Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, bober1 napisał:

Chyba komuś się coś pomyliło w meczu Napoli- Barcelona. Obaj komentatorzy kilkukrotnie powtórzyli że sędziuje Markus Merk, który chyba(?)już nie sędziuje a Felix Brych ; D

Nie pomyliłeś się. Ja nie oglądając tego meczu w Polsacie Premium natknąłem się na co najmniej dwadzieścia ćwierknięć na twitterze wyśmiewających Feddka i jak się okazuje ten nie pierwszy już raz palnął podobną głupotę. Tutaj chyba najbardziej ekstremalny przykład od ACMilan.com.pl:

 

Najbardziej przerażające jest jednak to, że w Polsacie mają to wszystko w poważaniu, a Kmita za jakiś czas przyzna, że skompletował najlepszą sportową redakcję w Polsce. Co więcej... on naprawdę w to wierzy ? bez żadnego cienia autokrytyki. 

 

A propos Feddka to czytając kiedyś z nim wywiad do dziś mam przed oczami słowa jakie wypowiedział, a brzmiały one mniej więcej tak. Praca w TV? Byłem bezrobotny, nie miałem planu na siebie, propozycję pracy w redakcji sportowej otrzymałem na ulicy od kumpla. To samo chyba kiedyś potwierdził w Asie wywiadu ---> YouTube. 

 

A później jedni ludzie się dziwią, że inni ludzie komentują mecze w kanałach premium. I co z tego? Ci zdziwieni i tak za to zapłacą ?

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Myślę, że kolejny przetarg wygra również Polsat. Taki układ jest na rękę zarówno CP jak i CANAL+, które nie musi wydawać grubych milionów na prawa, a i tak ma LM i LE w swojej ofercie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Krzysiek11:) napisał:

Myślę, że kolejny przetarg wygra również Polsat. Taki układ jest na rękę zarówno CP jak i CANAL+, które nie musi wydawać grubych milionów na prawa, a i tak ma LM i LE w swojej ofercie.

 

 

Bo tak będzie. :) Jest deal - Polsat nie stara się wygrać ESA i w zamian dostaje C+ Sport 3 i 4, a C+ nie stara się wygrać LM i LE i w zamian dostaje PSP - typowa ustawka. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam powtórkę meczu Napoli z Barceloną, bo wczoraj nie miałem okazji. Czy ten Wichniarek z Feddkiem są podczas komentarza w knajpie w Neapolu czy na stadionie? Bo słabo są zainteresowani tym spotkaniem. Niestety, nastał czas miernot i nowych elit, nie tylko w polityce ale także w komentarzu sportowym. 

Edytowane przez gregor111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiękłem. Normalnie uszy więdną. Oni mordują te piłkarskie widowiska. Popierałem i popieram dzielenie się prawami sportowymi, ale jak już chcą dzielić, to niech od następnego przetargu zrobią może tak, żeby na Canal Sport 3 i 4 była LM i LE, a na Premium niech se pokazują Ekstraklasę. Tu i tak nie da się za bardzo zepsuć widowiska, bo z reguły nie ma żadnego widowiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Sorek21 Parafrazując klasyka: musi teraz zarobić na swój ZUS. Nie wiem jak wygląda kwestia warunków finansowych przed i po "odejściu", ale paradoksalnie jeszcze bardziej uzależnił się od Polsatu. Sądzę, że tych występów musi być więcej, aby sumarycznie rachunek ekonomiczny się zgadzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny inteligentny inaczej próbujący się wymądrzać w tematach o których nie ma zielonego pojęcia.

 

Szacowana wartość mediowa Borka w ciągu ostatniego roku przekroczyła kwotę 10,9 mln złotych.

 

Zrozum jeden z drugim, że z taką wyceną medialności może przebierać w ofertach np reklamowych, a występy na Kanale Sportowym traktować jako hobby, które po prostu bardzo lubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@śmiechu warte Mowa było o Romanu Kołtoniu mądralo.

 

Naprawdę nikła szansa, żeby wyciągnął te 100 czy 200 tysięcy złotych rocznie ze swojego kanału youtubowego Prawda Futbolu, aby zrównoważyć ewentualny brak występów w telewizji. Ponadto bez pracy w TV z czasem straciłby na wizerunku, trochę jak odcięty kwiat.

 

Pomijam wszelkie występy dla Etoto lub podobnych, gdyż robił to także przed formalnym "odejściem" z Polsatu, więc tutaj jak na razie reklamowo na niczym nie zyskał.

 

Można podejrzewać, że obecne warunki finansowe w Polsacie są gorsze, więc na pewno zyskuje na każdym takim występie (choć trudno określić jaka jest dokładna forma rozliczeń), także wizerunkowo.

 

Jak na razie Kołtoń ani razu nie wystąpił w Kanale Sportowym. Na pewno nie będzie tam niczego prowadził, bo nie jest w spółce. Ponadto jest skonfiktowany ze Stanowskim.

 

W przypadku Borka zgadza się, ale przebierał w ofertach reklamowych także w czasie pracy w Polsacie. Teraz z konieczności będzie brał więcej mniejszych g...wno-fuch reklamowych, typu występ dla Netflixa czy Tyskie na Instagramie, mocniej monetyzując wizerunek oraz rozmieniając się na drobne.

 

Cała rzecz polega na tym, że topowi dziennikarze sportowi robili w telewizji już wszystko i nie mają możliwości dalszego rozwoju. Telewizja z racji proceduralnego, korporacyjnego charakteru jest mało innowacyjna, w dodatku w ostatnich latach brakuje w niej wizjonerów. Stąd odejście Smokowskiego i Twarowskiego z CANAL+, gdzie sztytem było prowadzenie dwudziesty któryś rok studia do polskiej ligi. Twaro wrócił ze względu na Premier League, ale widać jak się męczy w L+E.

 

Dla Borka jest to obiektywna strata finansowa i wizerunkowa, czego nie ukrywa. On po prostu ma ambicje zrobić coś nowego, na nowo zacząć realizować się zawodowo, nawet kosztem utraty bezpiecznej, a zarazem wysokiej pozycji zawodowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Roman Kołtoń już od kilku lat był zatrudniony jako firma w Polsacie i musiał opłacać sobie ZUS. Zwyczajnie jak Kołtonia nie było w studiu LM to znaczy,że był na meczu .. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...