiam. Truskawka obrzydzi nam hity fazy grupowej ale często mam tak, że te hity mnie najmniej interesują i oglądam mecz trzeciego albo czwartego wyboru. Kogo tam dadzą i jak sobie poradzi? Zobaczymy :)

 

Niemniej jak na pierwszy raz to wszystko wyglądało bardzo dobrze, zdecydowanie na plus. Nawet Pani Chylewska mnie jakoś nie rozczarowała, mimo że wielkich rzeczy się po niej nie spodziewałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop,

Mogłeś sobie wczoraj porównać C+Sport i Sport2 do przekazu PSP1 i 2. Daleko im było do PSP.

Tylko, że wczoraj w tym czasie nie było nic LIVE na Canal+ Sport i Canal+ Sport2, więc nic dziwnego, że obie stacje nie nadawały ze zbyt wysokim bitrate video. Zrób porównaniu podczas jakiegoś meczu LL, PL, czy Ekstraklasy nadawanego na żywo. Wtedy to będzie też miarodajne. PSP podczas powtórek meczy zapewne też nadaje z niższym bitrate video.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem wczoraj tylko PSP 1 by ocenić/zobaczyć tą jakość SUPER HD. Może ocenicie mnie jako ślepego jednak naprawdę mi się podobała jakość obrazu. Nie było do 4K jednak w porównaniu z innymi stacjami od Polsatu było bardzo dobrze. Jakość porównywalna z np. ARD HD lub Das Erste HD z Astry. Cieszę się że Polsatowi udało się z tym Super HD (tylko ta nazwa trochę przeszkadza) i oby utrzymali poziom, może to wstęp do 4K u nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do działu utrzymaniowego CP i miła pani przekonywała mnie, że kanały PSP w nc+ są tylko do końca roku! Wciskają ludziom kit, żeby tylko przedłużyli umowy na 36 miesięcy.Oczywiscie odmówiłem. W listopadzie kończy mi się umowa. Czas chyba na zmiany!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wiadomo o tym od samego początku, że będą dostępne do końca roku bezpłatnie.

 

<p>

 

Wiele osób porównuje bitrate PSP i C+

 

PSP1 podczas studia wczoraj:

89296069134289479344.jpg

 

A tutaj bitrate C+ podczas jakiegoś meczu ekstraklasy live:

78470558884831291741.jpg

 

Jak sami widzicie, podczas transmisji live jest praktycznie to samo

2 Mbps? Serio? ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie z tymi 36 miesiącami, nawet jak ktoś ma więcej niż 6 miesięcy do końca umowy to na 100% 28 albo 29 miesięcy można wynegocjować trzeba tylko umieć.

Mi zostało 6 miesięcy do końca umowy i mnie też Pani przez 10 minut przekonywała że "krócej to się nie da", poza tym to trochę nie ten temat.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wybacz. Mój błąd. Za szybko przeczytałem i nie rozróżniłem.

 

Spoko :wink: Też pierwszy raz, jak to zobaczyłem nie ogarniałem o co chodzi. 

 

NC+ ma umowę na jeden sezon. :)

 

W punkt. Za pewne to chciała przekazać... z tym, że nadal konsultantka nie powinna mówić, że tylko na jeden sezon, bo nie wiadomo jakie kroki podejmie Polsat w przyszłym roku. A kłamanie, że do końca roku tylko pokazuje jaki problem mają z tą zagrywką NC+, jak ludzie wiedzą, że gdzieś jest za darmo to żadna oferta zapewne ich nie zadowala.  :roll:

Edytowane przez wyx11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...