Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Biblia dla Pana Dziekana....reasumując ja się nie czepiam nazwisk dopóki wiem o kogo chodzi.....niestety u Pana "Dziekana"  często nie wiem....... a ligę angielską i hiszpańską oglądam regularnie.... choć muszę się przyznać że akurat "Embape" doprowadza mnie do szału bo tego "e" nza początku fonetycznie tam nie ma.... ale to może dlatego że kocham język francuski
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo on to wymiana z angielskiego ze zrozumiałych względów, wiecie że generalnie tylko u nas się o to ludzie czepiaj ? A bądźmy szczerze tak z 50% nazwisk jest źle wymawiana. Generalnie to bez różnicy jak mówią, ważne aby ten sam komentator używał jeden formy a nie 10 jak to czasem się zdarza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żenujący poziom fanatyka Interu Mediolan.  Jeśli Polsat zaprasza takich ludzi, to świadczy o tym, że nikogo lepszego tam nie ma.

Zamiast merytorycznie cokolwiek powiedzieć, to tylko jak politycy potrafi atakować innych (w tym wypadku drużynę Manchesteru United).  Super Ha(haha)De.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.02.2020 o 19:13, NobelM napisał:

LM w PSP i LM w C+ (2 lata temu i wcześniej) to jest przepaść na korzyść C+ (realizacja, studio, a co najważniejsze Multiliga - tego mi najbardziej brakuje).

I wlasnie dlatego dzisiejsze mecze ogladam na DAZN oczywiscie Multiliga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, andi64 napisał:

I wlasnie dlatego dzisiejsze mecze ogladam na DAZN oczywiscie Multiliga

Brak multiligi to najgorsze co spotkało LM w Polsatach. Nawet te gotowanie mnie nie rusza bo i tak studia nie oglądam, ale już nie raz mając w Ipli wykupione Polsaty Sport Premium oglądałem jakiś ruski stream z muliligą niż transmisje Polsatu.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wręcz przeciwnie. Często jest tak że nie ma jednego ciekawego meczu, zwłaszcza w fazie grupowej i chętnie bym obejrzał transmisję łączoną z kilku. Tak jak w NFL gdzie w sezonie zasadniczym NFL Red Zone robi znakomitą robotę jak nie kibicujesz jednej konkretnej drużynie.

 

Magazyn skrótów o 23:30 jest kompletnie zbędny gdy wyniki i bramki masz w telefonie na twitterze.

Edytowane przez diabeu
  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym nawet się skusił na magazyn skrótów ale dla mnie to już zdecydowanie za późno.

Multiliga jest świetna w fazie grupowej, gdzie masz jednocześnie po kilka interesujących ciebie meczów i nie wiesz który wybrać. Przez dostępność i mnogość piłki weekendowo w telewizji nie mam już ochoty skupiać się na jednym konkretnym meczu, gdzie nie oszukujmy się, często przez większość spotkania dzieje się niewiele.

 

Przez brak Borka i Smokowskiego duety komentatorskie na PSP wyglądają katastrofalnie. Dla dobra wszystkich niech oni jak najszybciej zaczną brać kogoś z Eleven, połączą redakcje, cokolwiek.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, pawo24 napisał:

A jak oglądać to DAZN i ile to kosztuje?

Ja ogladam w DE i koszt to 9,98€ miesiac, mysle ze to przyzwoita cena w porownaniu z MP gdzie jest tylko CL i EL. W DAZN dochodzi do tego liga wloska ,niemiecka,francuska, boks , NBA ,tenis ,darts . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym nawet się skusił na magazyn skrótów ale dla mnie to już zdecydowanie za późno.
Multiliga jest świetna w fazie grupowej, gdzie masz jednocześnie po kilka interesujących ciebie meczów i nie wiesz który wybrać. Przez dostępność i mnogość piłki weekendowo w telewizji nie mam już ochoty skupiać się na jednym konkretnym meczu, gdzie nie oszukujmy się, często przez większość spotkania dzieje się niewiele.


Podpisuję się pod tym całkowicie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...