Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, jaszek napisał:

U mnie nadal nie. Działa tylko w aplikacji CP GO. Na dekoderach nie. I nie pomogło ponowoenoe uprawnień. Hańba, że jakiś [beep] wpadl na pomysł zakodowania ich. I teraz d.pa. Meczu nie obejrzę. Muszę męczyć się na smartfonie. 

U mnie już od wczoraj działał kanał Polsat Sport Premium 3 PPV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami się już w tym wszystkim zapętlili. Postanowili zakodować plansze kontrolne. A teraz żebym obejrzał mecz każą mi włączyć Polsat HD na czas do 3 godzin... Mecz trwa 90 minut. 

 

edit: Nadal jestem pozbawiony dostępu do kanału Polsat Sport Premium PPV3 (poz. 335). Czy u Was teraz są uprawnienia? 

 

Na moje zgłoszenie od wczoraj nikt nie odpowiada, o 21:00 kolejna transmisja na tym kanale.

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście po ponawianiu uprawnień ustawiałeś na Polsat HD? Bo jak nie, to te uprawnienia poleciały w kosmos zamiast trafić na kartę. ;)

 

Bo czytam, że tak ci kazano, ale nie napisałeś że tak zrobiłeś. :D

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, grzego44 napisał:

Dzisiaj jeśli się nie mylę to 5 meczów eliminacji ale dotadkowych kanałów brak(android tv)

Wysłane z mojego Redmi 5A przy użyciu Tapatalka
 

Jakie 5 meczow ,tylko 3 dzisiaj są

Edytowane przez andi64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Nie wiem, czy wiecie, ale na Android TV są tylko dwa kanały - PSP1 i 2. Żeby obejrzeć transmisję z PSP3 PPV, trzeba wejść w pakiety, następnie wybrać IPLA Polsat Sport Premium i wyświetlić zawartość pakietu, na samym dole są transmisje i tam wybiera się, które spotkanie nas interesuje i wskakuje odpowiednia transmisja na żywo (sam wczoraj tak uruchamiałem PSP3 PPV).

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, grzego44 napisał:

Ok jednak się pomyliłem co nie zmienia faktu że dodatkowych kanałów PSP w ipli w Android tv brak.Czy ktoś z was posiada te kanały w aplikacji?
 

I tak masz dobrze że chociaż masz dostęp do głownych PSP. Mi na LG smart tv niejaki @Specjalista Cyfrowy Polsat stwierdził że jednodniowy dostęp do PSP to wypadek przy pracy, mimo że płacę za te kanały w abonamencie Plusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Krzysiek11:) napisał:

Nie wiem, czy wiecie, ale na Android TV są tylko dwa kanały - PSP1 i 2. Żeby obejrzeć transmisję z PSP3 PPV, trzeba wejść w pakiety, następnie wybrać IPLA Polsat Sport Premium i wyświetlić zawartość pakietu, na samym dole są transmisje i tam wybiera się, które spotkanie nas interesuje i wskakuje odpowiednia transmisja na żywo (sam wczoraj tak uruchamiałem PSP3 PPV).

Niestety ale tak cały czas robiłem do tej pory i w transmisjach pokazywały się tylko te dwa kanały. Ciekawostką jest że jak się wylogowałem z ipli to wchodząc w pakiet pojawiały się 3 transmisje. Po ponownym zalogowaniu już tylko 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.08.2019 o 20:56, jaszek napisał:

U mnie nie działa PSP PPV3... Brak uprawnień. A leci tam interesująca mnie transmisja chyba... 

Dzisiaj, kiedy już skończyły się mecze, dostałem odpowiedź. Ale za to jaką:

 

293166b664e9.jpg

 

Ręce i nogi opadają...

@Specjalista Cyfrowy Polsat, możesz jakoś temu zaradzić? Przepraszam, ale pisząc przez ICOK nie mam pewności, czy po drugiej stronie jest człowiek, czy może już po prostu boot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...