Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czy jest się z czego śmiać, czy płakać. Japonia z Koreą tak nadawali Mundial 2002 na kanale SBS. Było chyba nawet 1080p.

W Korei to mają już pewnie na co dzień TV 8K w proporcjach 18:9, bo ich producenci są pionierami na rynku nowoczesnej TV, jak i Sony z Japonii. A my...mamy kanały w SD nadające programy w 4:3 przez połowę ramówki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super HD w wykonaniu Cyfrowego Polsatu to zwykła ściema. Gdy zaczynali testy to robili je w 1080p. Gdyby tak zostało to rzeczywiście byłoby to coś nowego na rynku, coś Super. Teraz Polsat w wyniku oszustwa daje nieoszukane HD :-)

 

Byłoby coś innego na rynku - tylko połowa abo NC+ i CP nie miałaby obrazu ;). Pobliska lokalna kablówka daje 720p (leci tak np. Eska Extra, czy Nuta.TV) albo 1080p dla kanałów branych z PLIXa ale wszyscy abo mają moduły cam wpięte do tv, albo jeden model dekodera, który to "łyka", a tutaj przy takiej ilości różnych sprzętów platform cyfrowych, z których niektóre mają po 12+ lat (pierwsze nboxy) to naprawdę ciężko byłoby ogarnąć 1080p.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to się dziwię trochę tym, którzy przedłużają nagle umowy na 36 miesięcy. Przez lata nie widzieli Ligi Mistrzów, a teraz nagle są w stanie się godzić na takie warunki by ją zobaczyć?

Tak jak ja-więc dziś wziąłem namiary od siostrzenicy, uruchomiłem nc go i ma ich w d :censored: pod koniec roku będę miał 6 do końca i pewnie już je wezmę,ale nie na 3 lata umowy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką ludzie mają słabą pamięć. Przyzwyczajenie do znanych twarzy albo zwyczajnie zawistni.

Przez lata oglądali ze słabszych parametrówi im pasiło. dziś odkryli , ze PSP to ściema. C+ nigdy nie osiagał takich parametrów.

Dla porównania azerski kanał CBC Sport pokazuje mecz Benfici. Obra z o wiele słabszy z mało widoczna fakturą murawy. bitrate ok. 7Mbit. Też były zakłocenia na starcie meczu Jest kodowany w BISS.

Edytowane przez edwardo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Zamiast uruchomić kanał 4K to weszli w " Super HD". Może dla Włocha to wystarcza taka ściema, ale Polak głupi to nie jest.

Jak na HD to LM wygląda ładnie.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o jakość merytoryczną to sprawa dyskusyjna i ciężko to obiektywnie ocenić.

Natomiast jakość Polsatu Super HD to jest obiektywnie jedno wielkie oszustwo i oszukiwanie ludzi nie ma to nic wspólnego z HD już nie mówiąc o jakimś pseudo-tworze SUPER HD.

Po pierwsze przy wyłączonym overscanie mamy do czynienia z tradycyjnymi czarnymi pasami Polsatu to samo jest na TV 6 HD i niektórych polsatowskich kanałach.

Po drugie kiepska jakość przy dynamicznych scenach.

Po trzecie brak DOLBY!!! w 2018 kanał SUPER HD nie nadaje w DOLBY to jest jakieś nie porozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast uruchomić kanał 4K to weszli w " Super HD". Może dla Włocha to wystarcza taka ściema, ale Polak głupi to nie jest.

 

 

Polsat też nie jest głupi.

"Super HD" ma każdy abonent Cyfrowego Polsatu, nie trzeba wymieniać na dekoder 4K, by sprzedać pakiet ;)

Biznes.

 

Transmisje LM w 4K tez mają być okazjonalnie. Tak przynajmniej zapowiadali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby jeszcze w ipli dalo sie na miesiac za 40 pln kupic... ale za tydzien 40?!

Da się jeśli jesteś abonentem sieci Plus.

