Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, Globus903 napisał:

Już ktoś poruszał ten temat Solorz tak drastycznie przepłacił za prawa do Ligi Mistrzów że kupienie ich za tą samą cenę po kryzysie jest wręcz niemożliwe.

Tym bardziej, że teraz przy nowym przetargu cena za te prawa będzie zapewne jeszcze wyższa, aniżeli ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, bartas_20 napisał:

Mały off-top i pewnie zaraz pokasują ale @TimesSquare Skoro reprezentacja to dobro narodowe, to powiedz mi czemu Drużynowe Mistrzostwa Świata na żużlu- naszym również sporcie narodowym, są pokazywane od lat tylko na kodowanym C+? Nie bądźmy hipokrytami,  Polsat kupił prawa, Polsat ma prawo zaoferować to w taki a nie inny sposób ( chyba, że obowiązuje ustawa) . PSP kosztuje ale to ty decydujesz portfelem. W twojej platformie podobno rozdają pakiet na prawo i lewo. I co to też jest problem? Mamy wolny rynek,  i każdy z nas ma prawo kupić coś bądź nie kupić.

Bartas nie do końca. Ja jako użytkownik wtedy wyłącznie naziemnej telewizji cyfrowej nie miałem możliwości kupienia tych kanałów tak jak miał użytkownik kablówki czy satelity. Płacenie dokładnie 99 zł za ipla, która niestety ówcześnie nie gwarantowała, że obejrzę mecze  to słaby interes, dodam, że wtedy nie że swojej winy nie dysponowali tak dobrym internetem jak chociażby obecnie. Więc to nie jest tak, że miałem swobodny wybór i możliwości. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że niektórzy przepłacili za PSP w tym sezonie. 1.Pandemia,praktycznie marzec,kwiecień,maj,czerwiec i lipiec bez meczu na  żywo 2.Okrojona ilość meczów w fazie pucharowej 3.TVP pokazuje dwa najciekawsze mecze ćwierćfinałowe, oba półfinały i finał LM na otwartej antenie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok ale pakiet PSP kosztuje 40 zł i od tego sezonu można go kupić na miesiąc bez zobowiązań. Wiem, że na początku bylo bardzo słabo z tymi opcjami, ale jakieś konsekwencje wyciągnęli.

Wiesz, no jako abonent NTC nie masz za wielu opcji własnie oprócz internetu.  I to fajnie, że jest możliwość kupienia jakiegoś pakietu np:na miesiąc. A jak nie masz dobrego dostępu do neta, to niestety zostają opcje platform i kablówek. innego wyjścia nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartas odnosiłem się do sytuacji z 2014 r. I MŚ w siatkówce. Obecnie IPLA poprawiła jakość świadczonej usługi i dam korzystałem w tym roku kupując PPV na KSW.

  Obecnie mam dużo lepszy internet i korzystam także z kanałów przez internet. Nie korzystałem z PSP gdyż te oferty nie były korzystne i konkurencyjne w porównaniu do Pakietu sport w ipli, eurosport playera, eleven czy nawet paczki canal + w playerze.  

Jednakże nie krytykowałem Polsatu za to, że daje komercyjny klubowy produkt w takich kanałach. Choć uważam, że zdrowsza sytuacją byłoby gdyby kanały Polsatu były droższe, ale by abonent miał pewność, że jak Polsat kupi jakieś prawa to obejrzę je właśnie w tych kanałach. 

 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok ok rozumiem, że chodziło o MŚ w siatkówce.  Wiemy jaka to była sytuacja,  wiadomo, że dziś  nie miała by miejsca. Ale finalnie to Polsat mógł wyjść na tym albo dobrze albo źle. Zainwestował prywatną kasę i konsekwencje ewentualne ( wizerunkowe i finansowe) ponosił by Polsat. A jak widać po 6 latach raczej ich nie poniósł.

Co do tworzenia nowych kanałów przy każdej okazji zakupu nowych poważnych praw też nie popieram, ale jak pokazuje historia raczej się Polsatowi sprawdzała( finansowo, a wizerunkowo zbytnich strat nie przyniosła) A, że ktoś tu z nas coś skrytykuje. Raczej się tym tam nie przejmują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że jak najwięcej sportu, szczególnie z udziałem polskich reprezentantów, powinno być dostępne w telewizji naziemnej. Inaczej zginie zainteresowanie tą szlachetną i ważną dziedziną naszego życia wśród społeczeństwa, a to jest niedopuszczalne. Dobrze, że mieszkam w lubuskim przy granicy z Niemcami, dzięki czemu od dziecka mogłem oglądać jak najwięcej sportu. Telewizja naziemna jako jedyna pozwala na wolność, dlatego nigdy nie założyłem telewizji kablowej bądź satelitarnej, a Internet mam wyłącznie mobilny. Jeśli już stacja płatna dostałaby prawa do jakichś rozgrywek, to powinna mieć obowiązek do uruchomienia swojego płatnego multipleksu naziemnego i sprzedawania kart dostępu w sklepach lub w kioskach.

Edytowane przez SportFanDe
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale to chyba pozostanie w sferze pobożnych życzeń niż czegoś prawdopodobnego, patrząc na nasze krajowe realia gdzie naziemną celowo zapchano tym co widać, a jak chcesz coś lepszego to płać niemałą kasę za garść wartych uwagi programów, bo reszta z tych płatnych to znowu powtórki i szajs. Kompletnie się nie zgadzam z tym że

1 godzinę temu, SportFanDe napisał:

(...) Telewizja naziemna jako jedyna pozwala na wolność, dlatego nigdy nie założyłem telewizji kablowej bądź satelitarnej (...)

bo piszesz że odbierasz zagraniczne programy z aż jednego obcego kraju, a z sat trochę tego jest. Sportu, w tym LM, również. Jak czytam że u nas komentarz jest na poziomie 'ej no patrz no weź no zobacz' itp. i jeszcze trzeba za to płacić, to wnioskuję że lepiej słuchać darmowego komentarza zagranicznego bo na całym świecie transmitowany jest ten sam mecz.

Co do PPV. Zygmunt swego czasu zrobił próbę czy rybka zwana abonentami łyknie haczyk zwany PPV, i stwierdził że ilość tych rybek była wystarczająca do pozostawienia tej metody. Jakby nie miało to wystarczającego wzięcia, to nie przetrwałoby to, proste. Także w sumie to pretensje do istnienia tej formy należy mieć do abonentów wykupujących ppv, czy to się komuś podoba czy nie, ale tak jest. Gdyby było ich za mało, to ppv, dedykowanych kanałów pod dane rozgrywki, by nie było, i tyle. Siatka, KSW, LM. Ciekawe co wymyślą następnego.

Tymczasem, uiścić operatorowi rachunek, marsz. Ku chwale PPV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, tyrla napisał:

Podobno Marcin Lepa komentował mecz z Turynu.

 

Tak zgadza się, ale ja pytam o turniej finałowy w Portugalii. Widziałem, że Rojek jest , więc przypuszczam, że komentatora też mają, pewnie Iwanow. Jak ktoś ogląda studio, to tam na pewno będzie łączenie, ja niestety nie mogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...