Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Roman Kołtoń narobił wobec siebie szumu oświadczeniem. Po prostu teraz go zapraszają jak TVP zaprasza np. Kotleszkę z Weszło.com - nie jest związany z Polsatem umową, w związku z czym nie musi przestrzegać zasad , które obowiązują pracowników Polsatu. Jednakże słuchając programu "Prawda Futbolu" -tego, w którym to ogłosił było jasne dla mnie,że nic się dla widza nie zmieni poza tym,że będą go tytułować "Roman Kołtoń - Prawda Futbolu". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ja mam pytanie w kwestii Polsat Sport Premium. Co będzie tam leciało, gdy skończą się prawa Polsatu do LM? Mają tylko do 2021, a ja potrzebuję teraz podpisać umowę. Umów na 12 miesięcy brak, a brać na 24 miesiące z LM, która będzie tylko przez rok, jest bez sensu.

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego działu forum i wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.06.2020 o 17:12, tyrla napisał:
Ligę holenderską i czeską

Holenderska tam leci od dawna. Jaki kanał premium, taka liga premium.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pamiętajcie, że pomysł na Polsat Sport Premium powstawał, gdy Grupa Polsat nie miała w swoich zasobach Eleven Sports. Dziś Grupa Polsat ma w rękach dwa sportowe pakiety premium, dużo jak na polski rynek. Pytanie jak ze sprzedażą tych pakietów. Rzeczywistość jednak wygląda inaczej niż euforia danymi kanałami z postów na forum :)

 

Nawet jeśli Polsat wygrałby kolejny przetarg na LM, to nie wiadomo czy będą ciągnęli kanały Polsat Sport Premium, których brak w największych kablówkach (Vectra, Multimedia Polska, Inea czy Toya). I jakoś operatorzy nie kwapią się, by ten stan rzeczy zmienić (droga oferta Polsatu), co oznacza, że rynek kablowy bez większego entuzjazmu przyjął projekt.

 

Ewentualne kombinacje są różne. Zawsze można bardziej postawić na Eleven Sports, zamiast utrzymywać dwa pakiety premium, z czego Polsat Sport Premium o znacznie mniejszym zasięgu. Może też dojść do podziału praw, jak na innych rynkach. Swoją drogą ciekawe czy Polsat utrzyma w Eleven Sports ligę niemiecką, włoską i hiszpańską (chyba koniec praw z końcem sezonu 2020/21?). Jednym słowem. Rok ciekawych rozwiązań przed nami na rynky sportowych praw TV.

 

Ale na razie uspokójcie emocje. W grze są Canal+ i Polsat. Kto wygra? Czas pokaże. Osobiście wolałbym jednak opakowanie LM premium w Canal+ niż śniadaniówki (gotowanie na ekranie) w Polsat Sport Premium.

 

 

Edytowane przez muza_tv
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat byłem po dwóch stronach barykady i zaskakująco uważam że abonenci Canal+ mają dużo lepsze warunki wykupienia pakietu polsat sport premium a już na pewno mieli w pierwszym z trzech sezonów mi chodzi tylko o to że c+ ma ludzi którzy znają się na piłce a nie udają że się znają. i tam nikt by nie wpadł na to żeby gotować dwie godziny. 

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...