Ja jestem abonentem sieci Plus i dostałem maila, że otrzymałem darmowy dostęp do wszystkich PSP na miesiac, loguje się przez numer telefonu do Ipla, a tam zapłać 40zł/30 dni. No nieźle :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłoby coś innego na rynku - tylko połowa abo NC+ i CP nie miałaby obrazu ;)

Zgadzam się z Tobą. Wystarczy tylko nie kłamać jeśli nie dajemy nic nowego a zwykłe, najzwyklejsze, obecne od 2007 roku w Polsce HD. Przy sześciu kanałach bitrate będzie na poziomie 9-10 mbit/s. Kanały ładnie wyglądają ale nazywanie czegoś co powinno być normalnością mianem "super" jest nie w porządku. Ciemny lud wszystko kupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą. Wystarczy tylko nie kłamać jeśli nie dajemy nic nowego a zwykłe, najzwyklejsze, obecne od 2007 roku w Polsce HD. Przy sześciu kanałach bitrate będzie na poziomie 9-10 mbit/s. Kanały ładnie wyglądają ale nazywanie czegoś co powinno być normalnością mianem "super" jest nie w porządku. Ciemny lud wszystko kupi.

Bitrate dwóch "głównych" kanałów będzie sporo wyższy, myślę, że będzie wynosił ok. 12-13 mbps.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, żadne to „super” bo w canal + podobna jakość jest od lat, studio ładne komentatorzy w studio jak i meczowi do poziomu nc+ jeszcze „trochę” brakuje.....

Ale jak na kanały z LM i LE płatne dodatkowo 10zł w moim przypadku od marca 2019 to uważam że warto.

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą. Wystarczy tylko nie kłamać jeśli nie dajemy nic nowego a zwykłe, najzwyklejsze, obecne od 2007 roku w Polsce HD. Przy sześciu kanałach bitrate będzie na poziomie 9-10 mbit/s. Kanały ładnie wyglądają ale nazywanie czegoś co powinno być normalnością mianem "super" jest nie w porządku. Ciemny lud wszystko kupi.

 

W 2007 roku mieliśmy takie HD. Teraz szukać ze świecą kanału ze średnią 10 Mbps. Tutaj była znacznie wyższa.

No i tak jak napisał wyżej @mingo, dwa kanały są "super HD", reszta może lecieć i w 6-7 Mbps i będzie to standard satelitarnego "HD" na np. Eleven ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy dzień za nami, więc można ocenić:

 

- studio na plus. Ładne, zgrabne, efektowne. Widać, że wydali na to trochę kasy i wszystko w miarę zaplanowali. Jeśli chodzi o personalia to nie ma szału, ale też i nie ma zbytnio o co krytykować. 
 

- nie mam idealnego wzroku, ale jakoś nie widziałem tej super jakości (oglądałem mecz Benfiki z PAOK-iem). Dla mnie obraz podobny do tego z C+, który mam i oglądam na co dzień. Dla abonentów Cyfrowego Polsatu to może być skok, bo ani Eleven, ani Eurosporty takiej jakości nie serwują, ale dla abo nc+ raczej bez większych opadów szczęki. 

 

- Polsat na gwałt potrzebuje wzmocnień kadrowych. Nie wyobrażam sobie jak oni w obecnym składzie ogarną 8 transmisji w ciągu dnia i jeszcze tak licznie obsadzą studio. Liczę na Smokowskiego, liczę też na kolejnych ekspertów. Komorowski, który dzisiaj komentował Crvenę raczej nie bardzo sprawdza się w tej roli. Za spokojnie, za monotonnie, może się rozkręci, ale brakuje mu jakiegoś powera. 

 

- magazyn skrótów to lekka pomyłka. Dlaczego nie dadzą normalnego skrótu meczu głównego z komentarzem tylko nawijają trzy po trzy i prezentują najlepsze momenty? Nie każdy musi oglądać spotkanie pierwszego wyboru. Co do innych skrótów było OK, choć brakowało jakiegoś większego omówienia tych spotkań. Studio z pompą, piłkarskie święto, a koniec jakiś taki szybki... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...